Bi yükleyemedim Geliştirici Modu'nu :(

Sponsorlu Bağlantılar

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi
Bi yükleyemedim Geliştirici Modu'nu :(
Arkadaşlar başlık gayet açık. Ne yaptıysam olmadı bi el atar mısınız?
yokmu bi bilen ya :(

fastonlyrolling

Üye
formattan sonra denedinmi.yüklendimi.

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi
evet dostum formatan sonra sadece coderusun repomirror yükleyip yeniden başlattım ve yüklendi. daha sonra tekrar cmd ile flash atıp tertemiz bi şekilde sorunsuz kullanıyorum. hiçbir konuda sıkıntı yaşamıyorum nokia servisleri hariç :) tabi nokia diye bişey kalmayınca ortada bu da gayet normal. yardımlarını esirgemediğin için çok teşekkür ediyorum:10numara::tşk::biggrin:

fastonlyrolling

Üye
yardımcı olabildimse ne mutlu,Nokia servislerinden sadece haritaları kullandığım için benim için sorun yok :D

• Beğen
Tepkiler: yusuf_bey

rufat_sau

Üye
evet dostum formatan sonra sadece coderusun repomirror yükleyip yeniden başlattım ve yüklendi. daha sonra tekrar cmd ile flash atıp tertemiz bi şekilde sorunsuz kullanıyorum. hiçbir konuda sıkıntı yaşamıyorum nokia servisleri hariç :) tabi nokia diye bişey kalmayınca ortada bu da gayet normal. yardımlarını esirgemediğin için çok teşekkür ediyorum:10numara::tşk::biggrin:

dostum sen gelistirici modunu mu yukledin formattan sora ?

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi
evet yükledim dostum yardım mı lazım halledilir :)

fastonlyrolling

Üye
nasil yukledin ? ben yapamadim :(
İlk olarak geiştirici modunu aç,teli yeniden başlat.telefonun tarayıcısı ile. bu adresten isimli dosyayı indir ve aç telefonu tekrar yeniden başlat.hepsi bu kadar.istersen bu işlemden önce dosya yöneticisini indirip kur.

Üst Alt