Bi Akıl Verin Ne Olur Arkadaşlar

Sponsorlu Bağlantılar

Artreverans

Artreverans

Üye
    Konu Sahibi
Bi Akıl Verin Ne Olur Arkadaşlar
Arkadaşlar ben yeni işe girdim yaklaşık 1 ay olacak ancak bu 1 ayın için 15 gün kadar çok sorun yaşadım işte ve ben ay sonunda çıkacam dedim müdüre oda yapma alışırsın dedi ama ben kararlıydım çıkacak dedim neyse ay sonu geldi baktım 1 hafta kaldı ay sonuna ama ortama alıştım arkadaşlar süper herşey yolunda ama ben 1 hafta sonra çıkacam. Şimdi yarın gidip müdüre ben çıkmak istemiyorum desem mi yoksa çıksam mı ama kalmak istiyorum akıl verin ne olur. Kurumsal bi mağaza olduğundan belki benim çıkşımı merkeze yollamıştır bile ne yapsam arkadaşlar fikir verin.kimse bakmıyor mu?

milestone

milestone

Üye
Git konuş usta,, aklinda kalacağina,al muduru karsina dusunduklerini anlat. Zaten anlayissiz biri olaydi " ben cikicam " dediginde paketlerdi seni

• Beğen
Tepkiler: UpOneTR ve Artreverans
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Müdüre gidip söylediklerimi unutmanızı rica ediyorum diyeceksin. Hepsi bu.

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper, Legendary., CV-Aurora ve 1 kişi daha
Artreverans

Artreverans

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar cesaretimi toplayamıyorum bir türlü yarın son şansım konuştum konuştum ama konuya nasıl girecem bilmem :(

SHS

SHS

Üye
Müdür de dicekki ben sana demiştim alışırsın diye, bence bildirmemiştir anca çıkınca bildirir, belli olmadığı için böyle şeyler kendi zor durumda kalır

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR ve Artreverans
Artreverans

Artreverans

Üye
    Konu Sahibi
Zaten bildirdiyse imkansız bi daha şans vermezler yarın cesaretimi toplayıp söyleyecem bana şans dileyin ne olur.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
İyi şanslar.

• Beğen
Tepkiler: Artreverans
SHS

SHS

Üye
Hayırlısı arkadaşım

Bruce Lee QQ

Bruce Lee QQ

Üye
Bol şans

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

Artreverans

Artreverans

Üye
    Konu Sahibi
Offf nereden söyledim pat diye ne kadar malım yaaa :(

Artreverans

Artreverans

Üye
    Konu Sahibi
Sıkma canını bu kadar her şey olacağına varır.
Aynen abide ama insan üzülüyor ama işte hazır sisteme alıştığım ortam ne bileyim yarın konuşup hayırlısıysa olsun hayırlı değilse olmasın. Allah büyük

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Aynen abide ama insan üzülüyor ama işte hazır sisteme alıştığım ortam ne bileyim yarın konuşup hayırlısıysa olsun hayırlı değilse olmasın. Allah büyük
Aynen dostum Allah büyük. Zaten fevri bir karar aldığını sana söylemiş. Bu yüzden anlayışla karşılayacağını düşünüyorum. Git konuş sen, olumsuz bir durum olacağını sanmıyorum.

Artreverans

Artreverans

Üye
    Konu Sahibi
Sağol abi içime su serptin. Allah razı olsun. Sonucu buraya yazarım artık. :(

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
ah dostum biraz sabretseydin böyle olmazdı neyse müdürle konuş anlayış gösterir umarım

DDorlion

DDorlion

Üye
noldu dostum

• Beğen
Tepkiler: liamgallagher
fk555897

fk555897

Üye
Arkadaşlar cesaretimi toplayamıyorum bir türlü yarın son şansım konuştum konuştum ama konuya nasıl girecem bilmem :(
Bir selam ver. Müdür ters bir insan olsaydı seni çıkmak istiyorum dediğin gün uğraşmak istemeyip işten çıkartırdı. Bence git konuş en kötü ne olabilir ki?

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Konu aktiftir. :good:

Son düzenleme:
muhsin15

muhsin15

Üye
e ne oldu baba sonucu yazmamışın :)

Artreverans

Artreverans

Üye
    Konu Sahibi
Sonucu merak etmiş bazı arkadaşlar halan daha o firmada çalışıyorum. Müdürüm benim için bölge müdürüyle bile konuştu. Sağolsun. Ve 4. ayım bitecek onlar çıkarmadığı sürece ben çıkmayı düşünmüyorum nasipse. Böyle insanla karşılaştığım için çok mutluyum Allaıma şükürler olsun. Allah herşeyi herkese hayırlısıyla versin.