"Beşiktaşlılar rahat olsun"


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DiaBLoS

DiaBLoS

ModeratorBeşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, ''Beşiktaş iyi yoldadır, kimse merak etmesin. Beşiktaşlılar rahat olsun'' dedi.Deneyimli teknik adam, siyah-beyazlı takımın bu sabah yaptığı antrenman sırasında gazetecilerle sohbet ederken, sıkıntılı günler geçiren Beşiktaş camiasına umut dolu mesajlar verdi. Denizli, ''Beşiktaş iyi yoldadır, kimse merak etmesin. Bunu da göstereceğiz. Beşiktaşlılar rahat olsun. Beşiktaş'ı bizden daha fazla yaşayan ve düşünen yok'' ifadelerini kullandı.


GOL SIKINTISI

Bu sezon yaptığı 7 resmi maçta sadece 3 gol atabilen siyah-beyazlı takımın gol sıkıntısı hakkındaki bir soruya ise Denizli, şu yanıtı verdi:
''Beşiktaşlıların bir şeyden korkusu olmasın; bu takımın golcülüğünden... Bu takım geçen sezonun en golcü takımı değil mi? Bir takım bir sezonda bu özelliğini kaybetmez. Bu takım golcü mü, değil mi, hep beraber göreceğiz. Üstesinden geliriz, sıkıntı yaşamayız.''
BOBO KONUSU
UEFA Şampiyonlar Ligi'nde Manchester United ile yapılan maç öncesi sürpriz bir kararla Bobo'yu 18 kişilik maç kadrosuna almayan Mustafa Denizli, bu konuda yapılan spekülasyonlara da yanıt verdi.
Denizli, Bobo ile aralarında sorun olup olmadığı yönündeki bir soruya, üstüne basa basa ''Hiçbir şey yok'' diye yanıt verdi. Deneyimli teknik adam, Bobo'nun maç kadrosuna alınmamasının ardından medyada ortaya atılan iddialarla ilgili, ''Spor basınının olaylara bakış açısı... Niye böyle yapılır, amaç nedir, anlamak mümkün değil? Bu kadroda yer alan bütün futbolcular ilk 18'e, ilk 11'e girmek için burada bulunmaktadır. O gün için maç planlarımızın içinde Bobo yoktu. Bir sezon içinde bazı futbolcuların birkaç maçta düşünülmemesi gayet doğaldır'' dedi.
Savunmanın sağında görev değişikliğine gidip gitmeyeceği konusundaki bir soruya, ''Sebep?'' diye soruyla karşılık veren Mustafa Denizli, her futbolcunun bireysel hatalar yapabileceğini, ama kendilerinin olaya genel baktığını ifade etti.
Ankaraspor'un Bank Asya 1. Lig'e düşürülmesiyle ilgili görüşleri sorulan Mustafa Denizli, bunun idari bir konu olduğunu vurgulayarak, Futbol Federasyonu'nun boşta kalan futbolcuların haklarını mutlaka gözeteceğini dile getirdi.
Denizli ayrıca, milli maçlar için lige verilen aranın ardından, Ankaraspor maçı da ertelenen bu haftaki rakipleri Kayserispor'la ilgili soru üzerine de, ''İki türlü değerlendirilebilir. Bizim ağır maçlarımız da üst üste geldi, ama çok da önemli değil. Biz gerçek kimliğimize yavaş yavaş dönüyoruz. Bu olumlu bir gelişme' diye konuştu.
 

mehmetveysel

Üye
kötü başladık ama toparlıyoruz :(tek sorunumuz demirörenin kimi transfer edeceğini bilememesi ne yazık ki....:(
 
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Deniz toparlanıyoruz dediyse tamamdır!
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt