Belle ve Belle Refresh için Tema Efekti Yükleme Resimli Anlatım [Güncelleme: 03.09.2012]

Sponsorlu Bağlantılar

yunt

Üye
z de effeck klasörünü buldum da klasörü değiştirme ye yada silmeye izin vermiyor ne yapmalıyım

O-zan

Üye
bu programın adı neydi resimdeki

habbuj

habbuj

Üye
nokia 701 için ne kadar denediysem olmadı

SimaR26

Üye
Kardeşim Telefon n8 Belle Ve Hack li ama naptıysam yerleşik bileşen hatası veriyor daha öncede asla yüklenmedi buna öyle birşey napabiliriz

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi
z de effeck klasörünü buldum da klasörü değiştirme ye yada silmeye izin vermiyor ne yapmalıyım

z üzerinde işlem yapamazsın. C hafızasına kuracaksın hepsini.

- - - Eklendi - - -

bu programın adı neydi resimdeki

x-plore programın adı

- - - Eklendi - - -

nokia 701 için ne kadar denediysem olmadı

701 ve diger 2. Nesil telefonlarda kullanabilmek için her işlemi aynı şeklide yaptıktan sonra xplore ile (x-plore ayarlarından ilk ilk dört seçeneği işaretleyin ilk önce) z içinden resource/effects klasöründen "manifest.mf" dosyasını c:/resource/efects klasörünün içine atıcaksınız. oradaki manifest.mf dosyasıyla değiştirilsinmi sorusuna da evet deyin. Sonra yeniden bailatın tamamdır. Eğer sis dosyasını yükleyemiyorsanız dosyayı siscontens ile parçalayarak telefonunuza x-plore ile c hafızasına atın. Yeniden başlatın tamamdır...

- - - Eklendi - - -

Kardeşim Telefon n8 Belle Ve Hack li ama naptıysam yerleşik bileşen hatası veriyor daha öncede asla yüklenmedi buna öyle birşey napabiliriz

dosyaları siscontens ile parcalayıp, c hafızası a kendiniz atabilirsiniz. Tüm bunları yaparken herzaman rompatcherdeki open4all yaması aktif olsun...

petrcenk

Üye
slm arkadaslar bnde nokia c5-00
var . Sybianv3. Arkadaşlar szden 2 isteğim olcak, 1. Bana flaslı tarayıcı varsa
telefonuma uygun ısmi nedir ? 2. Günümüzde bnım telefona uygun
en çok kullanılan program şimdiden teşekkürler.

adığe

Üye
yaa aga kusura bakma da ben bir soru sorcam. Bende nokia x6-00 var. ben ona symbian belle kurdum gayet normal çalışıyor. herhangi bir sorun veya hata falan yok. fakat senin şu paylaştığn
1-
2-
3-

dosyalarını yüklemeye kalktığım da " yüklenemiyor. bu dahili bir bileşen." diyor. buda o programın sistemde var olduğunu gösterir fakat bu efektleri nasıl yükleyeceğim o zaman? bir yardımcı olursan çok makbule geçer valla... :(

fat312

fat312

Üye
saol kardeşim

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi
yaa aga kusura bakma da ben bir soru sorcam. Bende nokia x6-00 var. ben ona symbian belle kurdum gayet normal çalışıyor. herhangi bir sorun veya hata falan yok. fakat senin şu paylaştığn
1-
2-
3-

dosyalarını yüklemeye kalktığım da " yüklenemiyor. bu dahili bir bileşen." diyor. buda o programın sistemde var olduğunu gösterir fakat bu efektleri nasıl yükleyeceğim o zaman? bir yardımcı olursan çok makbule geçer valla... :(

dostum özelden iletişime geçersn yardımcı olurum sana telefonunda ne cfw yüklü vs bilgiler söylersen daha ii olur. Ama telin hackli değilse zaten olmaz... Pm bekliyorum...

- - - Eklendi - - -

rica ederim kardeşimm

sagokolik89

Üye
arkadaşlar ben yaptım ama menüde çalışıyor ev ekranında çalışmıyor efekt bi yardımcı olabilirmisiniz

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi
Ev ekranındaki efektin çalışması için farklı resimler kullanmalıssın. eğer farklı resimler kullandığın halde çalışmıyorsa o zaman telefonuna nattığın effects klasörünü sil yeniden at.

eğer telefonun 5800 ise zaten çalışmaz symbian^3 belle ya da belle refresh olmalı yazılım.

ariftoprock

Üye
teşekkürler

cancer41

Üye
kardeş ben belle refresh kullanıyorum.Yüklenemiyor dahili bileşen hatası veriyor.

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi
2niz de sis dosyasını siscontens ile açıp içindeki dosyaları c içind atmalısınız. Bunları yaparken rompatcherden open4all yaması aktif olmalı. Ayrıca telefonunuz hackli olmalı. Aksi taktirde olması sözkonusu dahi değil. Hack şart

shadownman

Üye
arkadaslar eklerde verdıgınız effect on D ve effect on C sis dosyalarını kuramıyorum yoksa kurmadan bırısını C dıgerını de D ye mı atacagım cunku effect actıve yı kurmaya calısıtıgm da yerleşik bileşen diye bı uyarı cıkıyor kurulmuyo

- - - Eklendi - - -

pekı bu 3 tane eklentıyı de ayrı ayrı acmamız mı gerekıyor ve actıktan sonra bunları nereye atmamız gerekıyor?

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi
hayır kardeşim sadece en üstteki refresh için olanı yükleyeceksin. Yüklenmiyorsa siscontens ile sis dosyasını parçalayıp içindeki dosyaları c ye atıcaksın. Rompatcher deki open4all yamasını aktif etmen lazım.

sanal hacker

sanal hacker

Üye
dostum güzel paylaşım ama telefonum hackli ve belle olduğu halde yerleşik bileşen uyarısıı alıyorum cihaz nokıa 700

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi
belle ya da belle refresh dışında denemedim. Fp2 ya da fp1 Telefonum olmadığı için deneyemem. K.bakma yardımcı olamıcam.

Üst Alt