Belle ve Belle Refresh için Tema Efekti Yükleme Resimli Anlatım [Güncelleme: 03.09.2012]

Sponsorlu Bağlantılar

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi
Belle ve Belle Refresh için Tema Efekti Yükleme Resimli Anlatım [Güncelleme: 03.09.2012]
Arkadaşlar Artık Telefonunuza Tema Efekti Yüklemek Çok Basit
Sadece Adımları Doğru Olarak Yaptığınıza emin Olun.

Telefonunuz hack'li olmalıdır. Aksi takdirde yükleyemezsiniz ve çalışmayacaktır.
(Not:Son güncellemem ile artık ''Belle Refresh'' ile de çalışmaktadır.
Test edilmiştir ve güvenle uygulayabilirsiniz.)
(Not:Bu Güncellememde Refresh için Tema Efekti Modunu Paylaşan ''Dustojnik'' Kardeşimize Teşekkür Ediyorum.
O'nun Dosyalarını Sis Haline Getirmiştim.)

Anlatım

Adım 1

Ön Yükleme Dosyası bölümünden 1 numaralı dosyayı ve istediğiniz efekti bulunduran zip/rar dosyasını X-plore ile (tercihen) ana dizinlerden birine atın. (Bulması kolay olması için)

Adım 2

Resimde seçili olan dosyayı (Effects Active Pack.sis) Kurun.(zaten telefon hafızasına kurulacaktır)

Adım 3

İstediğiniz efekt dosyasını X-plore ile (Aşağıdaki gibi) açın ve

Bu şekilde klasörü işaretleyerek menü/dosya/çıkar yapın.

Adım 4

Çıkar dedikten sonra
ekran resimdeki gibi olucak.
Direk E: dizininin üzerine 2 defa dokunarak, daha önce zipten çıkar dediğiniz dosyayı E: dizinine atın.

Dosyayı zipten çıkarma işlemi başladığı zaman böyle olucak.

Bittiğinde ise Effects klasörü e: dizininde bu 2 resimde göründüğü gibi yerini almış olacak.

Not:Tüm Bu İşlemleri Doğru Yaptığınıza Eminseniz Tema Efektlerinizin Aktifleşmesi İçin Telefonu Kapatıp Açın (Bu Zorunlu)

Not:Efekti Değiştirmek İstediğiniz Zaman İse Sadece Effects Klasörünü Aynı Şekilde E: Dizinine Atmanız Yeterli. Telefonunuzu Tekrar Başlattıktan Sonra Aktifleşecektir. (Başka İşlem(ler) Yapmanıza gerek Yok)

Ve Büyük An Tema Efektleriniz Hazır ve Aktif. Artık Menülerde Gezinirken Görsel Zenginlik ile Telefonunuz Şenlensin.

Buradan efektler ve diğer dosyaları indirebilirsiniz.

Ön Yükleme (Eklenti) Dosyası Buradan:
1-
2-
3-

Düzenlemesi Bana Ait Olan Efektler:
1-

2-

3-

4-

5-

6-
*Yeni Ve Hiç Bir Yerde Yok. Kendim Düzenledim*
7-
*Yeni Ve Hiç Bir Yerde Yok. Kendim Düzenledim*

Bana Ait Olmayan Efekter:
1-

2-

3-

4-

5-
6-

7-

8-

9-

Tüm Efektler Tek Link Halinde:
*Quad Effects ve Slide & Zoom Effects II Hariç*

Bunlar da Önizlemeler, Kendi Telefonumdandır Videolar Alıntı Değildir.
Slide & Zoom Effects ll (By By_joseph)

[video=youtube;rhZ7gclcN2U]http://www.youtube.com/watch?v=rhZ7gclcN2U[/video]

Slide & Zoom Effects (By By_joseph)

[video=youtube;1cJZdwc96wI]http://www.youtube.com/watch?v=1cJZdwc96wI[/video]

Quad Effects (By By_Joseph)

[video=youtube;jMWMcmzembk]http://www.youtube.com/watch?v=jMWMcmzembk[/video]​

Bi Teşekkür'ü Hakettim Sanırım.

• Beğen
Tepkiler: can_huso_sulo, DarkredBlue61, yusufgiderim ve 49 diğerleri

hakan_710

hakan_710

Üye
hemn deniyorum bakalım nasıl ona göre yorum yaparım. hack yapmak isyeyenler bana ulaşşın açtığım konudan yapabilirler

----------Eklendi @ 15:13:49 ---------- Yazıldı @ 15:07:03 ----------

kardeş sanırım bu anna da çalışmıyo efekt yolu.sis programını yüklerken yüklenemiyor dahili bileşen die hata veriyo

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi
hemn deniyorum bakalım nasıl ona göre yorum yaparım. hack yapmak isyeyenler bana ulaşşın açtığım konudan yapabilirler

----------Eklendi @ 15:13:49 ---------- Yazıldı @ 15:07:03 ----------

kardeş sanırım bu anna da çalışmıyo efekt yolu.sis programını yüklerken yüklenemiyor dahili bileşen die hata veriyo

evet arkadaşım olabilir zaten bende sadece belle de dendeim kendi telefonumda zaten not da düşmüştüm birazdan video da ekleyeceğim kardeşim bi bak istersen hoşuna gidecektir diye düşünüyorum. şu anda youtube ye yüklüyorum birazdan eklerim haberin olsun bi bak

bide telefonunun hackli olması gerekiyor hackli ise sorun çıkmaması lazım bende çıkmamıştı çünkü herhangi bi hata filan çıkmıyor direk yükleniyodu

hakan_710

hakan_710

Üye
evet arkadaşım olabilir zaten bende sadece belle de dendeim kendi telefonumda zaten not da düşmüştüm birazdan video da ekleyeceğim kardeşim bi bak istersen hoşuna gidecektir diye düşünüyorum. şu anda youtube ye yüklüyorum birazdan eklerim haberin olsun bi bak

bide telefonunun hackli olması gerekiyor hackli ise sorun çıkmaması lazım bende çıkmamıştı çünkü herhangi bi hata filan çıkmıyor direk yükleniyodu
telefonum hackli zaten bizzat kendi konumdan yaptım. programı yüklemeye çalışırken dahili bileşen diyo anna da çalışmıyo haberin olsun konuyu ona göre düzenle olmazsa.başka bi konudan denedim sonuç olmlu

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi
telefonum hackli zaten bizzat kendi konumdan yaptım. programı yüklemeye çalışırken dahili bileşen diyo anna da çalışmıyo haberin olsun konuyu ona göre düzenle olmazsa.başka bi konudan denedim sonuç olmlu

tamamdır kardeşim eywallah hemen düzeltiyorum

• Beğen
Tepkiler: edip56
hakan_710

hakan_710

Üye
güzel paylaşım tebrikler devamını bekliyoruz ;)

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim... Hakan_710 Keşke senin işine de yarasaydı. o zaman iyi olurdu

hakan_710

hakan_710

Üye
Teşekkür ederim... Hakan_710 Keşke senin işine de yarasaydı. o zaman iyi olurdu
saolasın kardeşim başka bi yöntemden yaptım şuan gayet güzel fakat sen gaza getirdin hakkını yemiyim :D:D

germir

germir

Üye
videodaki efekt aynısı bende var annada yüklü çok kasıyo cihazı başka efekler deneyin hem belle ne kadar yavaş böleee anlamadım millet yere göğe sığdıramıyordu yoksa efektenmi olsa gerek cihaz hızlı çalışmıyor gibi gördüğüm kadarıyla

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi
aslnda belle hızlı ama benim telde sırf hackli olsun die hackli belle yukledim bu yazılımda galiba sorun war yavaşlık war gerçekten tabi efektlerden de olabilir emin deilim ama yinede hacksiz olan bellem daha hızlıydı bide bu videoyu c5-03 ile cektim video nun fps i dusuk o yuzden yavas gbi gelebilir aslında çok akıcı belle

hakan_710

hakan_710

Üye
videodaki efekt aynısı bende var annada yüklü çok kasıyo cihazı başka efekler deneyin hem belle ne kadar yavaş böleee anlamadım millet yere göğe sığdıramıyordu yoksa efektenmi olsa gerek cihaz hızlı çalışmıyor gibi gördüğüm kadarıyla
telefonu ilk açtığınızda kasıyo olabilir ama sonradan düzeliyo bu symbian ın genel bi huyu biliyo olmanız gerek

serecans

serecans

Üye
süper olmuş teşekkürler

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
:tşk:

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi
ben teşekkür ederim işinize yaradıysa ne mutlu

saynesim

saynesim

Üye
kardeşim eline sağlık bende c7 belle var süper oldu çok teşekkürler

Cambaz6666

Cambaz6666

Üye
Arkadaşlar C7-00 Belle de denedim sonuç mükemmel :oke: efektler de çok hoş.. Yusuf arkadaşımıza teşekkürlerimi sunuyorum.. :tşk:

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar ben belle için yine efekt düzenledim kendim için (daha doğrusu beğendiğim kısımları topladım)
buyurun link:

Arkadaşar Bütün Bağlatılar mediafire'den dir indirmede problem yaşamamanız içindir.
not: ilk konuya da eklenmiştir.

Cambaz6666

Cambaz6666

Üye
zoom effects i deniyorum şimdi.. bakalım ;)

----------Eklendi @ 19:27:58 ---------- Yazıldı @ 19:05:46 ----------

Zoom effects de güzel olmuş denendi..:tşk:

• Beğen
Tepkiler: semihtan

Üst Alt