Belle ve anna program ikonlarini ikon degiistirme

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
aynen ben bır tema kullanıyorm ıkonları cok guzel ama temayı sewmyorm orjınal nokıa nın temasında bu ıkonları nasıl kullanabılırım ıkon changer da olmuyo sanırım temaların ıconlarını gostermyor

Theme ikonlari degismez ancak sisconnekle yapmalisiniz oda zor biraz .

matchlessss

matchlessss

Üye
symbian 60 için ownskin programı vardı cok guzel temalar olusturulabılıyordu ıkonlarına kadar ama yenı nesıl symbian için çok uğraşmak gerekiyor

OzGuRKnowN

Üye
Tema iconları değişebilir bir temadan diğer bir temaya iconları aktarma için program var ;) Ama adını unuttum

Buhara15

Üye
arkadaşlar bir programın ikonunu nasıl görünmez yapabilirim menüde ve masa üstüne eklediğim kısa yolda normalde olsun ama ana ekranda görünmesin

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
arkadaşlar bir programın ikonunu nasıl görünmez yapabilirim menüde ve masa üstüne eklediğim kısa yolda normalde olsun ama ana ekranda görünmesin
malesef olmaz oyle birsey ya gizlidir ya aciktir ama bellede denemedim henuz.

chezque

chezque

Üye
arkadaşlar bende power mp3 ve lcg photobook yüklü. bunların simgelerini annadaki müzik ve resim galerininkilerle değiştirmek istiyorum yalnız telefonda bunarın mif dosyalarını bulamadım. nerede olduğunu söylermisiniz acaba? telefonumdaki temaya ait anna ikonlarından almak istiyorum yani.

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
arkadaşlar bende power mp3 ve lcg photobook yüklü. bunların simgelerini annadaki müzik ve resim galerininkilerle değiştirmek istiyorum yalnız telefonda bunarın mif dosyalarını bulamadım. nerede olduğunu söylermisiniz acaba? telefonumdaki temaya ait anna ikonlarından almak istiyorum yani.
o dediklerini siscoonnektle ac islerinde mifleri al degistiricegin mifle ismini degistir at

chezque

chezque

Üye
programın tam adı ne? google da arattım dediğini de bulamadı öyle birşey.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt