Belle Refresh Uyumlu CFW Modları Güncellendi [20.09.2012]

Sponsorlu Bağlantılar

Bu modlar size faydalı oldu mu?

• EVET.

Kullanılan: 23 85.2%
  • HAYIR.

Kullanılan: 4 14.8%

• Kullanılan toplam oy
    27
emre9080

emre9080

Üye
kardeş bu şarj ledini bildirimlerde kulanmayı kaldırabilirmiyiz acaba

emre9080

emre9080

Üye
o anlamda değil kişisel bişey olsaydı daha iyi olurdu şarj yememesi açısından..

bjkmert45

bjkmert45

Üye
    Konu Sahibi
emre9080

emre9080

Üye
tamam

ultraslan_66

ultraslan_66

Üye
arkadaşlar bu normal belleye oluyormu bunlar nasıl telefona aktarılıyor kısa bilgi verin lütfen bunlar süper yamalar. bende yüklemek istiyorum ? kısa bilgi verin lütfen ?

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
sistem ram temizleme ve gelişmiş cpu & gpu modlarını uyguladım..orjinal hali ile ne farkları oluyor bu iki modun onu soracam :)

bjkmert45

bjkmert45

Üye
    Konu Sahibi
sistem ram temizleme ve gelişmiş cpu & gpu modlarını uyguladım..orjinal hali ile ne farkları oluyor bu iki modun onu soracam :)

Açıkçasını söylemek gerekiyorsa tam anlamıyla hepsini bende bilmiyorum. Ama sadece performansa dayalı modlar oldugunu biliyorum. Ve uygularken çakışmadıkları için farklı modlar yani birbirinden bagımsızlar. :)

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar bu normal belleye oluyormu bunlar nasıl telefona aktarılıyor kısa bilgi verin lütfen bunlar süper yamalar. bende yüklemek istiyorum ? kısa bilgi verin lütfen ?

Forumda bir çok anlatım var dostum oralardan bulabilirsin. :)

haqanguven

haqanguven

Üye

ramdam gereksiz kullanımları azaltıyor... Diğeride performams bakımından donanımı en iyi düzeyde kullanmanız için yapılmış ayarlardır.. Farkediyosun ki ofw ve cfw arasında çok fark var cfw tam performansı alabiliyosunuz... Nokia bunları yapamıyomu sanıyosunuz yapar ama yapmıyor... Symbianı çıkartan onlar moderler bu hale getiriyosa kurucular neler yapar ben kestiremiyorum ama yapmıyorlar :)

• Beğen
Tepkiler: bjkmert45
Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
artık istese de yapmazlar kendileri symbian ı bitirdi resmen..tutturdular bi windows phone gidiyor.

yunuq58

yunuq58

Üye
ya bunlarin flashsz yapsak olurmu gerekli yere ?

yunuq58

yunuq58

Üye
peki flashsz modlari hangi linkte bulabilirm ?

bjkmert45

bjkmert45

Üye
    Konu Sahibi
Yorumlarda genel olarak yazıyor oralara bak derim.

koray777

koray777

Üye
Effects yolu E ve Avkon modunu da paylaşır mısın? Belle refresh uyumlu bi tek bulamadığım bu ikisi kaldı.

u_cosar

u_cosar

Üye
[Belle Refresh] Power Tuşundaki Yazılara Simge Ekleme

[Belle Refresh] Yeniden Başlat

bu iki modu uyguladığım zaman müzik çalar kulaklık takılı halde ses kısık geliyor sadece birini uygulasam bile aynı sorun var.diğerleri çalışıyor.

bjkmert45

bjkmert45

Üye
    Konu Sahibi
[Belle Refresh] Power Tuşundaki Yazılara Simge Ekleme

[Belle Refresh] Yeniden Başlat

bu iki modu uyguladığım zaman müzik çalar kulaklık takılı halde ses kısık geliyor sadece birini uygulasam bile aynı sorun var.diğerleri çalışıyor.

Dostum o sysap ile alakalı yani forumdaki tüm konularda aynı hata var.

yunuq58

yunuq58

Üye
kardeş bunları flash ile nasıl atcaz anlatım varmı ?

Üst Alt