BELLE REFRESH-FP1-FP2 için widgetler [82_Adet] toggle-pil ve saat çeşitleri eklendi 02.12.2012

Sponsorlu Bağlantılar

grosmall

grosmall

Üye
:tşk: dostum harika bir arşiv

manolyam63

manolyam63

Üye
elıne saglık...

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

ametlim

ametlim

Üye
tşk kardeşim eline sağlık

bulentcan91

bulentcan91

Üye
Dostum Bahadır, şeffaf email widget standart, yapmaya çalıştım ama olmadı. Dosyaları C/Resource/Apps içine yapıştırdım. Karşıma çıkan görüntü bu oldu [/URL][/IMG] acaba nasıl düzeltebilirim. Şimdiden teşekürler.

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
Dostum Bahadır, şeffaf email widget standart, yapmaya çalıştım ama olmadı. Dosyaları C/Resource/Apps içine yapıştırdım. Karşıma çıkan görüntü bu oldu [/URL][/IMG] acaba nasıl düzeltebilirim. Şimdiden teşekürler.

sen ne yapmak istiyorsun ön izleme yokmu?

bulentcan91

bulentcan91

Üye
Widget şeffaf olsun dedim oldu fakat arkadaki @ işareti olmasın . Görüntüsü böle olsun ,,@,, işareti olmasın [/URL][/IMG] düzeltebilirmiyiz dostum.

bulentcan91

bulentcan91

Üye
Hemen deniyorum.

- - - Eklendi - - -

Yok dostum olmadı

- - - Eklendi - - -

Aynı ..@.. isaret halen orada.

- - - Eklendi - - -

small end medium email widget. Bende yüklü olmadığı içinmi acaba olmuyor diyorum. Bunu yüklemek içinde c-private-200159c0-themes klasörünu silip restart yapın. themes klasörünu silince ekranların fabrika ayarına döner.(themes klasörünu silmeden önce yedeğini alın lazım olabilir) bu işlemi yaparsam olurmu acaba.

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
akşam ayarlarım şimdi isteyim ok

bulentcan91

bulentcan91

Üye
Dostum Bahadır oldu sonunda
1-,, E-mail 8x3.sis ,, bende kurulu değildi (kurdum olmadı-sildim).
2-,, E-mail 8x3.sis ,,kurmadan önce mif dosyalarını değiştirdim
3-Reset ve sonuç olumlu oldu.
[/URL][/IMG]

İlgin için çok teşekürler dostum :oke:

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
hayırlı olsun dostum :)

username37

Üye
migital clok kardeş bu minik sati kullanıyordum font değiştirince saat böyle gösteriyo ôrnek 14: . . Böyle bazende böyle . .:27 çözüm ?

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
migital clok kardeş bu minik sati kullanıyordum font değiştirince saat böyle gösteriyo ôrnek 14: . . Böyle bazende böyle . .:27 çözüm ?

font değiştirince dijidal saatlerin hepsinde aynı sorunu yaşarsın çünkü rakamlar sığmıyor

username37

Üye

font değiştirince dijidal saatlerin hepsinde aynı sorunu yaşarsın çünkü rakamlar sığmıyor

kardeş sığıyor küçük saten arada yapıyo öyle

- - - Eklendi - - -

small Digital Clock mini kardeş bunda sorun olmuyo bunu aynı onun gibi siyah şeffaf yapamazmıyım

Eduardo58

Eduardo58

Üye
Abi çok :tşk:. Sadece açık uygulamalar widget linkinde bir problem var. Kontrol edebilir misin?

Üst Alt