Belle REFRESH "en basit şekilde" tema efekti kurulumu ve 12 adet tema efekti

Sponsorlu Bağlantılar

badboymami

Üye
usta hepsini yaptım hiç bişey olmadı üstelik programların icon resmi gitti ve hiçbiri açılmıyor neden​

penah0

Üye
bende cihaz 808 fp2 orginal belle,effektc klassorü E de diyil Z/resourse/effects de,şimdi nasıl deyişim,yardım

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi

cinicin08

Üye
teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
Mem_et

Mem_et

Üye
ellerine sağlık teşekkürlee.

Mem_et

Mem_et

Üye
:tşk:
Ellerine sağlık ...

• Beğen
barak1071

barak1071

Üye
:yuruyaren_dede:yuru :tşk:

• Beğen
yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
konu günceldir arkadaşlar

manolyam63

manolyam63

Üye
tskr

dost55

Üye
ya şu effects yapma olayı en sonunda kafayı yedirtcek bana.Söylediğin gibi her şeyi yapıyom ama yine olmuyo yine olmuyooooo..:vur:vur:vur .Delirmek üzereyimmm artıkk..

- - - Eklendi - - -

ya şu effects yapma olayı en sonunda kafayı yedirtcek bana.Söylediğin gibi her şeyi yapıyom ama yine olmuyo yine olmuyooooo..:vur:vur:vur .Delirmek üzereyimmm artıkk..

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi

- - - Eklendi - - -

öncelikle olmamasının imkanı yok söylediklerimi yapamıyorsun demekki!

telefonun markası ne? cihaz hacklimi? xplore gizli dosyalar erişim açıkmı?

dost55

Üye
cihaz markası nokia 700,telefon hackli (ama benim teldeki ROMPatcher+ içinde sadece "install server RP+v1.7 ve Open4All RP+ var ve etkin durumda),gizli dosyalar açık.

- - - Eklendi - - -

cihaz markası nokia 700,telefon hackli (ama benim teldeki ROMPatcher+ içinde sadece "install server RP+v1.7 ve Open4All RP+ var ve etkin durumda),gizli dosyalar açık.

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi

- - - Eklendi - - -

nokia 700 fp2 değilmi eğer öyleyse bu konudan yapamazsın

dost55

Üye
evet öyle.peki hangi konudan yapabilirim o zaman acaba?

• Beğen

Üst Alt