Belle Refresh 111.040.1511 Güncelleme Çıktı! Bilgiler burada!

Sponsorlu Bağlantılar

Anil-D

Anil-D

Üye
çikmaz olaydı

26rd

26rd

Üye
türkce degil oo

miku_67

miku_67

Üye
yeni güncelleme olmayacak mı ya androidin yanında resmen nokta bile olamaz symbian..

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
yeni güncelleme olmayacak mı ya androidin yanında resmen nokta bile olamaz symbian..
nokia bu güncelleme geldiğinden beri çıkacak diyor ama demeyle iş olmuyor bize laf lazım değil icraat lazım nokia :oke:

manolyam63

manolyam63

Üye
nerde yazzılım yokmudur...

man20

man20

Üye
yazılım mazılım artık yok arkadaşlar nokia daha kaç kere sölicek size. fırsatınız olduğunda telefonu değiştirin.

• Beğen
Tepkiler: akinorta
miku_67

miku_67

Üye
Discovery aldim lanet olsun symbiana :)

• Beğen
Tepkiler: ahmetkaya1991
matanist

matanist

Üye
Lumia yı hemen sattım s4 mini aldım. Alınca da aynen şunu dedim: işte akıllı telefon bu. S4 minimi çok seviyorum

kaplumbasever

Üye
c6-01 telefonumdan güncellemeleri kontrol ettim bugün. gelişmiş yazılım adı altında 24mb'lik bir güncelleme çıkıyor fakat güncellemeye başla dediğim zaman sadece işleniyor şeklinde bir ekran çıkıyor sonrasında hiç bir gelişme olmuyo. telefonu 2 kere yeniden başlattım sorun aynı. telefonun ayarlarından bir oynama yapmadım bunu da şimdiden belirtmek isterim.

MaxipmaN

Üye
S60v3 tarayıci bile bundan iyidir :(

aysegulcırık

aysegulcırık

Üye
ben guncellemeyı denedıgımde guncellemeler kontrol edılemıyor lutfen daha sonra tekrar deneyın dıo?

taho23

Üye
link yükleme linki yokmu?

onurw58

onurw58

Üye
link yükleme linki yokmu?
reyiz microsoft desteği kesti güncelleme serverleri kapandı yani anlayacaan beklemek gerek sis halini bulursam atarım çünkü sağdece sis halindeki güncelleme yükleniyor nokia suite de güncelleme devri bitti...

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Birisi Nette Bulup Eklese e Herkes Faydalanır Ama Gönüllü Lazım :D

taho23

Üye
nokia battery monitör süresi geçmiş sertifika dyo! Tarihi 2012 ye alıyom yine aynı!!! Acil yardım.

taho23

Üye
o nasıl oluyo???
nokia 603 hackleme nasıl???

JustWatch34

JustWatch34

Üye
Kaç yıllık bilgi

Üst Alt