Belle Klasörlere ayırma.(Renkli , Simgeli klasörler)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dostnametr

Üye
    Konu Sahibi
Belle Klasörlere ayırma.(Renkli , Simgeli klasörler)
Aşağıdaki linkteki dosyaları indirip x-plore tarzı bir dosya yönetici ile ilgili yerlere atarsanız telefonunuz resimdeki menü düzenine kavuşacaktır.

İsimler İtalyanca olacak ancak Türkçeye çevirebilirsiniz.İsimleri değişiyor.

Rarın içinden çıkan dosyaları dosya yöneticisi ile Private klasörünün içindekileri C private , Resource klasörünün içindekileri C resourcenin içine atıp Telefonu 1 kere kapatıp açın.

• Beğen
Tepkiler: >Lips Of AngeL<, Tyrann, savas_yal ve 2 diğerleri

Bberkan40

Üye
teşekkürler

polluxea♪

polluxea♪

Üye
dostum bu uygulama Xtreme menu mod..zaten vardı...sagolasın yinede :good:

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
konu güzelde bi acıklama yapsan nereye atılacak diye ilgili yer neresi

polluxea♪

polluxea♪

Üye
resource klasörüne at dostum...rompacther yamalarını aktif etmeyi unutma :good:

alp047

alp047

Üye
teşekkürler eline sağlık

Dostnametr

Üye
    Konu Sahibi
polluxea&#9834;;4350672' Alıntı:
dostum bu uygulama Xtreme menu mod..zaten vardı...sagolasın yinede :good:

Ben yeni gördüm şahsen.Kilitenene yada silinene kadar görmeyenler yararlansın :)

• Beğen
Tepkiler: polluxea♪
polluxea♪

polluxea♪

Üye
bence de dostum eline saglık :)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
heh şimdi güzel oldu konu :)

romaz

romaz

Üye
ben resımde goruldugu gıbı sandım ama uygulamadan cok klasör cıktı meydana

fayzteck

fayzteck

Üye
Uygulama degil zaten bu kardeşim.anna ya alışmış olanlar için renkli ek klasörler.paylaşım için teşekkürler

SilentOne

SilentOne

Üye
teşşekürler ama bellede herşeyin ortada olması daha iyi :D

tugrul_27

tugrul_27

Üye
bende de bunun türkçe düzenlenmiş hali var isteyene upload edebilirim

Bberkan40

Üye
bende de bunun türkçe düzenlenmiş hali var isteyene upload edebilirim

benimki italyanca oldu çok iyi olur valla. italyancayı da düzeltmek istediğimde alfanumerik tuş takımından herhangi bir sayıya basarak yapmaya çalışıyorum direk telefonda arama ekranı geliyor numara giriyor. o yüzden yazı da yazamadım bende qwerty klavye yaparak yazabildim anca. şimdi türkçe benimkiler.

ЯReiS

ЯReiS

Üye
matrixmenudata.xml dosyasini telefona atmadan once not defteri veya wordpad ile acin duzenleyin isimleri istediginiz gibi ama bir sey silmeyin..sonra tele atin daha kolay olur.bu arada guzel konu bende bu tip menu kullaniyorum.. tesekkurler.

Duzenleyim dedim ama cok klasor var birde italyanca bilmem sozcuklerin anlamini sozlukte bulamadim..bir arkadas duzenlenmis hali var demis galiba paylasirsa memnun oluruz..

tugrul_27

tugrul_27

Üye
arkadaşlar belle için toplu klasör modudur tarafımdan matrixmenudata.xml dosyası düzenlenmiş gereksiz görülen klasörler silinmiş klasör isimleri tarafımdan türkçeye çevrilmiştir yapılacak işlem konu başlığında anlatılan işlemle aynıdır silinen klasörler hack,yardım,multimedya,orginizer ayrıca uygulamalar bire bir yüklenmesi gereken klasöre yüklenir örnek: araçlar klasöründe (ayarlar,file browser,rompatcher,killme,foto düzenleyici video düzenleyici brightness control vb gibi)

Link:

Nokia File Browser Symbian belle anna ikon ikon temaya göre değişebilir.

Link:

----------Eklendi @ 11:58:02 ---------- Yazıldı @ 11:53:54 ----------

nokia file browsera tarafımdan anna ikon eklenmiştir saygılarımla

yaren_dede

yaren_dede

Üye
arkadaşlar belle için toplu klasör modudur tarafımdan matrixmenudata.xml dosyası düzenlenmiş gereksiz görülen klasörler silinmiş klasör isimleri tarafımdan türkçeye çevrilmiştir yapılacak işlem konu başlığında anlatılan işlemle aynıdır silinen klasörler hack,yardım,multimedya,orginizer ayrıca uygulamalar bire bir yüklenmesi gereken klasöre yüklenir örnek: araçlar klasöründe (ayarlar,file browser,rompatcher,killme,foto düzenleyici video düzenleyici brightness control vb gibi)

Link:

Nokia File Browser Symbian belle anna ikon ikon temaya göre değişebilir.

Link:

----------Eklendi @ 11:58:02 ---------- Yazıldı @ 11:53:54 ----------

nokia file browsera tarafımdan anna ikon eklenmiştir saygılarımla
c601 belle tam istediğim gibi oldu şimdi telefonum teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt