Belle Güncelleme Hatası

Sponsorlu Bağlantılar

elzrap

Üye
    Konu Sahibi
Belle Güncelleme Hatası
Şaka gibi :) 2017 senesinde nokia e7 marka bir cep telefonu aldım. Şuanda üzerinde Anna var. Belle Yapamıyorum.Sanırım Tüm Güncelleme Sunucuları kapatılmış. Bu konuda çözüm önerisi olan var mı acaba . Cihazı Belle Yapamadım. Ovi Yükledim Fakat Sunucuyla bağlantı kuramıyor.

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Sunucular kapalı güncelleme için dışarıdan yazılım dosyası bulmalısın ardından phoneix programıyla yükleme yapacaksın . Masaüstünde olsa daha çok yardımcı olabilirdim . Biraz internette dolaş yazılımı bulabilirsin belki bulamazsan haber et.

elzrap

Üye
    Konu Sahibi
Hallettim cok tesekkurler:)

• Beğen
Tepkiler: ua_mustafa_20
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Dosyaları Paylaşırsan Belki Başka Arkadaşlarda YÜkseltmek isterse Yardımcı Olursun Malum Kolay Bulunmuyor

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Daha s40 serisinden yukarı çıkamadım ama forumda birkaç kişi var bildiğim daha önce yazılımları kaydeden kişi onlara danışacaktım bu konuda . Elimde olsa seve seve paylaşırım ama :( yok işte

elzrap

Üye
    Konu Sahibi
en kısa zamanda bir konu açacağım dosyaları güvenli bir yere yükleyerek. anlatım şeklinde.çalıştığımdan yükleyemedim. çünkü gerçekten bende çok aradım faydamız dokunur belki.ben ve benim gibi hala nokia belle meraklıları vardır.

ümit 0202

ümit 0202

Üye
kardeş hep aynı yerden kaybediyoruz nokıa symbian çöp oldu bende kullanıyorum yapacak birşey yok

elzrap

Üye
    Konu Sahibi
Önemli olan çöp olması değil.benim işimi nokia dan başkası çözemiyor :) ast olan telefonum iphone 6s . 2.telim nokia e7. e olmuşken belle üstelik hackli belle olursada tadından yenmez :)

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Kardeş öyle deme . Çöp gibi dursada içini deştikce çöpün içinde altın buluyorsun . Bir gün harita olur mu ? Dedim . Araştırdım ve buldum bugün lazım oldu çok işime yaradı . Üstelik benim dediğim çöp symbian değil . S40 java tabanlı sistem yani artık yüzüne bakılmayan tuşlu telefonların sistemi .

• Beğen
Tepkiler: elzrap
ümit 0202

ümit 0202

Üye
kardeş kullanıyorum ama sadece kullanıyorum anlatabildimmi

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Evet anladım kardeş .

Cadillac34

Üye
Kardeş öyle deme . Çöp gibi dursada içini deştikce çöpün içinde altın buluyorsun . Bir gün harita olur mu ? Dedim . Araştırdım ve buldum bugün lazım oldu çok işime yaradı . Üstelik benim dediğim çöp symbian değil . S40 java tabanlı sistem yani artık yüzüne bakılmayan tuşlu telefonların sistemi .
İlle de tuşlu telefon diye küçümsememek lazım. Dokunmmatik telefonlara göre daha sağlam ve dayanıklıdır.

Üst Alt