[Beijing] Safe Manager v3.80 Symbian^3 Unsigned Türkçe - MaxiPDA

Sponsorlu Bağlantılar

toprak00

toprak00

Üye
kanki emeğine yüreğine sağlık turkcelestirme on numara olmuş. bende vardı ama türkçe değildi gene bazı özellikleri işimi görüyo tskler dostum :)

• Beğen
Tepkiler: Nokia Belle

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
bu uygulama yüzünden format attığımı bilirim derin bir uygulama dikkat et

• Beğen
Tepkiler: Toprak47
toprak00

toprak00

Üye
bu uygulama yüzünden format attığımı bilirim derin bir uygulama dikkat et
evet ya sorma bi ara aynısı bende de oldu bi mod yükledim sonra tlf açtım tlf sadece ev ekranı var sonra format attım düzeldi :)

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
:)

muhammed4949

muhammed4949

Üye
ben uygulamayı kurcam ama bir sorum var
ben bi ara antivirüs prosu yükledim telefon açılmadı format atmak zorunda kaldım bunda da böyle bir sorun olur mu? Şmdiden teşekkürler

İbrahimTR

İbrahimTR

Üye
ben uygulamayı kurcam ama bir sorum var
ben bi ara antivirüs prosu yükledim telefon açılmadı format atmak zorunda kaldım bunda da böyle bir sorun olur mu? Şmdiden teşekkürler
bunda sorun yok. Ama kaspersky yükleme ben yükledim 5 saniyede bir reset atıyodu format atmak zorunda kaldım

• Beğen
Tepkiler: muhammed4949
muhammed4949

muhammed4949

Üye
bunda sorun yok. Ama kaspersky yükleme ben yükledim 5 saniyede bir reset atıyodu format atmak zorunda kaldım
kaspersky mı tövbe benim telefonu yedi bitirdi zaten kaspersky yüzünden telefon açılmadı o zaman ben kurulumu yapim cevapladığın için teşekkürler

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
boşver kurma symbiana antivirüs gerekmez bunu türkçe yapmamamın tek sebebi fp2 de hack işlemi için sadece bu antivirüsün sisteme erişme yetkisi oldu için yoksa yüzüne bakmam :)

• Beğen
Tepkiler: muhammed4949
Nokia Belle

Nokia Belle

Üye
emeğine sağlık

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
:rica:

BozKurt0102

BozKurt0102

Üye
sa ben mobilim pc yok herşeyi yaptım safamanagerde güvenliği kapatamadım ingilizcemde yok bi yardım edin

BozKurt0102

BozKurt0102

Üye
toprak00

toprak00

Üye
pc olmadığı için bende ingilizce bana gidiş yolunu sayı ile söylermisin bro ilk yerde soldan sağa say kaçıncı olduğunu söylesene bi
pc olmadığı için bende ingilizce bana gidiş
yolunu sayı ile söylermisin bro ilk yerde soldan
sağa say kaçıncı olduğunu söylesene bi
dostum bu uygulamayi zahten türkçe mobilden indir tamam :) bide tam olarak ne istediğini ayrıntılı yazsan

BozKurt0102

BozKurt0102

Üye
toprak00

toprak00

Üye
teli hackliyorum son aşama güvenliği kapatcam ama kapatamıyom ing kıt olduğuiçin
uygulamaya gir seçenek de ilk yazıya tikla güvenlik devre dışı kalıyo bi dene o olmadı başka yolu var

BozKurt0102

BozKurt0102

Üye
uygulamaya gir seçenek de ilk yazıya tikla güvenlik devre dışı kalıyo bi dene o olmadı başka yolu var
dedim inş olmuştur ben bi son aşamayı halledem yeniden başlatam teli olmazsa döncem sana

toprak00

toprak00

Üye
  • Beğen
Tepkiler: noss_bar ve BozKurt0102

Üst Alt