[Beijing] Safe Manager v3.80 Symbian^3 Unsigned Türkçe - MaxiPDA

Sponsorlu Bağlantılar

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

Gelişmiş bir antivirüs uygulamasıdır.

Türkçeleştirmesi tamamen bana aittir. (noss_bar)

Hata veya Eksik görürseniz pm atın...!

En yakın zamanda düzenleyip güncelleyebilirim.

Bir beğen butonuna tıklamak çok zor olmasa gerek tabiki gerçekten beğendiyseniz...

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: bymen07, 19_03A, Cadillac34 ve 26 diğerleri

tempestshine

tempestshine

Üye
Eline Sağlık :spr

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
rica ederim

akifd

akifd

Üye
ustam ya bu gerçekten işe yapıyormu virüs falan buluyormu daha doğru söylemek gerekirse siz kullanıyor musunuz mobilim internette zayıf iyi bir proysa indireyim teşekkürler

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Symbiana antivirüs gerekmez sistemini kasmasın boşuna ama diğer özellikleri işine yaparsa kullan tavsiyemdir sadece antivirüs ise boş ver hiç yükleme

asigsasi

asigsasi

Üye
:tşk:

akifd

akifd

Üye
teşekkürler ustam bazan saçmaliyor bende virüs falanmı girdi acaba diye düşünüyorum

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
:rica: Bu uygulama çok uğraştırdı aslında pek çevirmem antivirüs ama bu uygulamnın bir özelliği var hem maxipda için yarayacaktır hem hacksiz teller için yakında konnusunu açarım

.Kerasus.

.Kerasus.

Üye
vay cevirmissin eline saglik ben uzun zamandir kullaniyorum bunu

• Beğen
Tepkiler: noss_bar
noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
evet çevirdim güle güle kullan

okkes2700

Üye
Hocam s60v5 inide türkce yaparmısınız ?

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
bu aynısı değil mi zaten

okkes2700

Üye
yüklenmiyor kardes.

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
üzgünüm :(

kcr

Üye
Zaman ayırıp emek harcadığın için teşekkürler noss_bar . Programın ingilizce versiyonunu uzunca bir süredir kullanıyorum; tavsiye ederim. Ancak kullanırken dikkat edilmesi gereken noktalar var:
Öncelikle program sadece bir antivirüs değil. Sisteme çok yönlü müdahale gibi bir özelliği var. Çalışan program ve işlemleri gösterme-kapatma, program kurma-kaldırma ve ağ kontrolü, sistem koruma-şifreleme, temizleme, yeniden başlatma, başlangıç programlarını yönetme (bu yönü on numara; netqin de dahil belki on tane autostart programı kurdum kaldırdım, bunun kadar yeteneklisini görmedim), çağrı ve sms kontrolü (ayarını yaptığınız zaman cevapsız çağrıların süresini de gösterebiliyor; uzun uzun çaldıranla arayıp hemen kapatanı da saniyesiyle gösteriyor).
http://www.maxicep.com/uyeler/uye-142529/noss_bar/
Kuracak arkadaşlara naçizane tavsiyem kullanmayacakları özelliklerin ayarlarını mutlaka teker teker kontrol ederek ya kapatmaları ya da ayarını manuele çevirmeleri. Tüm özelliklerin bir arada ve otomatik olarak çalışması telefonu kilitleyebilir. Antivirüsün ya da uygulama kontrolünün her daim çalışmasına gerek yok. Özelliği ihtiyacınız olduğu zaman açın; işiniz bitince arka planda çalışmasına izin vermeyin. Böylece çalışan işlemleri de azaltarak telefonu yormamış olursunuz. Bunlara dikkat ettiğiniz sürece güle güle kullanın...

• Beğen
Tepkiler: rasi2014 ve noss_bar
yeauw

yeauw

Üye
teşekkürler

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
:rica:

Hıqh_VoLTaqe27