Beep sesini kesmek "Ultimate voice recoder 6.1+e52 denenmiştir"

Sponsorlu Bağlantılar

kamotropi

Üye
    Konu Sahibi
Beep sesini kesmek "Ultimate voice recoder 6.1+e52 denenmiştir"
"Remove total beep" googlede aratın kendi telefonunuza uygun dosya vardır umarım.

İki gündür hemen hemen tüm ses kaydedici programları denedim olmadı sonunda buldum,
"e52 de denenmiştir" Beep sesini kesiyor dosyayı indirdikten sonra telefonunuzda e/patches klasörüne atıyoruz, rompatcher programıyla aktifleştiriyoruz ve beep sesinden kurtuluyoruz.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: ulutas33, derbeder25, menzil957 ve 7 diğerleri

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
TeşekkürLer , işe yarar görünüyor .

wXv

Üye
inan dostum beceremedim biraz acarmisin konuyu bende e72 kulaniyorum ama bi turlu beceremedim yapan varsa lutfen yardimci olsun saolun

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Eline saglık

wXv

Üye
evet dostlar bende bu yukaridaki arkadas gibi e72 kulaniyorum ama bi turlu olmadi lutfen yardimci olun.

menzil957

menzil957

Üye
tel n96 hacki ama fp2 olduğu için bakalım kesecekmi
teşekkürler

digital47

Üye
bende e52 için denedim uyum sağlamadı diyor malesef

murat3702

murat3702

Üye
aynen bende e55 te kullanıyorum problem yok

zekigarden

Üye
E52 için denedim uyum sağlamıyor

Afşın

Afşın

Üye
çok sağoll

Mücahit G

Mücahit G

Üye
E71 çalışıyor :tşk:

acati

acati

Üye
e:\patches ben de c:\patches var onun içine attım. RomPatcher ile etkinleştirdim. Telefonu kapatıp açtım. Hala resim çekerken ve video çekerken ses çıkıyor???

yasarusta1969

yasarusta1969

Üye
Boldbeast Nokia Call Recorder arkadaşlar denendi nokıa c5 de denendi bib sesi yok inanın kurun görün çok şükürrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

projeneon

Üye
sayende kurtuldum e5 kullanıyorum

manolyam63

manolyam63

Üye
tsk ıse yaradı...

Üst Alt