Beats kulaklığım kırıldı :/

Sponsorlu Bağlantılar

theeternal

theeternal

Üye
    Konu Sahibi
Beats kulaklığım kırıldı :/
Arkadaslar merhaba yazın beats solo 2 wireless kulaklık almıştım baya bi özenli kullanıyordum lakin sağ katlama yerinin üstünden kırıldı.İlk başlarda kırık sadece çizgi şeklinde gözüküyordu bir problem olmuyordu lakin kullana kullana iyice açıldı ve bir gün kılıftan çıkarınca açarken elimde kaldı.Bunu yaşayan çok kişi varmış araştırdım.Servise göndermeyi düşünüyorum bildiğiniz gibi apple garantisi.sizce yaparlarmı garanti devam ediyor.seste falan problem yok.teşekkürler

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Buğra

Buğra

Admin
bunun pek yapılacak bir durumu yok sanırım ( kulaklık hakkında tam bilgim yok ) garanti ya yenisini verecektir.
Yada yenisi kadar fazla ücret çıkaracaktır.

Alternatif çözüm olarak yapıştırıcı ile yapıştırabilirsiniz ( ömür boyu sabit şekilde ) :D

• Beğen
Tepkiler: theeternal
theeternal

theeternal

Üye
    Konu Sahibi
bunun pek yapılacak bir durumu yok sanırım ( kulaklık hakkında tam bilgim yok ) garanti ya yenisini verecektir.
Yada yenisi kadar fazla ücret çıkaracaktır.

Alternatif çözüm olarak yapıştırıcı ile yapıştırabilirsiniz ( ömür boyu sabit şekilde ) :D
Hahah ya ben youtubeden baktım adamlar çıkarıp takıyor kendileri tamir ediyor video çekmişler ama anlamadım tam olarak bu model değildi sanırım onların yaptıkları ama sorun aynıydı.Benim düşüncem kullanıcı hatası falan derlermi diye.Sanırım birisi şikayetvara yazmıştı para istemişler yenisi için.

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Şansını deneyip gönderip eğer ücret isterlerse geri isteyebilirsin kulaklığını, gelince de anlatılanlar gibi yaparak kendin de çözüm bulmaya çalışabilirsin.

• Beğen
theeternal

theeternal

Üye
    Konu Sahibi
Şansını deneyip gönderip eğer ücret isterlerse geri isteyebilirsin kulaklığını, gelince de anlatılanlar gibi yaparak kendin de çözüm bulmaya çalışabilirsin.
Teşekkürler yanıt için.Tüketici mahkemesi falan verip kazanıyor bazıları bu tür olayları sizce o nasıl olur.

Ve apple dan nasıl randevu alıcam bilmiyorum istanbul anadolu yakasındayım akasya ve zorludan almak imkansız gibiymiş sanırım.Bu servislerden hangisi daha iyidir aşağısıda var listenin.Lydia falan boş oluyor bazende

Buğra

Buğra

Admin
Ufak bir tüyo vereyim her saat başı randevu alınıyormuş bir tanıdıktan duydum. Saat başı kontrol edersen yakalarsın :)

• Beğen
theeternal

theeternal

Üye
    Konu Sahibi
Ufak bir tüyo vereyim her saat başı randevu alınıyormuş bir tanıdıktan duydum. Saat başı kontrol edersen yakalarsın :)
Apple center içinmi zorlu ve akasya