Kart [Bayraktar Medya] OkeyV2.02

Sponsorlu Bağlantılar

yusufyalcin

yusufyalcin

Üye
    Konu Sahibi
[Bayraktar Medya] OkeyV2.02
Arkadaşlar Merhaba Nokia Ovi Store de ki OkeyV2 oyunu buyrun ücretsiz indirebilirsiniz saçma sapan oyun için 5 tl verilmez ayrıca nokia N8 kullanıyorum oyun dokunmatik yönünden sıkıntılı neyse yine de herzaman Emeğe Saygı..

• Beğen
Tepkiler: mes1971, pollux46, flyside ve 10 diğerleri

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
daha iyisini istiyorsan kendin yap, yapılana da saygı duy, sadece yorum bildir..

• Beğen
Tepkiler: mkarahanlı ve muhammed4949
behzat

behzat

Üye
teşekürler

• Beğen
Tepkiler: yusufyalcin

MaxipmaN

Üye
teşekkürler 5tl cidden pahalı

• Beğen
Tepkiler: H@MSTER ve yusufyalcin
M@cros

M@cros

Üye
Arkadaşlar Merhaba Nokia Ovi Store de ki OkeyV2 oyunu buyrun ücretsiz indirebilirsiniz saçma sapan oyun için 5 tl verilmez ayrıca nokia N8 kullanıyorum oyun dokunmatik yönünden sıkıntılı neyse yine de herzaman Emeğe Saygı..

Bunun neresinde emeğe saygı var anlamadım.Adam oyunu yapmış isterse 50 tl ye verir burda bunu habersizce paylaşman emeğe en büyük saygısızlık.

• Beğen
Tepkiler: 07oguz07, Kayahan14, muhammed4949 ve 1 kişi daha
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
  • Beğen
Tepkiler: muhammed4949
yusufyalcin

yusufyalcin

Üye
    Konu Sahibi
Burada birçok şey paylaşılıyor hepsimi yalansız yanlışsız arkadaşım sen hiç dvd yada orjinal album aldın mı bu oyun para etmez bukadar ayıp yazık günah bu arada ben emege saygı dıye bayraktar medyaya dedım kendım konu açtıgım için değil

MaxipmaN

Üye
neyse sıkıntı yapmaya gerek yok gerekirse moderatörler konuyu kapatır olur biter :)

• Beğen
Tepkiler: yusufyalcin
M@cros

M@cros

Üye
Burada birçok şey paylaşılıyor hepsimi yalansız yanlışsız arkadaşım sen hiç dvd yada orjinal album aldın mı bu oyun para etmez bukadar ayıp yazık günah bu arada ben emege saygı dıye bayraktar medyaya dedım kendım konu açtıgım için değil
5 tl verilmeyecek kadar kötü bir oyun olarak görüyorsan neden burada paylaşıyorsun.Ayrıca ben de symbian için oyun yaptım.Benim çalışmalarımın herhangi bir yerde bu şekilde paylaşılması benim hoşuma gitmezdi.Bir çalışmanın ne kadar para edeceğine bırak da onu yapan karar versin:oke:

• Beğen
Tepkiler: muhammed4949
muhammed4949

muhammed4949

Üye
Nadir'den izin aldın mı? Bu oyunu paylaşırken

• Beğen
Tepkiler: M@cros
yusufyalcin

yusufyalcin

Üye
    Konu Sahibi
neyse sıkıntı yapmaya gerek yok gerekirse moderatörler konuyu kapatır olur biter :)

Eyvallah MaxipmaN haklısınHerkes yararlansın paylaşılsın bu tarz şeyler benim amacım bu symbian çok sacma işletım sistemi ve bi oyun bukadar pahalı olmamalı neyse arkadaslar uzatmaya gerek yok.

tek_yildiz06

tek_yildiz06

Üye
gayet başarılı oyunlar hızlı da

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Kardeşim o oyunu yapan bu forumdan biri ve symbianda da ki tek okey uygulaması ve bence gayet başarılı emeğe saygı onu burda bedava paylaşmamak la olur hadi dersin isteyene özelden gönderirim neyse ama bu yaptığın ayıp

• Beğen
Tepkiler: arslanla, M@cros ve muhammed4949
muhammed4949

muhammed4949

Üye
Kardeşim o oyunu yapan bu forumdan biri ve symbianda da ki tek okey uygulaması ve bence gayet başarılı emeğe saygı onu burda bedava paylaşmamak la olur hadi dersin isteyene özelden gönderirim neyse ama bu yaptığın ayıp
Çok haklısın arkadaşım :oke:

• Beğen
Tepkiler: M@cros

yusufgiderim

Üye
arkadaş ölü bir işletim sistemine hayat kazandırmaya çalışmış. Yusuf adaşım doğru yoldasın devam et :)

• Beğen
Tepkiler: arslanla ve yusufyalcin
yusufyalcin

yusufyalcin

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: selcen11, yusufgiderim ve arslanla
azattt

azattt

Üye
101 okey oyunu yoktur değilmi