Bayanların Mekanı (Erkekler Giremez)

Sponsorlu Bağlantılar

minoo

minoo

Üye
Sekil C'de ... Diye basliyomusuz :ehe

Sent from my BlackBerry 8520 using Tapatalk

• Beğen
Tepkiler: FatoŞ

FatoŞ

FatoŞ

Üye
oho Dövecez Seni En Son o Olucak Ha..

• Beğen
Tepkiler: minoo
minoo

minoo

Üye
Hazırlanıp dışarıya çıkacağım birazdan canım. Gezeceğim :ehe

Siz ne yapacaksınız/ne yapıyorsunuz?

• Beğen
Tepkiler: FatoŞ
man20

man20

Üye
Hazırlanıp dışarıya çıkacağım birazdan canım. Gezeceğim :ehe

Siz ne yapacaksınız/ne yapıyorsunuz?

canım bu saatte tek başına dolaşmicaksın dimi? Yanında biri olsun. Şöyle güçlü bir erkek :)

pelın_

gripten ölücem:(:(:

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye

merhaba .d

somurtukk

somurtukk

Üye
selamlar :)

• Beğen
Tepkiler: Tuba
Tuba

Tuba

Üye
geçen gün bi konu açtım ve bu konuya şu kişiler hariç kimse girmesin diye kural koydum. girenin mesajı şikayet edilecek silinecek dedim. ve birisi girdi. şikayetimin karşılığında “böyle bir istek mümkün değil. isteyen istediği konuya girer ve konuya girdiği içinde ceza felan almaz“ diye cevap geldi. Siz bayanların bölümü diye acmissiniz mesajları sildiriyorsunuz???? bu nasıl iş???

Bu mesaj Tapatalk'a ithafen gönderildi :zzz:
a.selam somurtukk :)

Neden erkekler giremez çünkü konu hazırlanırken bu şekilde hazırlandı ve yönetim tarafından onaylandı bu konu..
bu konunun karşıt bir konusuda erkelerin mekanı http://www.maxicep.com/maxicep-oyun-ve-sohbet-cafe-c/erkeklerin-mekani-d-378600.html

Bu ikiside aynı gün açıldı ve bir hoşluk olsun diye idi değilse konuya bakılmasına engelleyecek değil hiç kimse ama sadece yazılması yasak...

Senin dediğin ise çok farklı bir konu açıp ..... nickli kişi bu konuya yazamaz diyemezsin...böyle bir hakkın yok...veya yazdı diye mesajları sildiremezsin kurallar bu şekilde İsmail...bende gider erkeklerin mekanına yazarsam mesajlarım silinir ki silindi ve konunun açıldığı gün her iki tarafada espri olsun diye yazıyorduk ama ( kural çiğnemek için değil ) :kıskıs:

Sonra ilk günkü şamata bitince herkes kurallara uydu ama erkekler uymuyor :d:
sonrada sızlanıyorsunuz neden diye konunuza yazarsanız mesajınız silinmez...

• Beğen
Tepkiler: hizan ve somurtukk
Tuba

Tuba

Üye
ben şu kişi girmesin demedim şunlar hariç girmesin dedim ve yönetimden hiçbir şekilde olumlu cevap alamadım.” hiç bir konuda hiç bir şekilde başkasının girmemesi gibi bir konudan bahsedilemez” şeklinde cevap aldım nur abla. Neyse tamam ya herkesin yönetimde sözü geçerlilik derecesi başka. ben derim takan yok ama yönetime yakın birisi rica eder “tamam siz nasıl isterseniz.”

bu forumda kesin ve net kurallar yok. ve son zamanlarda bunları tek tek tespit etmeye başladım. umarım bu kesinsizlik, ayrımcılığa gitmez diye umuyorum. Yoksa bazı şeyler benim gözümde çok değişecek....

İsmail yanlış yorumluyorsun olayı neden mi çünkü yönetimden moderator olarak Pınar bir konu açsa ve deski bu konuya 'Nur' somurtukk tuba-erva yazamaz ben öyle istiyorum diye bir konu açamaz açtı diyelim bizde gelip yazdık mesajlarımız sildiremez...Çünkü bu kişisel ayrımcılıkdır....

Bu bayanların mekanı yada erkeklerin mekanı konusunda ise farklılık var İnsanların kendi cinsleri arasında bir muhabbet olsun diye açılmış bir konulardır ve belli üyelere değil belli bir topluluğun mesaj yazması yasak yani ya erkeklerin konusuna bayanlar yazamıyor bayanların konusuna erkekler yazamıyor buraya girip konuyu okudunuz diye ceza verilmiyor sadece sohbeti bölmeyin demek isteniyor....

Ve ayrımcılık filan yok net kurallar da bellidir...
1-Forumdaki hiç bir alandaki konuya şu üyeler hariç herkes yazsın diye bişey talep edemezsin veya konu sahibi tarafından .... üyelerin konuma yazmasını istemiyorum dediğinde bu talep gerçekleşmez sen belli topluluğu engellemiyorsun çünkü..

2- senin yaptığın ayrımcılık üye ayrımcılığıdır...bu konularda yapılan ayrımcılık ise bayan üyeler ile erkek üyelerin ayrımcılığıdır...( haremlik-selamlık gibi )bilmem anlatabildim mi?

3-Esas senin istediğini yönetim gerçekleştirirse ayrımcılık orada başlar....
( ne demek bu şu üyeler hariç konuma herkes yazabilir ??? ) işte ayrımcılık budur insan seçme...

• Beğen
Tepkiler: hizan
Tuba

Tuba

Üye
ben sadece bu konu hakkındaki kuralları demiyorum abla.

Ayrıca kişilik olarak ayrımcılık yapılmıyor tamam fakat sadece kapasite genişliyor ve cinsel ayrım yapılıyor. Sadece yapılan ayrımcılığı kapasitesi farklı. ya hepsi kabul edilir ha hiçbiri. ayrımcılık ta bile ayrımcılık söz konusu yani....

Cİnsiyet ayrımcığı hep yapılır bayanlar önden lütfen dediğinizde bile bak cinsiyet ayrımcılığı yapmış olursunuz ??bu sadece forumda yapılmaz ve sanki forumun her yerinde bu kural varmış gibi konuşuyorsun sadece bir konu var böyle..

İsmail sen kafana birşeyleri donduruyorsun ve hep benim düşüncem diyorsun...

Ayrıca hep bu bayanlar konusuna direnişleri görüyorum kabullenmemeyi ?
Hiç bir bayanın gidip sorguladığı olmuyor diğer konuyu ?

Sana anlattım daha da anlatmıyacağım yönetim gereken açıklamayı yapar....

• Beğen
Tepkiler: hizan
Tuba

Tuba

Üye
1.kural hakkında ;

forumda şu üyeler hariç girmesin yapılınca ayrımcılık oluyor ama erkekler girmesin deyince olmuyor.

2.kural hakkında ;

madem erkeklerle bayanların mahremiyet selamlasma alanı farklı ozaman konuyu okumamamız gerekmiyormu??? siz mahremiyet konuşuyorsunuz biz okuyoruz sorun yok ama konuya mesaj yazınca” aaaa burasi mahrem bölgesi “

örnek vereyim. bayanlar altın günü yapıyor. bende sizi dinliyorum kapının dibinde. ne konuştuğunuzu mahremiyet dedikodu vs vs. sizde biliyorsunuz benim dinlediğimi sorun yok. Ama içeri girip selam veriyorum” aaaa nekadar ayıp” oluyor???????

3.kural hakkında ;

nasıl cinsel ayrımcılık ayrımcılığa girmiyor ise ordada arkadaşsal ayrımcılık ayrımcılığa girmez. ben belki ahmet mehmet ile çok iyi arkadaşım ve onlarla sohbet etmek istiyorum. O konuya yazıyorum başkası girmesin diye. benim o kişilerle arada muhabbeti var mahremiyet var. onlarda göre göre benim konuları giriyor?? Bir sürü konu var biz burda dostça muhabbet ediceZ bu ayrımcılığa girmiyor siz nasıl bayanlar arasında sicaksaniz birbirinizle ve başkası karışması istiyorsanız bende o arkadaşlarımla öyleyim başkası girmesin???

1- kişisel ayrımcılık senin istediğin...
2-biz mahrem konuşmuyoruz öyle olsa ( msn -face- telefon- ) gibi şeyler dururken burada neden yazalım erkekler üyelr değil ziyeretçi misafirler var :D :D böyle bişey olamaz biz sadece meraba nasılsın gibi selamlaşmaları erkeklerin mesajları karşımadan diye bölündü eğlence olsun diye aynı şekilde Erkekler içinde böyle bir konu var....

Annen altın günü yaparken evin erkek çocuğu olarak evde olursunuz ( çünkü oarası sizin eviniz belki 10dk belki odana çekilir oturursun ) ama annenin misafirlerinin yanına oturup onlar ile muhabbet etmezsin dimi ? ( ki bu bazı misafirliğe gittiğim evde olmuştur evin oğlu yada bazen eşi evde olabiliyor ama kadınların yanına gelmiyor )

3-Ahmet -mehmet ile msn de face de konuşacaksın ikili 3'lü 5 li konuşacaksanız...

hiç bayanların 3 'lü bi konu açtığını gördün mü 3müz konuşacağız başka kimse yazmasın diye ?

- - - Eklendi - - -

hep benim düşüncem demiyorum. hep MANTİK diyorum. senin dusuncelerindede haklilik payın var nur abla ama bak dediğim gibi. kişisel ayrım yapılıyorsa cinsel ayrım da yapılmaması gerekir. ha mahrem. bolgemi? koyarsin kapıya kilidi. kimse giremez. ama sen kapıyı acmissin bakmayın diyorsun... Mantık meselesi....

Bakma denmiyor yazma deniyor...Çünkü erkeklerin muhabbeti bölmesi istenmiyor yada kadınların....

Tuba

Tuba

Üye
:bye3:

• Beğen
Tepkiler: Samsunspor
somurtukk

somurtukk

Üye

:)

• Beğen
Tepkiler: FatoŞ ve Tuba