BatteryDoctorPro 3.6.1-224 Türkçe Yama

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
engin523

engin523

Üye
    Konu Sahibi

Arkadaşlar şuan güncel olan BatteryDoctorPro' nun Türkçe yamasıdır. Tamamen Türkçedir. İngilizcem yettiği kadar ben çevirdim yetmediği yerde de Google Translate' den çevirdim.

Program açıklaması; Şarj ayrıntılarını gösteren bi uygulama çok fazla detaylı anlatmayacağım sadece benim için önemli olan kısımlarını yazacağım.
Uygulama bana göre sbsetting alternatifi de olabilir hatta bana göre daha iyi diyebilirim bildirimlere wi-fi gibi kısayollar ekleyebilirsiniz bu kısayollara pilin üstüne basarakta ulaşabilirsiniz rahat bir şekilde bataryanın uzun gitmesi içinde ayarlar mevcut asıl amacıda bu zaten fazlasını karıştırarak öğrenirsiniz artık

BigBoss Reposunda mevcuttur çince harflerde aramaya yazınca çıkmıyor. Buda ekran görüntüsü daha rahat bulabilmeniz için;

Bunlarda Ekran Görüntüleri;

İşaretlediğim bölüm sizde olmayacak ben kendim için yaptım onu çeviride kendi adımı reklam yapmadım sizin için rahatsız edici olmasın diye.

Sizde bu bayrakta olmayacak isteyen olursa ayrıca yüklerim.

ilk çevirim arkadaşlar göz önünde bulundurun lütfen hatalarım olmuş olabilir.

Yama Açıklaması;Yamanın içindekileri iTools, iFunBox gibi uygulamalarla bulundukları klasöre atın.

Not: Device dosyasını atarken eskisini yedek alıp silin öyle atın sağlam olsun

Yamanın Linki;

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...