Batarya ve şebeke ikonunu gizleme

Sponsorlu Bağlantılar

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
ne biliyim ben sevmiyorum onu

007yasar

007yasar

Üye
Arkadaşlar ben bunu indirdim belle top bar için yaptım ama sonra pek kullanışlı bulmadım nasıl tekrardan ikonları geri gösterebilirim yapamadım yardım edin :/

---------- Eklendi @ 22:20:38 ---------- Yazıldı @ 22:15:20 ----------

Arkadaşlar ben bunu indirdim belle top bar için yaptım ama sonra pek kullanışlı bulmadım nasıl tekrardan ikonları geri gösterebilirim yapamadım yardım edin :/
Kusurabakmayın tesadüfen yaptım avkon.dll dosyasını silemedim ama dosyanın adını lavkon.mif yaptm telefonu yeniden başlattım halloldu benim gibi madur kalanlar icin buraya yazıyım dedim tekara kusra bakmayın :D:D

VKUCUKSAHİN

VKUCUKSAHİN

Üye
Yaa o değilde Şu belle için Hidden Operatör nasıl kullanılır. Öperatör ismi değiştirme programı

irfan0202

Üye
sağol

mc.a

mc.a

Üye
Hocam mesela mesajlara girdiğimizde gelen kutusundayken üste tıklayarak gidenlere geçebilirmiyiz ? Yani üst kısım da kayıp mi bunda ? Yada mesela mesaj yazarken gönder ve kişi ekle kısmı gözüküyor mu ?

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
Hocam mesela mesajlara girdiğimizde gelen kutusundayken üste tıklayarak gidenlere geçebilirmiyiz ? Yani üst kısım da kayıp mi bunda ? Yada mesela mesaj yazarken gönder ve kişi ekle kısmı gözüküyor mu ?
merak etme sorun çıkmaz rahatça kullanabilirsin :oke:

mc.a

mc.a

Üye

bende mobilim ve operadan da kendi tarayıcısından da indirilebiliyo :hmmm

alla allaa boş sayfa açılıyor :S pc den indirmek zorunda kaldım...
Hocam peki bildirimleri kaldırabilirmiyiz ? yani hafıza kartı ikonu gözükmesin mesaj geldiginde gözükmesin falan ? :hmmm

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
alla allaa boş sayfa açılıyor :S pc den indirmek zorunda kaldım...
Hocam peki bildirimleri kaldırabilirmiyiz ? yani hafıza kartı ikonu gözükmesin mesaj geldiginde gözükmesin falan ? :hmmm

hafıza kartının ikonunu kaldırabilirsin avkon2.mif dosyasının içinden bul ama mesaj gelince çıkan ikonu kaldırailir misin onu bilmiyorum

mc.a

mc.a

Üye

hafıza kartının ikonunu kaldırabilirsin avkon2.mif dosyasının içinden bul ama mesaj gelince çıkan ikonu kaldırailir misin onu bilmiyorum

neyse ya uğraşamıcam şuan. belle topbar için istiyordum kalsın artık :aha:

yanlizsevdali

Üye
mrb bunu rofs 2deki sys klasörüylemi yoksa bin kalsörüyle mi yada avkon dll dosyasımı degişicek şimdiden teşekkürler

mc.a

mc.a

Üye
mrb bunu rofs 2deki sys klasörüylemi yoksa bin kalsörüyle mi yada avkon dll dosyasımı degişicek şimdiden teşekkürler

aynı sey zaten hocam . Atsan bile sys yi o sadece avkon ile değiştirir. Fark etmez yani :oke:

jetblacklife27

Üye
Teşekkürler deniyorum.

- - - Eklendi - - -

ya olmuyorr c6v42de :ağlarım: