Batarya Kalibresi Yapma Rehberi

Sponsorlu Bağlantılar

Tolga3521

Tolga3521

Üye
    Konu Sahibi
Batarya Kalibresi Yapma Rehberi
* İlk Önce Telefonunuzun Root'lu Olması Lazım !!

* Google Play'e Girip " BatteryCalibration " Yazıyoruz

* Telefonu %100 Şarj Ediyoruz ( İşlemi %100'iken Yapmanız Lazım )

* Programa Giriyoruz ( SuperSu İzin İstegini Kabul Ediyoruz ),

* Battery Calibration'a Basıyoruz Biraz Bekliyoruz

* İşlem Tamamdır.

Bu Yöntemi Ben Denedim Gerçekten İşe Yarıyor.
Telefonunuza Gelicek Bir Zarar'dan Ben Sorumlu Değilim
İyi Günler Dilerim. -Tolga3521-

MrTech

MrTech

Üye
Ne yapıyor bu kalibre ?

Tolga3521

Tolga3521

Üye
    Konu Sahibi
Batarya Dosyasını Temizliyor Yerine Yenisini Getiriyor

Yeni ROM Atıldığı Zaman Yapılması Gereken Birşey :)

panorama_ömer16

panorama_ömer16

Üye
Kardeş bunun birde manuel yöntemi var biri paylaşmıştı onu yapmaya gerek varmı yani bu program herşeyi hallediyor mu?

FeLonieS

FeLonieS

Üye
Paylaşım için teşekkürler googleplay linkini atabilir misiniz doğru programı yüklediğimden emin olmak istiyorum.

iOSait

iOSait

Üye
hocam %100 şarjda iken mi yapacaz kalibreyi yoksa sarz aletinden cıkarıp mı?

lyon_69

lyon_69

Üye
:islik

furki003

Üye
Root olmasa olmuyor mu çünkü bataryamda bir sorun var onun için kalibre ediyorum fakat Root atınca garanti kapsamından çıkıyormuş diye duydum yardım eder misiniz lütfen? Bu arada tekrar garanti kapsamına getirebilirsin diyecekler için yaptıktan sonra bozma olasılığım var.

Samet.25

Root olmasa olmuyor mu çünkü bataryamda bir sorun var onun için kalibre ediyorum fakat Root atınca garanti kapsamından çıkıyormuş diye duydum yardım eder misiniz lütfen? Bu arada tekrar garanti kapsamına getirebilirsin diyecekler için yaptıktan sonra bozma olasılığım var.
root olmassa olmaz çünkü uygulama root izni istiyor telefon da root ile hemen bozulmaz daha doğrusu android telefonun kolay kolay bozulma ihtimali yok en fazla brick oluyo onun çözümüde odin programından stock rom yüklemek bu kadar ben root rom olayını 50 defadan fazla yapmısımdır bunun 10 unda filan brick olmustur telefon odin ile stock romu yükleyerek çözdüm sorunu hep hiçde açılmayacak kalıcı bi zarar olmadı telefonda kolay kolay olmazda çünkü yazılım ile alakalı yazılım yüklersin düzelir

Üst Alt