Batarya İçin Hangi Cfw

Sponsorlu Bağlantılar

Mcr21

Mcr21

Üye
    Konu Sahibi
Batarya İçin Hangi Cfw
Arkadaşlar c7 belle refresh kullanıcısıyım.Bataryamın daha uzun gitmesi için hangi cfw yi ,modları,programları kullanmalıyım?

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Batarya İçin En İyi OFWdir Bence Sadeleştir Arkaplanı Siyah Yap Gereksiz Şeyleri Sil Tamam CFWlerin Bazıları Sıkıntı Daha Fazla Şarjin Gider

Hasand.

Hasand.

Üye
modlari sil programları sil tema yukleme şarj 3-4gun gider bende c7 kullanıyorum yakında onelife cfw paylaşacam şarj için en iyi cfw

Mcr21

Mcr21

Üye
    Konu Sahibi
modlari sil programları sil tema yukleme şarj 3-4gun gider bende c7 kullanıyorum yakında onelife cfw paylaşacam şarj için en iyi cfw

Abi Tek Umudum Senin cfw.Lütfen en kısa zamanda paylaş da bitsin bu çile.

Öneriler için de teşekkürler
Batarya İçin En İyi OFWdir Bence Sadeleştir Arkaplanı Siyah Yap Gereksiz Şeyleri Sil Tamam CFWlerin Bazıları Sıkıntı Daha Fazla Şarjin Gider

Teşekkürler.Şimdilik ofw ile idare edeceğiz

Abi şu Cfw yi 1-2 güne paylaşsan çok iyi olur.Haziran sonu demiştin Haziranın son günlerindeyiz.

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
Hasand.

Hasand.

Üye
Abi Tek Umudum Senin cfw.Lütfen en kısa zamanda paylaş da bitsin bu çile.

Öneriler için de teşekkürler

Teşekkürler.Şimdilik ofw ile idare edeceğiz

Abi şu Cfw yi 1-2 güne paylaşsan çok iyi olur.Haziran sonu demiştin Haziranın son günlerindeyiz.
ilk once 5800xm cfw ,sonra 500ve c7 8.ayda paylaşıcam bekle dostum

Hasand.

Hasand.

Üye
Tamam dostum.beklicez o zaman.Sabreden Derviş Muradına Ermiş :)
dostum hemen 5800xm cfw paylaşacam ama keşke satmasaydım 40tlye gecen bayramda aldım 100tl sattim ondan sonra c7 bir tane daha aldım 70tl ama onu satmam

Mcr21

Mcr21

Üye
    Konu Sahibi
dostum hemen 5800xm cfw paylaşacam ama keşke satmasaydım 40tlye gecen bayramda aldım 100tl sattim ondan sonra c7 bir tane daha aldım 70tl ama onu satmam

Symbian Candır.Dandroid gibi yere düşünce kırılmıyor en azından :)

• Beğen
Tepkiler: ceko45