Baştan sona 5800 a özel c6 fw kurulum işlemi anlatımı resimli ve ayrıntılı %0 hata !

Sponsorlu Bağlantılar

isooo71

Üye
teşekkürler

feda1

Üye
Eywllah

elbar

Üye
teşekkürler

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
C:\Program Files\Common Files\Nokia\Data Package\Products\RM-356
buraya neden atıyoruz ben hiç atmam :hmmm

KadirKoroglu

Üye
Eski haline nasıl döndürebiliriz telefonu? Format atsak düzelir mi?

parrhesia

Üye
teşekkürler

orhanu19

Üye
Resimler ölü

ka'in

ka'in

Üye
Düşündüm taşındım ve sonunda güzel bir anlatım yapmaya karar verdim :oke:
Benim burda yapacağım tek şey anlatım yapmak olucaktır ve linkleride forumdaki konulardan alıntı yapabilirim :hmmm İlk öncelikle bize gerekli olan programları indirelim ondan tüm ayrıntıları size anlatıcam ve göstericem . Ben işleme başlamadan önce verdiğim tüm linkleri indirin sadece tüm gerekli araç gereçleri indirin sonra işimize başlayalım :oke:

Jaf Programı ve Ogm jaf pkey emulator v3 >> İNDİR

NOT : LinkLer alıntıdır .. sadece ogm jaf pkey emulator v3 bana aittir !!

Ben burda sadece anlatım yapıyorum mod hack paylaşmıyorum Nokia c6 nın 5800 için çıkarılmış fw sini nasıl yapacağınızı anlatıyorum çünkü benden bi kaç arkadaş böyle bi konu açmamı istedi bende güzel bi konu hazirlicam anlatıcam dedim . Çünkü en çok takılan nokta bu diğer bütün işlemler forumda mevcut zaten :evet:

İlk oLarak teLefonunuzu kapatın . Bütün programları indirdikten sonra jaf programını kuruyoruz ve jaf programı v1.95.65 yamasından çıkan kurulumu okuyup aynını yapıyorsunuz ! Ondan sonra indirmiş olduğumuz c6 fw dosyalarını hem buraya >> C:\Program Files\Common Files\Nokia\Data Package\Products\RM-356

hemde buraya >> C:\Program Files\Nokia\Phoenix\Products\RM-356 kopyalayın .
Eğer böyle klasörler yoksa siz kendiniz oluşturun .
Sonra telefonu usb kablosu ile kasaya takın . Bundan sonrasını 10 numara resimli anlatım ile devam edecektir .. :oke:

İşiniz bittikten sonra teLefona bi hard format atmanız yeterLidir ! GerekLidir :)
İşiniz bittikten sonra teLefonunuzu rahat rahat kuLLanabiLirsiniz :)
Bence 1o numara bi anLatım yaptım yani sizler için bu kadar uğraştım =) Teşekkürleri esirgemezsiniz herhalde :oke: Hak ettim diye düşünüyorum .d Halen yapamayanlar varsa çekinmeden yorum olarak atabilirler :) Elimden geleni yaparım :)

NOT (16.07.2011 - 02:04): Şunu söylemek zorundayım.Konumdaki görüntüler sizlere yardım amaçlı halaa durmakta.Onun dışında silinmiş linkler ile ilgili birşeyler yapamam.Çünkü bu konuyu kendi telefonumda çalışır durumda olduğunu görerek açtım ve şu anda artık 5800 kullanmıyorum.O nedenle test etme imkanım yok.Size yardım olacak tek şey zaten görüntüler ve yazdıklarım.Linkleri başka yerlerden bulabilirsiniz.İyi forumlar.

kardeş emiğne sağlık ama resimler yok güncelrmisin acil çok lazım resimler silinmiş ilgilenirmisn

Üst Alt