Baştan sona 5800 a özel c6 fw kurulum işlemi anlatımı resimli ve ayrıntılı %0 hata !

Sponsorlu Bağlantılar

cemal9698

Üye
Bn Yaptım Telefon Bir daha açılmadı

arda141

Üye
Bu anlatılan 5800 Xpress Music versiyonu için de geçerli mi?

ank_kutay

Üye
link ölmüş

mertko12

mertko12

Üye
linkler ölü
????

mali200000

Üye
arkadaşım bu ben flah tuşuna bastıktan sonra Error reading phone init data.. die bir şey dio bunu nasıl yapabilirim bana bi yardım edebilir msnz ?

anılbaran

anılbaran

Üye
o soruya evet dicen ve telefonun acma kapama tuşana 2 sn lik basılı tutcan o kadar

mali200000

Üye
arkadşım yüklendi ama açılmıo telefon :(( ne yapabilirim yarım lütfen

ldldd

Üye
hepsini dedin gibi yaptım enson tek done çıkıyor sonra yook telefon açılmıyor ne yapabilirim lütfen yardım power basınca titriyor telefon gelmiyor

fenerlido

Üye
bende de tek done çıkmıştı bir sonraki adıma geçtim normali seçtim tekrar done dedi ve oldu

webfatih

Üye
link fıs olmuş arkadaşım
yalan olmuş

VaronBurak

VaronBurak

Üye
Allah razı olsun kardeşim tamda istedim konuydu :D

dj_onur

dj_onur

Üye
Anılın videoyu izleyn ovi suit kurmayn nokia pc suit i kurun local mode de kalma sorunu yk.

berqer22

Üye
bu anlatımı nokia 5530 xm için uygulasam sorun olur mu? 5530'a flash atma olayını bir türlü bulamadım böyle resimli anlatımlı olarak. yaparken yanlış bir şey yapmaktan korkuyorum, acemiyim.

romedon

romedon

Üye
Linkler ölüü

crazy_007

Üye
Bu sitede jaf programı indirme ile ilgili linklerin hepsi ölmüş galiba. siteyi aratmama rağmen jaf programı bulamadım.linkler yenilenebilirmi

Nawi

Üye
ustad bu linklerin hic biri yok yerinde ölmüş bunlar

asabiyim04

Üye
hepsini yapıyorum fakat bende 1 DONE! veriyor ve tel daha acılmıyor dünden beri ugraşıyorum olmuyor tel gitti .d.d

telimin acılması için hangi RM-356 DOSYALARI KULLANMALIYIM ACİL YARDIM LÜTFEN. TŞK

can_071

Üye
kardeş bende prees power on falan diyor basıyorsun searching not phone diyor bulamıyor kalıyor yardım edin lùtfen :/

Üst Alt