Bar Code Reader (Barkod Okuyucu)

Sponsorlu Bağlantılar

canbazgs58

canbazgs58

Üye
Eline sağlık

canbazgs58

canbazgs58

Üye
n73 de çalışıyo sağol

oziiiiii

Üye
tskkrlr

usta52

usta52

Üye
paylaşm için teşekkrler

sakarya:zekit

sakarya:zekit

Üye
Emeğine sağlık.

BOZO11

BOZO11

Üye
çok sağol ya işe yarar

hasand1

Üye
samsung i550w çalışmadı. quickmark işe yarıyor laım olursa

ubs_cemil42

Üye
Kardes ben bunu e65'e yükledim ama nereye yükledi onu bulamadım yardımcı olabilirmisiniz?

cdrvcdrv

Üye
dosya bozuk diyor

exselans3818

Üye
ya ben hiç bişe anlamadım bu nasıl çalışıyo barkodun resmini çekip kayıt mı edicez.mal nerenim ne yın barkodu falan cıkmıyomu :aman2:

elive

elive

Emekli Yönetici
bende anlamadım. herhangi barkod mu okuyor. bilgimi veriyor? :s

mhmtozturk

mhmtozturk

Üye
thanks

BeLe

BeLe

Üye
bu program ne işimize yarar, nerelerde lazım olur nasıl kullanılır,kullansak bıze saglayacagı artısı ne.. vs. vs vs... bunun cevabı verılmemıs.. teşekkur eden arkadaşlar acıklama konusunda pek yardımcı olmak ıstememısler anlasılan.. ayırntılı bılen varsa acıklasın ki bizde bılelım lazımmı degılmı..

BeLe

BeLe

Üye
pes burda soruları kimse kaale almıyor anlasılan.. ya konuyu acan konuyu takıp etmıyor yada tesekkur eden ısı bıtınce bır daha konunun yuzune bakmıyor..olmaz boyle bu forumu actıysanız ınsanlarla cıddı ılgılenceksınız..surda yuz tane soru var ne ıse yaradıgına daır en ufak bır ayrıntılı acıklama yok.. bılmıyosanız yada ılgılenmıceksenız acmayın konuyu bosuna mesgul olmayalım..

aliser40

aliser40

Üye
Bu ÇalışMıooo Hiç BoŞuna İNNdrimeyİNNN SeRtİFiKa hAtASı VerYOOOOO.....

--------------- Ekleme ---------------

:megafon:Bu ÇalışMıooo:megafon: Hiç BoŞuna İNNdrimeyİNNN SeRtİFiKa hAtASı VerYOOOOO.....:aman2::sn::sn:

jackalx_06

jackalx_06

Üye
eline sağlık ilginç bir program.

sinansiemens

Üye
Arkadaşlar bu program nokianın kendi barkodunu okuyor nokianın sitesinde barkod oluşturma bölümü var oradan isminizi telefonunuzu barkoda benzer biçimde şifreliyor.

siego and bp

siego and bp

Üye
çok teşekkür ederim

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
Hiç bir zaman becertemedim abrkod okutmayı hem 6600 da hem 6680 de denemiştim:)

gokmena

gokmena

Üye
hic okudugunu görmedm xD

Üst Alt