Bakınn

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
SerkeŞ de kayboldu gitti :(

• Beğen
Tepkiler: FatoŞ

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Bu sınavlar çok stres yapıyor :(

• Beğen
Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
O kadar da yapma be :(

FatoŞ

FatoŞ

Üye
    Konu Sahibi
FatoŞ

FatoŞ

Üye
    Konu Sahibi
Bencede Oo Kızarım Size..

man20

man20

Üye
Oo Furkan Stres Yapmayın Yahu ..
,
Oho Bak Strese Girmeki Bebeğim Sivilcen Çıkmasın..s

stres olmamak kolaymı tatlım. Hergün test çözüyoruz. Yapamadıklarımızı anlamaya çalışıyoruz :/

• Beğen
FatoŞ

FatoŞ

Üye
    Konu Sahibi
stres olmamak kolaymı tatlım. Hergün test çözüyoruz. Yapamadıklarımızı anlamaya çalışıyoruz :/
Biliyorum Canım Anlıyorum .. Ben Demiyorum Rahat Ol Ki Rahat Olmanıda Önermem Ama Çokta Sıkma..

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Rahat olmazsan sürekli çalışmam lazım yapamayacağım dersen zaten başında hata yaparsın :(

• Beğen
man20

man20

Üye

Biliyorum Canım Anlıyorum .. Ben Demiyorum Rahat Ol Ki Rahat Olmanıda Önermem Ama Çokta Sıkma..

bu sene sıkmam lazım! sivilce umrumda bile değil :P bu sınava 2. girişim olacak bu sene kazanmam lazım.

• Beğen
FatoŞ

FatoŞ

Üye
    Konu Sahibi
bu sene sıkmam lazım! sivilce umrumda bile değil :P bu sınava 2. girişim olacak bu sene kazanmam lazım.

Canım Kazanmasanda dünyanın Sonu Değil Senden de Değerli Değil..Ama Bir Yandanda haklısın. Sık ama az Sık Kendini..

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Size bununla ilgili bir örnek vereyim

Bir tane adam araştırma yapmak için Morg'a girmiş Ama o adam girdiği sırada Soğutucular kapalıymış çalışmıyormuş adam içerideyken kapılar kapanmış adam çok korkmuş kendi kendine hep "Ben soğuktan öleceğim" diyormuş
Halbuki soğutucular kapalı . Sabah görevliler içeri girmiş bi bakmışlar ki adam ölmüş. Anestezi yapmışlar bakmışlar ki adamın vücudu mor.Sonuç adam donarak ölmüş demişler. Yani demek istediğim adam o kadar odaklanmış ki soğuktan ölmüş . .

• Beğen
FatoŞ

FatoŞ

Üye
    Konu Sahibi
Size bununla ilgili bir örnek vereyim

Bir tane adam araştırma yapmak için Morg'a girmiş Ama o adam girdiği sırada Soğutucular kapalıymış çalışmıyormuş adam içerideyken kapılar kapanmış adam çok korkmuş kendi kendine hep "Ben soğuktan öleceğim" diyormuş
Halbuki soğutucular kapalı . Sabah görevliler içeri girmiş bi bakmışlar ki adam ölmüş. Anestezi yapmışlar bakmışlar ki adamın vücudu mor.Sonuç adam donarak ölmüş demişler. Yani demek istediğim adam o kadar odaklanmış ki soğuktan ölmüş . .
Vayy Süper Bir Örnek Bunu Beğendim Furkan Zamanlamanda Harikaydı..
Hıh Bak Bu Anlatmak İstediğim Evrene ne Yayarsan O Neye İnanırsan O..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt