Baidu OS Türkçe v1

Sponsorlu Bağlantılar

ResspecT11

ResspecT11

Üye
Önemli değil:)

• Beğen
Tepkiler: Buğra

smh60

smh60

Üye
Bu arada güncelleme ne zaman

• Beğen
ResspecT11

ResspecT11

Üye
Çevirilere devam ediyorum yakında Türkçe fixi yayınlayacağım. Diğer sorunlar için de vakit bulmaya çalışıyorum. Dil eksikliklerini gidermem gerek finaller başlamadan. performans yönünden fazla bir eksiği yok. bildirim sorunu var listenin başında onun için araştırma yapıyorum hala

• Beğen
smh60

smh60

Üye
Bekliyoruz hocam zaten performansa laf yok :)

• Beğen
ResspecT11

ResspecT11

Üye
daha da attırılabilir performans ama ne kadarlık bir artış yakalayabilirim muamma:) odex hale getirip kendimde test ederim Türkçe eksiklikleri bitince:)

• Beğen
Emin5276

Emin5276

Üye
Homesettings i bulamadım la ben :D

ResspecT11

ResspecT11

Üye
ana ekrandayken yukarı kaydırma yap yada soldaki dokunmatik tuşu kullan:)

• Beğen
Emin5276

Emin5276

Üye
tamam kardo eyvallah :D mail ve modemleri cwm den mi atıcaz :D

ResspecT11

ResspecT11

Üye
evet:)

Emin5276

Emin5276

Üye
Gravitybox xposed yukleyici falan kurabilir miyiz peki ?

ResspecT11

ResspecT11

Üye
deneyin zarar gelmez:) şahsen kullanmadığım moduller o yüzden cevap veremiyorum

• Beğen
Tepkiler: Buğra ve Emin5276
Emin5276

Emin5276

Üye
Tamam kardesim :)xposed yükleyici,gravitybox ve xui mod ile görsellik ve işlevlik artırabilirsiniz,iyi oluyo ;)

• Beğen

ney27

Üye
Yukledim ancak Dilden kaynaklı eksikliklerden dolayi lewa ya geri dondum
Ayarlar da ekran aydinlik ayari yapilamiyor
Saat dilimi ayari eger romu kurarken yapamadiginiz zaman dili ingilizceye cevirip ancak ozaman ayarlayabiliyorsunuz ayni
şekilde bazi ayarlar içinde dili ingilizce
yapmak zorunda kaliyorsunuz
Ya ekran ayarinda yada erisilebilirlik
ayarinda metin veya simge buyuklugu nu
buyuk seviyeye ayarlandiginda ayarlar
menusu tumuyle kapaniyor cwm den
resetlemek zorunda kaliyorsunuz pil tuketimi bence gayet guzel rom stabil ancak
lunchereni hic sevmedim bildirim olayini birsey diyemem o kadar uzun bir kullanimim olmadi
Goruntulu gorusme yok

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Bazı ayarlar ıcın derken ornek verırsenız sevınırım
Saat dılım ayarlarında herhangı bır sorun yok
Erısebılırlık denemedıgım ıcın ır sey dıyemıyorum
Launcher orjınal baıdu launcher

ney27

Üye
Hocam romun kurulumu ile baslayan sıkıntıları sırası ile teker teker anlatayım romu verilen kurulum şekline uygun kurup reboot ettim ilk açılışta denildigigibi wifi hataverdi momobilden baglandı sonra saat
dilimini ayarladım sonra wifi ve diger ayarlama işlerini program yuklemelerini yaptım ben kucuk yazilari okuyamadigim icin yazi fontunu buyutmek istedim oyuzden galiba ilk önce ekranda ayarlarında sonra erişebilirlik ayarlarinda simge buyuklugunu ayarladim ve ondan sonra ayarlar kapandi nezaman açmaya çalişsam ayarlar durdurldu uyarısı verdi. Bende cwmden fabrika ayarlarina dondum ondan sonrq teli açtıgımda telin saat dilimi farkli oldu onu ayarlamak için dili ingilizce yaptim saat dilimini ayarladım ( ayrıca ayarlarda ekran parlakligi sabit birsekilde otomatikde kalıyor bunu degişteremedim) bu işlemlerden sonra facebook ve bir iki pragrami acilmamaya başladı bu duruma canim sıkıldı lewaya geridondümŞunu da belirteyim rom gerçekten guzel hızlı ve stabil mobil interneti ve wifi si de gayet iyi ancak sadece ufak purüzler var bunlarda halledilir bunlara ek birde görüntülü görüşme olsaydı iyi olurdu

• Beğen
ResspecT11

ResspecT11

Üye
Simge büyütmede ayarlar fc olmuyor ancak yazı fontunu büyütürseniz ayarlar fc olur. Bunun font kaynaklı olduğunu düşünüyorum bakacaktım o soruna ama hiç büyütmediğim için unuttum. Ekran parlaklığı ayarlardan herzaman ayarlanıyor sıkıntı yok. ancak durum Saat dilimi güncellemesinde sorun yok istediğiniz herzaman dil değiştirmeden bunu ayarlayabilirsiniz. romda o kadar deneme ve flashlama yaptım belkide 200ün üstünde brick ettim telefonu ama sizin yaşadığınız sorunların çoğunu yaşamadım. atladığınız birşeylerin olduğu kanaatindeyim. statüs bardan ekran ayarlarını değiştirmeyi deniyorsanız ordan ekran parlaklık ayarı ya geç cevap veriyor yada vermiyor o konuda haklısınız bunun için baidunun yeni bir sürüm çıkarmasını bekliyorum. Bildirimleriniz için teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: Buğra ve ney27

ney27

Üye
Asil ben tesekur ederim ustad ayrıca rom icin harcadigin emek icin ayriyeten tesekurederim buyuk ihtimalle bazi seyleri atlamis olabilirim bunlar halledilir zaten dogruyu bulmak için ilk once hata olmasi gerekiyor ..
Ustad bu roma görüntülü gôrüşme ekleyebilirmiyiz
yoksa romun özelligimi bu

Son düzenleme:
  • Beğen
Emin5276

Emin5276

Üye
Sarj suresi ve ram kullanimi disinda basarili bi rom ;)

• Beğen
harun92

harun92

Üye
kardeş link bozuk indiremiyorum.

Üst Alt