Bada için Widget ve Program Tasarımı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
clonexcell

clonexcell

Üye
    Konu Sahibi
Bada için Widget ve Program Tasarımı
Merhaba bir kac gün icerisinde sdk ile program (cok az bilgim var) eclipse ile widget nasıl tasarlanır videolu anlatım yapacagım. özellikle widget tasarımı icin javascript css bilmeniz yeterli, web tasarım ile ugrasan arkadaslarla birlikte calısabiliriz. Madem bada nın gelismesini istiyoruz sanırım biz önce olmalıyız.

Bada SDK > bada isletim sistemi icin program yapmaya yarayan kaynak kodları ve programı
C++ ve eclipse bu dilleri bilenler daha rahat yapacaktır. Bunun icin diğer sitelerden kaynak kodları alacagız acıkcası pek bilgim yok basit bir kac program yapabiliriz.

-------------------

Widget tasarlamak icin Eclipse Helios kullanacağız, widget tasarlamak o kadar eğlenceli ki anlatamam her türlü telefona uygun olarak widget tasarımı yapabilirsiniz.

adresinden download yapmanız yeterli, daha sonra samsung widget sdk sını icine gömecegiz, bunu da videolu anlatımda yapacagım.

egoist_131

Üye
peki bu widget geliştirici programı nasıl indiriyoruz biraz karışık bi site.yardımcı olurmusun

ultrAslan_30

ultrAslan_30

Üye
ben prugramı indirdim ama krulumunu yapamıyrm nasıl kurulyr bi yardımcı olabileck warmı...??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt