Bada 2 FW Yükleme Anlatımı

Sponsorlu Bağlantılar

cagataycankaya

Üye
ve sonunda basarım :)

mxxxt

Üye
arkadaşlar wave 723 için multiloader ve usb driver new zip linkleri silinmiş,,yardımcı olabilirmisiniz...

svastika

Üye
Wave7233 orjinal roma nasıl dönebilirim ? Şu an multiloader ile bada 2.0 yüklü.

kruger1

Üye
S.a Wave 723 bada 2.0 Trkçe değilmi bide ayrıca wave 723 usb cable driveri linki çalışmıyor yardım edermisiniz nerden indire biliriz başka

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
dostum biraz bekleyin 8500 icin kiese geldi bada 2 sizede gelir yakinda

anywhere17

Üye
skaptan usb cap driver tıkladım dosya bulunamadı diyor diğer internet sitelerine baktım bulamadım tekrar siteye yüklermisiniz

lenyez9

Üye
wave 723 e her şeyi yükledim all files complete dedi fakat telefon açılmıyor.telefon açıldığında çıkan samsung wave723 yazısından sonrası gelmiyor habire aynı yere geliyor telefon açılmıyor :(((

- - - Eklendi - - -

ohhh be hallettim :)

xavxmaxi

xavxmaxi

Emekli Yönetici
Hallettiğine sevindim :)

seyyah26

seyyah26

Üye

s723 için yayınlanan en son firmwaredir.

OFFICAL BADA 2.0

wave S723MXXLA1 bada 2
Firmware Version: XXKL7
BADA Version: 2.0
Uyumlu Telefon Modeli: Wave s723
...

Linkteki rom tükiye için olanımı değilmi, yani üstteki resimlere bakıyorum sistem almanca
mesela "ayarlar" yerine "einstellungen" yazıyor bu BADA 2.0 yüklersem sistemim türkçe mi olacak yoksa almanca mı olacak

sayfa başında mart ayı flashı "29/02/2012 - 01/03/2012" demişsiniz ama "S723MXXLA1badatrkye.raar " indirip baktığımda flash tarihi 9 ocak 2012 gözüküyor, yoksa benmi yanlış anladım

Eğer sistemi almanca kallmayıp türkçeye dönüşebilecekse ben bu flash ı wave 723e de yükleyebilirmiyim... teşekürler

- - - Eklendi - - -

her şeyi adım adım yaptım ama yüklemedi şuanda telefonum açılmıyor buradan adminlere çok tşk ediyorum telefonum bozuldu. wave 723 kullanıyordum artık o da yok

Adminlere niye teşekür ediyorsunuz, bence kendinize teşekür edin,
ayrıcada benim bildiğim kadarıyla bu flash işlemleri ve buna benzer işlemlerde oluşabilecek riskleri göze alacak olan bizleriz....
geçen (deneme amaçlı) hayatımda ilk defa wave 723'üme 1.1 org.flash attım, ama bu konuda tavsiye edilenleri adım adım harfiyen uyguladım hiç bir sorun oluşmadı... açıklamlar burdakinin ayınısıydı...

yaptıklarınızı gözden geçirin mutlaka biyer(ler)de atladığnız işlem vardır...

• Beğen
Tepkiler: Skaptan
leqo35

leqo35

Üye
weve 723 tr si vardır deme arkadaşlar resimlerde almanca ?

MMAKDA

MMAKDA

Üye
Slm kolay gelsin. Elimde samsung s8530 yani wave 2 var ama
*sürümünü nasıl öğreneceğimi bilmiyorum
*en güncel sürüm hangisidir bilmiyorum
*ve yurt dışından geldiği için sürüm güncellemesi yapılması halinde ne olacağını bilmiyorum.
Yani sözün özü beni bilgilendirirseniz sevinirim. Şimdiden çok teşekkür ederim... :)

xavxmaxi

xavxmaxi

Emekli Yönetici
1. *#1234# - tuşlayarak veya "Ayarlar -> Telefon Hakkında" kısmından öğrenebilirsin.
2. Güncelliğinden çok stabilite önemli bana göre :)
3. Sürüm güncellemesiyle bir şey olmaz. Yani telefona Fransa'da veya Hindistan'da yayınlanan FW'yi de yüklesen, Türkiye'dekinden farkı olmaz. Tek fark Samsung Kies programı görmez. Görse ne olur görmese ne olur :)

• Beğen
Tepkiler: MMAKDA
MMAKDA

MMAKDA

Üye
1. Valla acayip teşekkür ederim şu vize, kpss vs vs vs derdi bitsin yapacağim inşaallah. Tabi tlf o zamana kadar kalirsa :)
2. Bİ DE EN SON SÜRÜMÜN LİNKİNİ GÖNDEREBİLİRSENİZ ÇOK SEVİNİRİM. BİLİRSİNİZ YETİMİ SEVİNDİRMEK ÇOK BÜYÜK SEVAPTIR. YOKSA SEVENLERİ KAVUŞTURMAK MIYDI? HERNEYSE TEŞEKKÜR EDERİM...
3. Tekrar teşekkürler :)

MMAKDA

MMAKDA

Üye
1. Allah cc razi olsun walla tlf değişti basbaya :)
2. Kpss vs vs için dua bekliyorum...
3. Çok çok çok teşekkürler :)

Üst Alt