Bada 2 FW Yükleme Anlatımı

Sponsorlu Bağlantılar

ceycey111

ceycey111

Üye
skaptan benim tlf s8530 bliyorsun bada 2.0 yükledim ama şimdi telefonum sürekli reset atıyor.:(

hangi sürümü yüklediniz la1 i yüklemenizi öneririm yada yakında maxicep e özel fw çıkartcaz onuda bekliyebilirsiniz :)

aysevergen

aysevergen

Üye
Bunları hepimiz yapacak bilgiye sahip değiliz ama yaaa... Kies'ten Türkiye neden yapamıyor bu işi? Neyi bekliyoruz hala?

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Bunları hepimiz yapacak bilgiye sahip değiliz ama yaaa... Kies'ten Türkiye neden yapamıyor bu işi? Neyi bekliyoruz hala?

onlara göre en stabil sürüm halini bekliyoruz

bize göre oyalanıyoruz :)

ceycey111

ceycey111

Üye

malesef bunu kimse anlayabilmiş değil :D
eğer bu sürümden birine geçmek isterseniz yardımcı oluruz

slajen

Üye
eline sağlıkta şu rar. şifresi ne yazmamışsında ? samfirmware değil.. :S lütfen bekliyorum

kemal_donmez

kemal_donmez

Üye
merhaba sunum için teşekkürler sorunsuz yükledim (kies hatası dışında sorun yok:)) fakat görüşme sürelerini sıfırlama görebilme gibi bir sorun yaşıyorum. yardım edebilirmisin.

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
merhaba sunum için teşekkürler sorunsuz yükledim (kies hatası dışında sorun yok:)) fakat görüşme sürelerini sıfırlama görebilme gibi bir sorun yaşıyorum. yardım edebilirmisin.

ayarlar-genel-kullanım (şifre isteyecektir sıfırlamada senin ilk yazdıgın şifren olacaktır unutma)

iyi forumlar

kemal_donmez

kemal_donmez

Üye
teşekkür ederim fakat toplam görüşme süresi , kullanılan internet mb bunları nereden görebiliyoruz?

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
dostum yazdım ya işte o dediğim ayarlar kısmını yap sonra karşına üç adet seçenek cıkıyor

arama süresi
mesaj sayacı
paket veri sayacı

kemal_donmez

kemal_donmez

Üye
dostum yazdım ya işte o dediğim ayarlar kısmını yap sonra karşına üç adet seçenek cıkıyor

arama süresi
mesaj sayacı
paket veri sayacı

slm dediklerini aynen yaptım karşıma seçenek çıkmadı tüm ayarları ve telefon numaralarını silmiş oldum :) benim sorduğum arama sürelerini , kullanılan internet miktarını nereden görebileceğim. sıfırlamak istemiyorum.

Prnrml ctvty

Prnrml ctvty

Üye
Yeter artık yaa bıktım artık her gün güncelleme kontrolü yapmaktan yapıcam şu ml'den fw yükleme işini, bişey değil bada 2 yi görmeden ölüp gözüm açık gidicem öbür tarafa. İşin şakası bir yana arkadaşlar bu konuda gayet cahilim o yüzden bir kaç sorum olacak öncelikle ama sakın bu da sorulur mu be kardeşim demeyin :D

- Bu fw atmanın cihaz açısından tehlikeli bir yönü var mı? (Bu brick olma olayını okumuştum sanki bir yerde de onu kastediyorum yani)

- Bada 2'de flash nasıl çalışıyor. (Yani videoyu kendi video oynatıcısından mı yoksa sitenin oynatıcısıyla mı yürütüyor çünkü kendi oynatıcısından yürütünce buffer yapmıyordu yani canlı yayın gibi oluyordu düşük internet hızında yüklenmesini bekleyip sonra izleyemiyorduk)

- Bir de şimdi ben cihazdaki tel no, not defteri kayıtları falan kies üzerinden kaydettim diyelim bada 2'ye geçince bunları cihaza atmada sıkıntı oluyor mu?

arkadaşlar belki de bu soruların cevabını daha önce bir çok kez verdiniz ama çok fazla konu ve yazı var hepsini gözden geçirmek zor oluyor, o yüzden affınıza sığınıyorum ve cevaplarınız için şimdiden teşekkür ediyorum. :D

ceycey111

ceycey111

Üye
-herseyı duzgun yaparsan hıcbır skıntı olmaz
-flash son surumde gayet guzel calısıyor ve tarayıcı uzerınden ızlıyorsunuz youtube harıc
-hayır sorun olmaz kıes uzernden telefona atıp kullanabılırsınız kayıtlarınızı :)

Prnrml ctvty

Prnrml ctvty

Üye
-herseyı duzgun yaparsan hıcbır skıntı olmaz
-flash son surumde gayet guzel calısıyor ve tarayıcı uzerınden ızlıyorsunuz youtube harıc
-hayır sorun olmaz kıes uzernden telefona atıp kullanabılırsınız kayıtlarınızı :)

Saol kardeşim müsait olduğum ilk anda biraz araştırıp atıyorum fw'yi :D

SEMPATİK45

Üye
SAMSUNG GT-S8530 bada 1.2 aldım üzerinde hiçbir program yok ne yapmam gerekiyor bana yardımcı olurmusunuz acaba.birde bada 2.0 sürümü çıkmış onu nasıl yüklerim

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
SAMSUNG GT-S8530 bada 1.2 aldım üzerinde hiçbir program yok ne yapmam gerekiyor bana yardımcı olurmusunuz acaba.birde bada 2.0 sürümü çıkmış onu nasıl yüklerim

konuyla ilğili bölmde acıklamalar mevcut bada os genel destek bölümüne bakınız bada 2 yüklemek için o kısımdan ve bu kısımda resimli anlatımlar mevcut

cagataycankaya

Üye
her şeyi adım adım yaptım ama yüklemedi şuanda telefonum açılmıyor buradan adminlere çok tşk ediyorum telefonum bozuldu. wave 723 kullanıyordum artık o da yok

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
her şeyi adım adım yaptım ama yüklemedi şuanda telefonum açılmıyor buradan adminlere çok tşk ediyorum telefonum bozuldu. wave 723 kullanıyordum artık o da yok

dostum hangi konudaki cfw yi yükledin indirdiğin linki paylaşırsan yardımcı olayım sana

Üst Alt