babam istediğim telefonu almıyor

Sponsorlu Bağlantılar

norwaq

Üye
    Konu Sahibi
babam istediğim telefonu almıyor
200 lira param var. Uzun süredir telefon istiyorum. 8. Sınıfa gidiyotum arkadaşlarımın elinde hep telefon var ama benim yok. Neyse lise 1 dediler fKat bugün babam tuttu elimden götürdü turkcell bayisine. Samsung trennd varsı 569 tl mi ney öle bişi. Alalımmı dedi iyi dediö. Bayramdan dolayı dükkan kapalıydı. Babama siyorum ki 200 ünü ben veriyim discovery alalım yok diyor. Fazla lükse kaçma diyor. İnternet hızından tut ramina kadar 10 basıyor. Yardımlarınızı bekliyorum.

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
discovery ve fazla lüks mü :ah
trend den çok daha iyi ve nerdeyse aynı fiyata fiyatını söyledin mi sn babana

xmustx

xmustx

Üye
Huawei ascend g610 da kötü cihaz sayılmaz.kampanyalı da alabilirsin.bi internette araştır.

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
sanırım trend babanın çok hoşuna gitmiş ondan dolayı istiyor :Dsn en iyisi babana söyle o parayı versin sana sn bakın modellere

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Bencede babanla bir konuş çünkü trend alırsan çok pişman olursun samsung düşük fiyat asla alınmamalı. Discovery fazla lüks değil fakat...

norwaq

Üye
    Konu Sahibi
Trkcellden alcaz 7 8 senelik müşteri. Orsan aldığımız zaman ayda bilmem ne kadar para ödicez. 200 ünü ben vericem 500 ünü babam. Diyorumki baba gmd alalım fazla pahalıya kaçma oglummdiyor. Babam teknolojiden hiç anlamaz. Telefon alınacagı zaman açıklıcam belki yorumlarıda okutueum yardımlaeınızı beklyorum

sasasa671

Üye
Kardeşim allah yardimcin olsun ama sakin aldirma Samsung gerekirse kullanmak de

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N

tarık_07

Üye
Ttend plusın rami 768 500 ünü anca kullanırsın. Ben bir teknoloji mağazasında çalışan biri olarak önerim sana gm discovery 2 çıktı 800 küsür lira onu bekle piyasaya düşene kadar o zamana kadar da para biriktirmeye devam et.

sasasa671

Üye
T
Ttend plusın rami 768 500 ünü anca kullanırsın. Ben bir teknoloji mağazasında çalışan biri olarak önerim sana gm discovery 2 çıktı 800 küsür lira onu bekle piyasaya düşene kadar o zamana kadar da para biriktirmeye devam et.
Kardeşim moto g den iyimi ?

tarık_07

Üye
Bence daha iyi. Motorola, Gm discoverye göre daha riskli bir telefon.

sasasa671

Üye
Kardeşim bence yaniliypsun bencil kullan ucuyla sordum sorun yok iyi diyorlar ama gmd de kasmalar takilmalar ve olu pixel sorunları basa belaya..

tarık_07

Üye
Kardeşim bence yaniliypsun bencil kullan ucuyla sordum sorun yok iyi diyorlar ama gmd de kasmalar takilmalar ve olu pixel sorunları basa belaya..
4 gb lıklarda sorun vardı. 16 gb larda pek sorun yok. Gm discovery dada sorunlar giderilmiş 2. bir cihaz olabilir.

sasasa671

Üye
Valla riske girmek istemem hem moto g 4.4.2 ile geliyor--

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
söylediğine göre sn trende de 700 veriyorsun discovery ondan daha iyi ve ona da 700 veriyorsun trende hiç bulaşma bnce moto g veya discovery al

general4242

general4242

Üye
589 tl ye sadece turkcellde lg l70 var gmd den dqha ucuz kesin alir baban . Cift cekirdek snapdragon hemdw ole dandik mtk deil
1 gb ram 5 mp kamera s3gibi takir takir cekior. Hemde andoid 4.4.2 kitkat 4.5 inc ips on kamera 2100 mah batarya super gorunusu cok guzel trende falan bi milyon basar trend o paraya degmez 350 tl lik telefon o

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
Öyle bir başlık koymuşsun ki babanı mı dövelim napalım çözemedim :ehe

• Beğen
Tepkiler: Invoke ve oguzhangul32
general4242

general4242

Üye
l70 de knock on knock code falan war cift tiklamaya ekrana deisik sekillerde basarak acma falan. Adreno 302 veya 305 gpusu vardi real racingi falan hic kasmadan oynarsin ekran netligi parlakligu super lg tv devi sonucta ekranlari super

phasan

phasan

Üye
Arkadasım baban teknoloji ile alakası yok sanırım bu zamanda akıllı telefon almayacaksan 300 tl gecmez

general4242

general4242

Üye
konuyu baslatan arkadasa sesleniom lg l70 alll
trende bin basar ama aynu para. Gmd den daha ucuz baban alir gmd den daha kaliteli kesinlikle

Üst Alt