aynı gün içinde ehliyeti alabilirmiyim ki ??

Sponsorlu Bağlantılar

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
aynı gün içinde ehliyeti alabilirmiyim ki ??
Şimdi sabah 9 da kursa gidiyorum o gün içinde ehliyeti alabilirmiyim yani salı günü alabilirmiyim ehliyeti başka bi güne sarkarmı :hmmm

Buraxlive

Buraxlive

Üye
Kursa kayit olduktan 2 ay sonra tüm sinavlari verip en son bir dosya aliyosunuz. O Dosya ile ertesi sabah emniyete basvurup ögleden sonra alabilirsiniz.

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Kursa kayit olduktan 2 ay sonra tüm sinavlari verip en son bir dosya aliyosunuz. O Dosya ile ertesi sabah emniyete basvurup ögleden sonra alabilirsiniz.

sınavları falan geçtim dosyam hazırmış sabah 8 9 gibi almaya gidiyorum gün içinde ehliyeti alabilirmiyim yani

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
Alabilirsin emniyet'teki yogunluk durumuna baglı erken gitmekte fayda var kardeşim

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
[ENGİN];5585357' Alıntı:
Alabilirsin emniyet'teki yogunluk durumuna baglı erken gitmekte fayda var kardeşim

internetten randevu falan alınıyomuş ne randevusu emniyette randevumu alıyoruz sabah 8 de çıkacağım yola akşam ehliyetimi alabilirim yani

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
bizim zamanımızda randevü yoktu şimdi varmı bilmiyorum ama emniyete ne kadar erken gidersen şansın o kadar yüksek yani

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall
Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Önce internetten randevu alacaksın. Tekirdağ'da nasıl bilmiyorum ama Ankara'da ciddi bir kitle oluyor sadece içeri girebilmek için. Ondan sonra içerde tekrar sıra bekliyorsun. Bu berbat aşamayı atlatınca parmak izi, imza, fotoğraf falan alıyorlardı diye hatırlıyorum. Ehliyeti başka bir gün almıştım sanırım. Artist polislerde oluyor arada.

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
kursa dosyayı almaya gidince gerekenleri söylerler sana şimdi ne desem yanlış olur.yeni ehliyet almış arkadaşlar yorum yazarsa daha bilgilendirici olur.

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Önce internetten randevu alacaksın. Tekirdağ'da nasıl bilmiyorum ama Ankara'da ciddi bir kitle oluyor sadece içeri girebilmek için. Ondan sonra içerde tekrar sıra bekliyorsun. Bu berbat aşamayı atlatınca parmak izi, imza, fotoğraf falan alıyorlardı diye hatırlıyorum. Ehliyeti başka bir gün almıştım sanırım. Artist polislerde oluyor arada.

bişey anlamadım ben sabah kursa gidip öğreneyim ben :hmmm

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
En mantıklısı da bu olur bencede

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
500 oraya verecem 290 maliye 80 90 da kart ücreti kafam çok karıştı benim :hmmm

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
Ne ehliyetmiş abi be bi alamadın :D

erentcolak

erentcolak

Üye
O yıllarda sorulan sorulara bak, bir de bu günlerde... Direksiyon sınavından çıktıktan sonra araya torpil koyamıyorsan 1 ay sonrasına anca yer bulabiliyorsun. Aynı gün ehliyet almayı düşünmek nerede, 1 ay sonrası nerede :))

Yönetici tarafından düzenlendi:

Üst Alt