Hediye Çekilişler İçin Sohbet Konusu

Sponsorlu Bağlantılar

Hazırlamış olduğum bardak tasarım örnekler için hangisi olsun?

• Kullanılan toplam oy
    23
  • Anket kapatılmış .
Mayk29

Mayk29

Üye
bana bildirim geliyor. yarışma başladı katıl gibisinden
bende farklı yarışma olduğunu zannettiğim için katılıyorum yazdım.
yani bilinçli 2 kere yazmadım. Karar sizin

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
    Konu Sahibi
Olay yine tamamen yanlış anlaşılmış dostum. Sana örnek üzerinden anlatayım. İlk yaptığın çekilişte 196 numara çıktı ve sen 196 numarasının karşısındaki ismi sildin ama numarayı silmedin. İkincide 193 çıktı. Onda da aynısını yaptın. Hadi diyelim ki üçüncüde yine 196 çıksaydı ne yapacaktın? Numara var evet ama karşısında isim yok. @Süleyman ile benim anlatmaya çalıştığımız konu bu. Orada ufak bir hata yapmışsın kusura bakma. Bu bir suçlama değildir. Bir sonraki çekiliş için tavsiyedir

Bana orada numara dursun, isim silinsin dendi, detaya girilmedi.
*Kazanan kişinin ismi/numarası orada durması veya katılımcı 100 kişi diyelim 1 kişi çıkartıp tekrar 100'den devam etmesi bana göre mantıksız. Sonuçta 99 kişi kalıyor neden tekrar 100 yapalım ki?
Şöyle söyleyeyim; 100 kişiden 1 kişi çıkartınca 99 kişi için yepyeni bir çekiliş olmuş oluyor, sonuçta bize kalan 1-99 arası sayı vermesi gerekiyor. öyle düşün.
Karar verirdi; İlk çekilişteki gibi, eski sisteme döneceğim.
*Bundan sonra da kural önerisi değil, hediye önerileri verirseniz kafi olur benim için.

bari şu çekilişler açıklandıtkan sonra konu altına yedek talihlileride yaz da onuda görsek iyi olur

Emrin olur, yazarım.
Yedek talihlileri sonraki çekilişte aktif edeceğim.
Kuralları düzenleyip ilk ve son yoruma ekleyeceğimi söylemiştim.
Gündüz müsait olunca yeni ve sabit kuralları derleyip ekleyeceğim.

bana bildirim geliyor. yarışma başladı katıl gibisinden
bende farklı yarışma olduğunu zannettiğim için katılıyorum yazdım.
yani bilinçli 2 kere yazmadım. Karar sizin

Madem öyle o zaman konu içeriğini okumadan neden hemen Katılıyorum diye yazıyorsun?
Bu tarz kolay çekilişi bir tek ben yapıyorum, önceki veya yapılan çekilişler genelde kural/şart koyarlar şunu/bunu yapan vs gibi, okumadan iş yapmayın lütfen.

0MG90

0MG90

Üye
Bana orada numara dursun, isim silinsin dendi, detaya girilmedi.
*Kazanan kişinin ismi/numarası orada durması veya katılımcı 100 kişi diyelim 1 kişi çıkartıp tekrar 100'den devam etmesi bana göre mantıksız. Sonuçta 99 kişi kalıyor neden tekrar 100 yapalım ki?
Şöyle söyleyeyim; 100 kişiden 1 kişi çıkartınca 99 kişi için yepyeni bir çekiliş olmuş oluyor, sonuçta bize kalan 1-99 arası sayı vermesi gerekiyor. öyle düşün.
Karar verirdi; İlk çekilişteki gibi, eski sisteme döneceğim.
*Bundan sonra da kural önerisi değil, hediye önerileri verirseniz kafi olur benim için.

Emrin olur, yazarım.
Yedek talihlileri sonraki çekilişte aktif edeceğim.
Kuralları düzenleyip ilk ve son yoruma ekleyeceğimi söylemiştim.
Gündüz müsait olunca yeni ve sabit kuralları derleyip ekleyeceğim.

Madem öyle o zaman konu içeriğini okumadan neden hemen Katılıyorum diye yazıyorsun?
Bu tarz kolay çekilişi bir tek ben yapıyorum, önceki veya yapılan çekilişler genelde kural/şart koyarlar şunu/bunu yapan vs gibi, okumadan iş yapmayın lütfen.
Neden her alıntıda kullanıcılara laf sokuyorsunuz anlamıyorum. Rahatsız olmaya başladım artık. Bu yarışmayı kendiniz isteyerek yapıyorsunuz tamam ama her mesajda böyle cevap verecekseniz yarışma da yapmayın, bu sohbet konusunu da açmayın.

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
    Konu Sahibi
Neden her alıntıda kullanıcılara laf sokuyorsunuz anlamıyorum. Rahatsız olmaya başladım artık. Bu yarışmayı kendiniz isteyerek yapıyorsunuz tamam ama her mesajda böyle cevap verecekseniz yarışma da yapmayın, bu sohbet konusunu da açmayın.
Laf sokma çabasında değilim. Kişi nasıl yaklaşırsa öyle yaklaşıyorum artık. Karşıdakilerin yazdıklarını dikkatli okumadın herhalde, o yüzden kimseye iyilik yaramıyor.
Nedense ben de senden rahatsız oluyorum. Hal-hareket ve tavırların pek hoş değil, bana diyorsun ama benden kalır yanın yok. Yazdığın kelimelerde senin kadar itici birini tanımıyorum. Karşındakine sataşmak yerine önce kendine bir bak.
Neyse bir derdin varsa Site hakkında bölümünde dile getirebilirsin.

0MG90

0MG90

Üye
Laf sokma çabasında değilim. Kişi nasıl yaklaşırsa öyle yaklaşıyorum artık. Karşıdakilerin yazdıklarını dikkatli okumadın herhalde, o yüzden kimseye iyilik yaramıyor.
Nedense ben de senden rahatsız oluyorum. Hal-hareket ve tavırların pek hoş değil, bana diyorsun ama benden kalır yanın yok. Yazdığın kelimelerde senin kadar itici birini tanımıyorum. Karşındakine sataşmak yerine önce kendine bir bak.
Neyse bir derdin varsa Site hakkında bölümünde dile getirebilirsin.
Katılma konusuna beğenme zorunluluğu saçma dedim diye mi bunlar? Bu yüzdense diyecek bir şeyim yok artık. Bu mesaj bile bana yetti.
İnsanlar bu forumdan neden uzaklaşıyor belli.

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
    Konu Sahibi
Katılma konusuna beğenme zorunluluğu saçma dedim diye mi bunlar? Bu yüzdense diyecek bir şeyim yok artık. Bu mesaj bile bana yetti.
İnsanlar bu forumdan neden uzaklaşıyor belli.
Alakası yok, sonuçta o bir tavsiyendi. Ben de gereğini yaptım.
Her neyse konuyu kapatırsan sevinirim.

Ozan

Ozan

Admin
Yarışma kurallarını bir sonraki çekilişte üst yönetim olarak enine boyuna inceleyerek net bir halde tekrar detaylandıracağız, umarım en adil ve en sorunsuz hale getirmiş olacağız. O yüzden böylesine güzel hediye verilen sevimli bir konuda ve çalışmada kimsenin canı sıkılmasın, herkes de yazdıklarına bu yönde dikkat etsin lütfen.

• Beğen
Tepkiler: Buğra ve BLasTeaR
Tufkan

Tufkan

Üye
Saçmalama kardeş adam kimsenin yapmadığı bir çekiliş yapıyor. Kuralları, hediyeleri, tarihleri, zamanları ve benzeri içerikleri tabikide kendisi seçip, kendisine görede düzenleyebilir. Adama burada "laf sokma çabası" dersen haksızlık etmiş oluyorsun. Madem çok iyi biliyorsunuz sizde yapın kimin çekilişleri iyi olursa o devam eder. Ama adama burada haksızlık etmen çok büyük bir ayıp oldu. Bizler için ve MAXİCEP AİLESİ için uğraşıyor adam. Lütfen konuşmalara dikkat edelim. Herkese Teşekkürler arkadaşlar iyi günler...

0MG90

0MG90

Üye
Saçmalama kardeş adam kimsenin yapmadığı bir çekiliş yapıyor. Kuralları, hediyeleri, tarihleri, zamanları ve benzeri içerikleri tabikide kendisi seçip, kendisine görede düzenleyebilir. Adama burada "laf sokma çabası" dersen haksızlık etmiş oluyorsun. Madem çok iyi biliyorsunuz sizde yapın kimin çekilişleri iyi olursa o devam eder. Ama adama burada haksızlık etmen çok büyük bir ayıp oldu. Bizler için ve MAXİCEP AİLESİ için uğraşıyor adam. Lütfen konuşmalara dikkat edelim. Herkese Teşekkürler arkadaşlar iyi günler...
İyi misin sen her alıntısında kullanıcılara birşeyler demiş. Test mod bide. Sinirlerine hakim olamıyorsa sonra mesaj atsın. Başkası görmüyorsa bu sizin sorununuz. Yalakalık peşindesin herhalde.
Herkes yazdıklarına dikkat etsin yazılmış bide. Resmen rezillik.
Bu çekilişleri de diğer forumlar bol bol yapıyor git bi bak.

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tufkan

Tufkan

Üye
İyi misin sen her alıntısında kullanıcılara birşeyler demiş. Test mod bide. Sinirlerine hakim olamıyorsa sonra mesaj atsın. Başkası görmüyorsa bu sizin sorununuz. Yalakalık peşindesin herhalde.
Herkes yazdıklarına dikkat etsin yazılmış bide. Resmen rezillik.
Bu çekilişleri de diğer forumlar bol bol yapıyor git bi bak.

Yalakalık yaptiğımız yok kardeşim, madem öyle git diğer forumlardakine katıl

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
0MG90

0MG90

Üye
Yalakalık yaptiğımız yok kardeşim, madem öyle git diğer forumlardakine katıl
Gidiyorum zaten merak etme
Bu forum daha çok eski üyelerini kaybedecek

Tufkan

Tufkan

Üye

Kardeşim beğenemediysen git, begendiysen kal nediyim

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba arkadaşlar.
Çekilişe katılım kurallarını belirledim ve sabitlenmiştir.

Kurallar/Şartlar
  • Yapacağım çekilişe katılmak için en az 50 Mesaj Sayısı olmalıdır (eski/yeni üye fark etmiyor)
  • Açtığım çekiliş konusuna Katılıyorum demelisiniz.
  • Ayrıca katılmak için çekilişlerin yayınlandığı Youtube kanalına Abone olmanız gerekiyor (merak etmeyin, gizliliğe önem verdiğim için hazırladığım Maxicep Çekiliş Formu'nun linkini çekiliş sırasında verip oradan adımları doldurabilirsiniz.
  • Bu sayede alınan katılımlar hem daha sağlıklı olup hemde otomatikman e-tablo/excel dosyasına eklenmiş oluyor.
Maxicep Çekiliş Formu ekran görüntüsü (büyütmek için resme tıklayın)

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Çekiliş Sistemi
  • Katılım her ayın 1-14 tarihi olup (2 hafta/14 gün sürecektir) ve sonuçlar da 15-20 tarihleri arası açıklanacaktır.
  • Ödül sayısı kaç ise ona göre hem Asil hem de Yedek Talihli olacak.
  • Yollayacağım Maxicep Pm üzerinden 48 saat içinde cevap atmama durumunda Asil Talihli arkadaşların hakkı Yedek talihli arkadaşlarımıza verilecektir.
  • Çekiliş geri sayımdan başlayacak (örn: 3, 2, 1 diye)
  • Kazananlar sonraki yarışmaya geçici olarak dahil olamayacak, diğer arkadaşlara haksızlık olmaması ve kazanma şansları daha çok olmaları için (tekrar katılma süreleri şuan belli değildir)
  • Çekilişte isim silme olayı, ilk çekilişimizdeki gibi olacaktır (isim/no silinecek, sonuçta kazanan kişinin ismi/numarası orada durması yada katılımcı 100 kişi diyelim, 1 kişi çıktı tekrar 100'den devam etmesi bana göre mantıksız. Sonuçta 99 kişi kalıyor neden tekrar 100 yapalım ki?
    Şöyle söyleyeyim; 100 kişiden 1 kişi çıkartınca 99 kişi için yepyeni bir çekiliş olmuş oluyor, sonuçta bize kalan 1-99 arası sayı vermesi gerekiyor. O yüzden eski sisteme devam.

Şimdilik Sabitlenmiş Kural/Şart ve Çekiliş Sistemi bu şekilde olacaktır. (Unuttuğum bir şey varsa sonradan ilave olarak eklerim)

Evet arkadaşlar, kurallar sabitlendiğine göre hediye önerilerine devam :)

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Süleyman ve Tufkan
Ozan

Ozan

Admin
Ya burda her durduğun gün bu cümleleri kurma, sitem etmeyi bırak. Ya da dediğini yap! Artık gerçekten çok sıkıldım.

12 yıldır forum yönetiyorum genelde beni bilen bilir kimseye böyle birşey teklif etmem bu teklifim bir elin parmaklarını geçmemiştir ve eminim yine tanıyorsan, bardağı ne kadar taşırdığını tahmin ediyorsundur...

• Beğen
Tepkiler: Buğra, BLasTeaR ve Tufkan
0MG90

0MG90

Üye
Bana atar yapacağınıza moderatörleri temizleyin ilk önce. ANIL ve Buğra dışında bırak paylaşım yapmayı foruma bile girmiyorlar. Forum ölmüş ağlayanı yok resmen. Eleştiren biri olunca da hemen sıkıldım falan falan. Ramboya ne yaptıysanız adam kazıklandığım yere geri dönmem dedi DH'de. Evet bütün olumsuzlukları ben yapıyorum. Yılbaşı günü keyif kaçırmayın bari.

Tufkan

Tufkan

Üye
Bana atar yapacağınıza moderatörleri temizleyin ilk önce. ANIL ve Buğra dışında bırak paylaşım yapmayı foruma bile girmiyorlar. Forum ölmüş ağlayanı yok resmen. Eleştiren biri olunca da hemen sıkıldım falan falan. Ramboya ne yaptıysanız adam kazıklandığım yere geri dönmem dedi DH'de. Evet bütün olumsuzlukları ben yapıyorum. Yılbaşı günü keyif kaçırmayın bari.

Kardeşim forum aç ozaman sende görelim hangisi daha iyi ona göre eyvallah diyelim xenforo ile kur bakıcam. Bakalım bu kadar uzun süre yönetebilecekmisin

ketini

Üye
boş şanss

seyyid70

Üye
Hediye olarak google play vs yerine Güncel bi kitap verseniz bunu da belirlerken en populer kitap siralamasini goz onune alsaniz cok daha guzel olur gibime geliyo ustelik 50 tl ye google play hediyesi yerine 50 tl ye en az 5 kitap eder bu sayede odul vereceginiz kisi sayisi artar minimum 7 kisi olur. Biraz kulturel de olur gibime geliyo tabi yine de siz bilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba arkadaşlar.
Hediye olarak Maxicep logolu kupa bardak veriyorum lakin tasarımı konusunu sizlere bırakıyorum.

Altta hazırlamış olduğum örnekler için hangisi olsun?
Yukarıda anket hazırladım oylama yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

(büyütmek için tıkla)
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Buğra ve Tufkan
Tufkan

Tufkan

Üye
Hediye olarak google play vs yerine Güncel bi kitap verseniz bunu da belirlerken en populer kitap siralamasini goz onune alsaniz cok daha guzel olur gibime geliyo ustelik 50 tl ye google play hediyesi yerine 50 tl ye en az 5 kitap eder bu sayede odul vereceginiz kisi sayisi artar minimum 7 kisi olur. Biraz kulturel de olur gibime geliyo tabi yine de siz bilirsiniz.
Git ₺50 ye google playden 10 kitap al daha mantıklı :)

Üst Alt