Aykut Kocaman'la dalga mı geçti?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Aykut Kocaman'la dalga mı geçti?

Alex Aykut Kocaman’ın futbol anlayışını beğenmediğini, antrenmanları gelişime yönelik yaptırmadığını ifade etmişti.

Brezilyalı futbolcu, "Aykut Kocaman ile birçok görüşmemiz oldu. Onun söylediklerinin hepsini kabul ettim ancak hiçbirine katılmadığımı da söyledim. Çünkü futbol görüşlerimiz çok farklıydı. Benim görüşüme göre futbol takımı, sürekli gelişmeli. 3 sene boyunca bir oyuncu, aynı oyunu oynuyor ve gelişemiyorsa bu bana göre yanlıştır. Ancak kendisi bana, 'Burası Türkiye. Burada antrenmanlar gelişmek için değildir" diye konuşmuştu.

Alex, teşekkür mesajındaysa şu ifadeleri kullandı;
"Dinamik, iyi ve zevkli çalışma yapısı ve gelişmeye açık antrenman tarzıyla fark yaptı. Kendisiyle Türk futbolunun diğer hocaların futbol anlayışından ve benim kendi futbol anlayışımdan farklı olduğunu anladım. Bana bu gerçeği gösterdiği için -her ne kadar çok büyük farklılıklarımız olsa da - kendisine minnettarım".

Alex’in iki gün içinde birbirinden tamamen zıt görüşler ortaya koyması akıllara "dalga mı geçti, yoksa kendini mi tekzip etti" sorusunu getirdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...