ay yıldız teması

Sponsorlu Bağlantılar

max1

Üye
şidddetle ve merakla bu temayı 6600 için uygun hale getirmeni bekliyoruz.tema mega derecede süper.inşallah yakın zamanda ekleme yaparsın ilgin için ayrıca teşekkür ederim.admin bey e.forumda ilgi gösteren herkeze.saygılar.

a21a

a21a

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
şidddetle ve merakla bu temayı 6600 için uygun hale getirmeni bekliyoruz.tema mega derecede süper.inşallah yakın zamanda ekleme yaparsın ilgin için ayrıca teşekkür ederim.admin bey e.forumda ilgi gösteren herkeze.saygılar.

Üzgünüm.. programı diğer bilgisayara kurdum.. fakat bilgisayar çocuklarımın kullandığı önemli programlar ile yüklü.. zaten hızı düşük bir bilgisayar. çok kasılıyor... malesef vazgeçtim..:(

Fakat bu çok beğenilen ayyıldız temasını yeniden dizayn ettim.. kendi ikonlarım ile.. bu konunun ikinci mesajına ekledim.

Fahrettin.Onay

Fahrettin.Onay

Üye
Valla ne diym 10 numara yaa harikaa

max1

Üye
bu tema 2009 yılına ait ilk ve son tema bence bundan daha güzel bir tema ancak 2010 a kadar herhalde göremeyiz görsekde bu tema 2009 un damgasısını hafızalarımızda taşıyacak.ama maalesef halen 6600 için kullanımda değil.6600 bir pc için gerekli neredeyse tüm dökümanları taşımakta bu tema 6600 için dizayn edilseydi eğer bir rekor kırmakla kalınmazdı rekorlar kitabına damganı imzanı atardın.
rica ve isteklerin gelmesine rağmen bir admin olarak neden bizleri üzmektesin.pc deki prog vs.formatdan sonra da kuralabilmekde.bu şekil bir kaliteli insanda ise mutlaka bir prog arşivi bulunduğuna inanıyorum.
sen bence bizlewri daka fazla üzme ve ilk değişiklik yapmadığın temayı lütfen 6600 için uygun hale getir.bu senin form ve isetek ve ricalar için bence yapman gerekenlerin başında bulunmakta.
göreceksin 6600 için ilk yaptığın temayı uygun hale getirdiğinde yorumlar ve teşekkürler patlaması yaşayacaksın.yani sonradan değişiklik yaptığın temayı demiyorum .ilk temayı.ay yıldız temasını.bu iş senin için çok zor olmasa gerek.ne zaman pc açsam gözüm hemen maxi de ve bu konuda ama ricalar doğrultusunda 6600 için uygun halde olmadığını görünce ve yapmak istemediğinide göz önünde bulundurur isek gerçekten çoooooooook fazla üzmaktesin bizleri.saygılar.

a21a

a21a

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Övgü için tekrar teşekkür ederim.. fakat yaptığım ne kadar beğenilse de bana getirisi sadece bir memnuniyet.. çünki ben bunu bir işe yaramak ve hobi amaçlı yapıyorum.. bir tema için çoğu programları lisanslı bir bilgisayardan nasıl program silerim veya format atarım.. bu vicdana sığarmı..:bilmem:

Ben ne yapıyorum ki üzüyorum.. neyse.. kaç gündür bunun için uğraşıyorum.. Nserisinde çalışmaktan 6600 telefonumun özelliklerini unutmuşum.. menü ekranında yazı rengi hep siyah olur. değiştirilemez..
uğraştım.. ve 6600 serisi için sis oluşturdum.. ama kesinlikle yukarıda verdiğim çok beğenilen tema gibi görünmeyecek. çoğu özellik 6600 da yok.. dolasıyle uymuyor.. uyabildiği kadar aşağıda..

Ekli dosyalar

max1

Üye
ilgi ve alakan için çooooooook teşekkür ederim bakalım deneyeceğim ama olmaz isede canın sağolsun.saygılar.

--------------- Ekleme ---------------

6600 denedim ama dediğin gibi görünmedi maalesef neyse nasip değilmiş.kullanamayacağız anlaşılan .canımız sağolsun ne yapalım.boş ver.emeğin için sağol.

a21a

a21a

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ilgi ve alakan için çooooooook teşekkür ederim bakalım deneyeceğim ama olmaz isede canın sağolsun.saygılar.

Anlayışın için teşekkür ederim.. Keşke istediğini yapabilseydim. çok uğraştım bilmeni isterim.
yaptığımı 6600 da denedim.. :( beğenmedim.. bazı şeyler orjinali görünmüyor.. sebebide telefon modellerinin özellikleri.. ama bir şeyi fark ettim.. bu tema 6630, n80, 6680 gibi ikinci seri telefonlar için olur sanırım.. çünki beğenilen temanın görünen özellikleri için skin support denilen özellik bu modellerde var.. 6600 bunu desteklemiyor..

craftXXX

Üye
teşekürler 6600 deneyince tekrar yazarım

cemee61

cemee61

Üye
offfff deli bi tema olmus eline koluna ayagina beynine heryerine heryerine saglik:) ne zamandir boyle bayrakli tema ariyordum en superini sen yapmissin ve paylasmissin ve belliki cok ugrasmissin diger temalarinda cok cok guzel zaten kolay gelsin saygilar:oke:

keskin7561

Üye
Ahmet kardeşim gerçekten süper çalışmalar.şu d880 lere uygun temalar yok onlar için uyumlu olan temalar yapa biliyormusun teşekkürler

tuncer67

Üye
tessekür

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
Dostum emeğine yüreğine sağlık ne de güzel duruyor TÜRKİYE' m... Bir de bana bir SAMSUNSPOR teması hazırlayanın 40 yıl kölesi olurum.. Tşk.ler ;)

canpolat52

Üye
Vermiş olduğunuz emek ve paylaşımdan dolayı teşekkür ederim.

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
Süper ya tsk ederim çok hoşuma gitti..

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Temayı ilk foruma eklediğimde 15-20 kez indirildikten sonra yeniden küçük bir kaç hatayı düzeltip yeniden upload ettim.. şu an bakıyorum 75 kez indirilmiş.. ve yorum sayısı.. :mahcup:

Şu hassas noktanın bilinmesi gerek.. selam vermek, hatır sormak, gönül almak gibi birşey bu.. günlerce uğraşıp bir şey yapıyorsunuz.. karşılıksız.. evet karşılıksız.. ücretsiz.. bedelsiz.. tek istenen yorum.... yapılanın beğenilmesi ile duyulan o müthiş haz.. paylaşımın verdiği huzur...
iyi veya kötü... fikriniz ne olursa olsun.. değerlidir.... güzel olmuş deyin veya olmamış deyin...
güzel olmuş ise teşekkür ederim.. olmamışsa neresi olmamış öğrenir kendimi geliştiririm.
çünki yorum değerlidir ve daha iyiye götürür bizi...:oke:
Demişti bir zamanlar a21a...

Daha ne olsun Ahmet Abi :ehe

Yakında bu tema için facebook'ta grup açarlar, demedi deme! :ehe

a21a

a21a

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Demişti bir zamanlar a21a...

Daha ne olsun Ahmet Abi :ehe

Yakında bu tema için facebook'ta grup açarlar, demedi deme! :ehe

Çoğu cep ile ilgili sitelerde bu tema var.. çok beğenildi.. Sende çok beğenmiştin. daha sonra yeniden düzenleme yaptım. Atatürk silüeti ekledim. foruma verdim.. Ne diyeyim... Herkes güle güle kullansın.. :oke: Yaptığını birilerinin beğenmesi çok müthiş bir duygu.

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Sonuna kadar hakediyorsun bu duyguyu yaşamayı :oke:

cemee61

cemee61

Üye
daha oncede yorum yazmistim tema gercekten tartisilmayacak kadar guzel. ancak ben 3250 kullaniyorum (s60 v3) normalde bu temanin sorunsuz calismasi gerektigi dusunulebilir (bende oyle dusunmustum) ancak kullandikca tema ile telefonun uymadigini gormus oldum, bazi yerlerde yazilar gorunmuyor (beyaz zeminde beyaz yazi gibi(ornegin kapatma tusuna basinca cikan menu boyle) analog saat beyaz zemin ustunde iki tane gri cubuktan ibaret vs.) temayi daha sonra 6120 ye yukledim onda boyle sorunlar yok. belirtmek isterim a21a arkadasimizin temalari N serisi icinmis. diger s60 v3 lerdede calisiyor ancakk boyle sorunlar olabiliyor. ayrica bu olay sadece tema icin degil bazi diger uygulamalar icinde gecerli.

bu kadar iyi bi calisma yaptigi icin a21a ya tekrar tesekkurler.

Üst Alt