Avkon2 Valentine's Colors JHAM2005 [düzenleme by yaren_dede]

Sponsorlu Bağlantılar

asigsasi

asigsasi

Üye
opera mobil ile çıkış yapabilirsin ayarlar dan gizlilik ten hepsini sıfırlarsın

Anil-D

Anil-D

Üye
tesekurler

sLeepLe

sLeepLe

Üye

devamlı reset attırıyordu, bizim kullandığımız .dll ile ilgili olabilir bende Bu Sorunun neden kaynaklandığını anlayamadım daha, adamlarda sorun olmuyor biz yükleyince telefon haşat oluyor

- - - Eklendi - - -

yeni hesap açıp sorsaydin :)

Bende gifle yaptım ama restart yapmıyo :hmmm

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
sLeepLe

sLeepLe

Üye

dostum avkondanmı bahsediyorsun? yoksa operator yazısındanmı?

operatör yazısından bahsettim gifle yaptım diye :D sen avkonu mu diyodun restart yaptırıyo diye? bende avkonda restart yaptırmadı ilk paylaşıldığında indirip denedim deminde denedim sorun yok :hmmm

• Beğen
yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
operatör yazısından bahsettim gifle yaptım diye :D sen avkonu mu diyodun restart yaptırıyo diye? bende avkonda restart yaptırmadı ilk paylaşıldığında indirip denedim deminde denedim sorun yok :hmmm

2-3 kişi öyle deyince bende konuyu çöpe aldırdım, tekrar düzenledim garanti olsun :)

sLeepLe

sLeepLe

Üye

2-3 kişi öyle deyince bende konuyu çöpe aldırdım, tekrar düzenledim garanti olsun :)

bazen bende de oluyo o avkon sorunu önceden düzenlediğim avkonu seçiyorum restart yapıyorum telefon açılmıyo sonra flaş atıyorum açılıyo :)

• Beğen
yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
bazen bende de oluyo o avkon sorunu önceden düzenlediğim avkonu seçiyorum restart yapıyorum telefon açılmıyo sonra flaş atıyorum açılıyo :)

flasha gerek yok, hafıza kartını çıkart ve .dll dosyasının adını değiştir sonra kartı tak ve avkonu değiştir tamamdır :)

• Beğen
Tepkiler: sLeepLe
sLeepLe

sLeepLe

Üye

flasha gerek yok, hafıza kartını çıkart ve .dll dosyasının adını değiştir sonra kartı tak ve avkonu değiştir tamamdır :)

hafıza kartı kullanmıyorum ki :ehe telefon hafızasına kurulu benim mif ve efekt :D

• Beğen
yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: sLeepLe
manolyam63

manolyam63

Üye
tsk ederım...