Avea İntouch 2 Root ve Rom sürüm yükseltme (ZTE Blade 3)

Sponsorlu Bağlantılar

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
Temiz kurulum gerçekleştirdim dün akşam ve şuanda stabil olarak kullanmaktayım. gerçekten telefon daha iyileşti. modaco'dan yükledim. bu sayfayı görünce girmek istedim. güzel paylaşımlar oluyo. en stabil 4.1.2 diye görmüştüm ama 4.2.2 çok daha güzel duruyo. stabil mi bilmiyorum. deneyeceğiz. önceki telefonumda rom manyağı olmuştum. bu telefonda da orjinal zevkimi aldım ve haftada bir rom deneyip sizinle paylaşacağım.bu arada samizel hocam size bir sorum olacaktı. bu romda tek canımı sıkan bildirim led ışığı. bir türlü ayarlayamadım. birşey geldiğinde ya hiç sönmeden yanıyo ya da hiç yanmıyo. bunu nasıl çözebiliriz. ayarlarını çok denedim ama beceremedim
4.4.2 den önce benim favorimde 4.12 idi. Ancak bu rom gerçekten çok performanslı geldi. Ayarlarda ''Display & Lights > Bildirim ışığını yakıp söndür '' kısmından ayrıntılı olarak ayarlayabiliyorsun.

srhr190909

srhr190909

Üye
4.4.2 den önce benim favorimde 4.12 idi. Ancak bu rom gerçekten çok performanslı geldi. Ayarlarda ''Display & Lights > Bildirim ışığını yakıp söndür '' kısmından ayrıntılı olarak ayarlayabiliyorsun.
4.1.2 nin şarjı bitince doldurup 4.4.2 yi yükleyeceğim :)aslında benim için şarjın gitmesi de önemli. şarj durumu nasıldır 4.4.2 nin. mesel şuandaki romda telefon çok kullanmadım bugün ve 15 saatte %69 a düştü 1 saat ekran açıkken

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
4.1.2 nin şarjı bitince doldurup 4.4.2 yi yükleyeceğim :)aslında benim için şarjın gitmesi de önemli. şarj durumu nasıldır 4.4.2 nin. mesel şuandaki romda telefon çok kullanmadım bugün ve 15 saatte %69 a düştü 1 saat ekran açıkken
4.4.2 de sarjda daha iyi bana gore. Tabi ekran parlakligini falan ayarlaman lazim senkronizasyon gibi islemleri durdurmani oneririm. Ve en onemliside 3G acikken sarj belirgin oranda cok cabuk bitiyor. Ben surekli 2G ile kullaniyorum ve hizida bana yetiyor. Birsey indirecek oldugumda kisa yolu var zaten tek tiklamayla 3G yi acip isim bitincede kapatiyorum. 3G yi kapatmano oneririm.

• Beğen
Tepkiler: srhr190909

asizal

Üye
Tsk arkadasim telefon on numara oldu. Bu rom cok iyiymis.

samimi722

Üye
merhaba herkese iyi geceler
avea intourch 2 telefonumun system klasör-nden
bütün apk dosyalarını sildim nasıl sildiğimi sormayın
telefon açılmıyor ne yapmam lazım yardımlarınızı bekliyorum
iyi geceler

srhr190909

srhr190909

Üye
hafıza kartına konu başlığındaki romu indirin ve temiz bir kurulum yapın. umarım düzelir.(cwm yüklü ise)

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
merhaba herkese iyi geceler
avea intourch 2 telefonumun system klasör-nden
bütün apk dosyalarını sildim nasıl sildiğimi sormayın
telefon açılmıyor ne yapmam lazım yardımlarınızı bekliyorum
iyi geceler
Gapps dosyasini tekrar flaslayin.

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
Arkadaş 4.4.2 yi yüklüyeyim dedim. Yüklemez olaydım. 4.3 vardı gayet de iyi çalışıyordu. 4.4.2 in touch da bok gibi sakın yüklemeyin arkadaşlar bu arada. swap proğramları çalışmıyor bir yerde çok övgü dolu cümleler okudum şu oyunları oynuyorum kasma yapmıyor falan filAn. Swap programları çalışmıyor nasıl oynuyorsa o oyunları artık!
x light romu denemek istedim son adımı yapmayı unuttum telefon bir daha açılmadı. Güç tuşuna basınca en fazla kırmızı led ışık yanıyor öylece kalıyor, cwm de açılmıyor. Odin i araştırdım bir türlü beceremedim acil yardım arkadaşlar!!!
Beceremediysen sorunu kendinde ara kardeşim ;) 4.4.2'den daha stabil ve hızlı bir rom yok. Yapamayıp gelip buraya yazarak milleti yanlış yönlendirme. Ben 4.4.2 ile diğer romlar da oynayamadığım GTA oyunlarını, Asphalt, NFS gibi oyunları oynadım. Swap falanda kullanmıyorum.

cihangir8888

Üye
Kardeşim o oyunları 391 MB RAM ile oynayamazsın swap ram proğramı artı Class 10hafıza kartı lazım swap uygulamaları çalışmıyor senden başka oynatabilen var mıdır oyunları burada :) neyse telefonumun durumu belli şarjdayken ısınmıyorda brick de olmuş olabilir acil çözüm bekliyorum arkadaşlar :)
Telefonum düzelsin söz o uygulamaları yükleyip bende denicem :) buraya da sonucu yazacağım :)

Son düzenleme:
Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
Kardeşim o oyunları 391 MB RAM ile oynayamazsın swap ram proğramı artı Class 10hafıza kartı lazım swap uygulamaları çalışmıyor senden başka oynatabilen var mıdır oyunları burada :) neyse telefonumun durumu belli şarjdayken ısınmıyorda brick de olmuş olabilir acil çözüm bekliyorum arkadaşlar :)
Telefonum düzelsin söz o uygulamaları yükleyip bende denicem :) buraya da sonucu yazacağım :)
Ben oynuyorum gayet rahat bir şekilde kafam da yerinde :)

cihangir8888

Üye
Arkadaşlar sakın yüklemeyin tam türkçe ye çevrilmemiş zaten en stabil rom 4.3 ile 4.1 benim tavsiyem 4.3 bence :) aksini iddia eden başka biri varsa yazsın burada :) swap ram ile ilgili sikayetler modaco da sikayetler var (class 10 hafıza kartım var simple for swap ile 512 mb ram ayırıyorum telefon inanılmaz bir şekilde rahatliyor. çılgın hirsiz temple run gibi oyunlarda 250 mb a kadar alanı kullanıyor çok nadir ufak kasmalar oluyor. O da ram yetersizlinden değil işlemci yetersizliğinden oluyor. Anlatmak istediğimi okuyanlar anlayacaktır umarım :)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: nuri_ak
Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
Arkadaşlar sakın yüklemeyin tam türkçe ye çevrilmemiş zaten en stabil rom 4.3 ile 4.1 benim tavsiyem 4.3 bence :) aksini iddia eden başka biri varsa yazsın burada :) swap ram ile ilgili sikayetler modaco da sikayetler var (class 10 hafıza kartım var simple for swap ile 512 mb ram ayırıyorum telefon inanılmaz bir şekilde rahatliyor. çılgın hirsiz temple run gibi oyunlarda 250 mb a kadar alanı kullanıyor çok nadir ufak kasmalar oluyor. O da ram yetersizlinden değil işlemci yetersizliğinden oluyor. Anlatmak istediğimi okuyanlar anlayacaktır umarım :)
4.3'ünle sana mutluluklar kardeş ;)

hisar71

Üye
avea intouç 2 zte blade 4.2 yüklü telefona 4.4 yüklerken gitti ne yüklediysem olmadı yeniden başlatınca recovry moduna geliyor

hasan4216

hasan4216

Üye
kardeş ben ses kısma+power tuşlarına bastığımda beyaz kutu içinde FTM yazıyo recovery moda geçmiyor ne yapmalıyım

mhmmdgs1

Üye
Kardes benim oyun acilmiyo demistim ya sen hesapla alakali demisssin ne hesabi ne anlamda yani

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
arkadaşlar bu 4.1.2 için gapp dosyası elinde olan var mı ? tüm linkler uçmuş

neyse boş verin başka yerden buldum

Son düzenleme:

Üst Alt