Avea inTouch ZTE Blade Avea inTouch 2 - Android 4.4.4 (CM11) ROM

Sponsorlu Bağlantılar

enesdede65

Üye
İki sorum var birincisi kameraya girdiğimde çalışmayı durdurdu hatası alıyorum ikincisi ise şebeke gidip geliyor nedendir?

safadalaslan

Üye
Semizel Destan neden konunuz ile ilgilenmiyorsunuz? Kac haftadir sizden herhangi bir cevap bekliyorum ama sahsiniza ait bana geri donus olmadi. Lutfen biraz ilgi. Saygilar.

muhammed231905

muhammed231905

Üye
Aramaya tıklayınca çevirici durdu diyor

KimHyuna

KimHyuna

Üye
zte open c kis 3 için cyanogenmod 12 android 5.0.2 üretildi sisitem gereksinimleri ve karşılaştırmalar yapılıdğında blade 3 daha üstün her bakımdan neden bizim telefona hala cm12 gelemdi ve cm 12 gelecek mi ?

mhmmdgs

Üye
kardeşben romu attım benim oyunun adı jungle heat oyun durduruldu diye hata alıyorum açılmıyo yardım samizel destan

mhmmdgs1

Üye
Oyun hesapla alakali derken
Kardes benim oyun acilmiyo demistim ya sen hesapla alakali demisssin ne hesabi ne anlamda yani

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
Oyun hesapla alakali derken
Kardes benim oyun acilmiyo demistim ya sen hesapla alakali demisssin ne hesabi ne anlamda yani
Oyunu oynamak icin bi kullanici hesabi olusturmuyor musun? Oyuna girerken kullanici adi ve sifre gibi? O hesabini kullanarak ayni oyunu baska bir cihazda oynamayi denedinmi?

mhmmdgs1

Üye
H
Oyunu oynamak icin bi kullanici hesabi olusturmuyor musun? Oyuna girerken kullanici adi ve sifre gibi? O hesabini kullanarak ayni oyunu baska bir cihazda oynamayi denedinmi?
Dededim axiliyo ben oyuna hesabimla girmeden tikladigimda kapaniyo

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
H
Dededim axiliyo ben oyuna hesabimla girmeden tikladigimda kapaniyo
En mantıklısı oyunu komple kaldır tekrar kur. Yine olmazsa CWM den Wipe Dalvik Cache yap. Yine olmazsa fabrika ayarlarına döndür. Onda da olmazsa en baştan temiz bir rom kur.

mhmmdgs1

Üye
En mantıklısı oyunu komple kaldır tekrar kur. Yine olmazsa CWM den Wipe Dalvik Cache yap. Yine olmazsa fabrika ayarlarına döndür. Onda da olmazsa en baştan temiz bir rom kur.
Romu kurdum tekrardan olmafi oyunu aildim yine olmafi fabrika ayarlarina dondurdum yine olmafi bide cvmdem wipedalvik yapiyim

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
Romu kurdum tekrardan olmafi oyunu aildim yine olmafi fabrika ayarlarina dondurdum yine olmafi bide cvmdem wipedalvik yapiyim
Senle aynı sorunu yaşayan bir vatandaş. Bana göre oyunda ki hesabınla alakalı bir durum. Banlanmış vs. olabilirsin.

Link:

Google'dan da araştırabilirsin:

kaya.brhn

kaya.brhn

Üye
Avea intoch 2 için cm 11 rom denedim, en sonunda orjinal 4'0'4 roma döndüm. Daha iyi geldi. Şu 5'0 lolipop falan bize gelirmi. Ya da önereceğiniz cm 444 ten üstün yeni bir rom bilen var mi?

KimHyuna

KimHyuna

Üye
Avea intoch 2 için cm 11 rom denedim, en sonunda orjinal 4'0'4 roma döndüm. Daha iyi geldi. Şu 5'0 lolipop falan bize gelirmi. Ya da önereceğiniz cm 444 ten üstün yeni bir rom bilen var mi?
cm12 üretilmiyor ve üretilmeyecek te konstat uğraşamam telefonuuz un işi çok uzun dağlar kadar iş var tabiri ni kullandı 4.4.4 son malesef

bilgin3370

Üye
abiler gaps dosyasını cwm de sd kartta göremiyorum. bu yüzden yükleyemedim.sd kartta var ama.ne yapmalıyım. gaps yüklemesem ne olur.tel çalışıyor fakat google play falan yok.

Son düzenleme:
KimHyuna

KimHyuna

Üye
abiler gaps dosyasını cwm de sd kartta göremiyorum. bu yüzden yükleyemedim.sd kartta var ama.ne yapmalıyım. gaps yüklemesem ne olur.tel çalışıyor fakat google play falan yok.
gaps ksılatılmıl halidir anlamı goole apps yani goole uygulamları zip içindkei apk leri kur sorunun hal olur :d