avea 4.5g

Sponsorlu Bağlantılar

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
avea 4.5g
Çok yakında Türkiye’de sunulmaya başlanacak olan 4.5G teknolojisinden faydalanmak için 4.5G uyumlu cihazınız ve sim kartınız olması yeterli.

Size en yakın Türk Telekom Grup Mağazası’na ya da Avea İletişim Merkezi’ne giderek, 4.5G uyumlu sim kartınızı kolayca edinebilir ve Avea’nın sunduğu 4.5G uyumlu cihaz kampanyalarından size en uygun tekliflerle faydalanabilirsiniz.

4.5G teknolojisi çok yakında Türkiye’de! 4.5G ile internete çok daha hızlı bağlanabilmek için hemen 4.5G IZIN yazıp 5555'e göndererek geçiş talebinizi ücretsiz iletebilirsiniz.

trsword52

trsword52

Üye
Sim kart değişikliği için ücret talep ediliyor mu?

xmustx

xmustx

Üye
4g cihazı olan var mı ? ;)

xmustx

xmustx

Üye
Zenginsin :)

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
4.5G altyapısı önceki nesil teknolojilerden çok daha hızlı mobil internet hizmeti sunacaktır. 4.5G hızı kullanılan cihaz, bulunan coğrafi bölge, hizmet alınan baz istasyonu, şebeke yoğunluğu ve teknolojik altyapıya göre değişiklik gösterebilir.

Avea;2014 sektörde ticari LTE Advanced Cat 6 Akıllı telefon ve modem üzerinden 300 Mbps veri indirme hız testini yapan ilk operatör oldu.2015 yılı ocak ayında 4X4 MIMO çoklu anten teknolojisini ilk kez deneyen ve bu teknolojiyle tek taşıyıcı kullanarak 300 Mbps hıza ulaşan ilk operatör unvanına da sahip oldu.

trsword52

trsword52

Üye
Sim kart değişimi yılbaşına kadar ücretsiz

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Canlar avea 4 g sim kart kaç kb lik veriyor. Ben 128 istiyorum ama eminim ki 64 verecekler. Sırf bedava diye. Zaten 3g hatlar 4g desteği var ama yeni hat almamım sebebi rehber yeri yetsin diye

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Canlar avea 4 g sim kart kaç kb lik veriyor. Ben 128 istiyorum ama eminim ki 64 verecekler. Sırf bedava diye. Zaten 3g hatlar 4g desteği var ama yeni hat almamım sebebi rehber yeri yetsin diye
Avea 3g simler 4g destegi yok
4g simler 3g destegi var

• Beğen
Tepkiler: hasan3472ty
hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Yalnisin var baboş. Forumda ve çoğu yerde aktivasyon edilerek destek geliyor deniyor.

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Yalnisin var baboş. Forumda ve çoğu yerde aktivasyon edilerek destek geliyor deniyor.
Türkcell yada vodafonu bilmiyorum da avea en fazla 3g kadar destekliyor diye biliyorum eski 3gli simler yanlışım varsa affola

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Yaw avea 4g cihaz sorgulama sistemde sıkıntı var kaç gündür. Ve destekliyor mesajı gelmeden 4.5 hat vermiyorlar. Sürekli şu mesajı alıyorum.
Degerli musterimiz, isleminiz su anda gerceklestirilemiyor. Lutfen daha sonra tekrar deneyiniz.

• Beğen
Tepkiler: sadomen
phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Yaw avea 4g cihaz sorgulama sistemde sıkıntı var kaç gündür. Ve destekliyor mesajı gelmeden 4.5 hat vermiyorlar. Sürekli şu mesajı alıyorum.
Degerli musterimiz, isleminiz su anda gerceklestirilemiyor. Lutfen daha sonra tekrar deneyiniz.
Suan da bu sorun alıyor musun

Benım ki sorgulanıyor hat pttcell ama avea sistem kullanıyor

Yönetici tarafından düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: hasan3472ty
trsword52

trsword52

Üye
Arkadaşlar gsm şirketleri şuan siber saldırılarla mücadele ettikleri için. Sistemlerde sıkıntı olması normal bir durum. Bilginize

Not: üç gündür trkcell internet hizmeti veremiyor

x-forum

Üye
Bende de aynı olumsuz mesaj geliyor. İlk bir kere gelmişti ondan sonra üstünden haftalar geçti hâlâ aynı. Başka hatlarla deniyorum sıkıntısız, bize gelince olmuyor nasıl bir işse artık

• Beğen
Tepkiler: phasan
phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Ben bugun türk Telekom geçtim hep sistem hatası var

Sony Xperia M4 aqua Tapatalk ile gönderildi

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Pashan kardeş demek pttden tasindiniz neden ki
Bu Vodafone hattımı taşıdım pttcell duruyor

Sony Xperia M4 aqua Tapatalk ile gönderildi
[/url][/IMG]

4.5glı telefon kullanıyorum turk telekom hata verıyor sorun nedır arkadaslar

blastx

blastx

Üye
Enteresan aynı altyapıda oldukları halde pttcell 4g veriyor fakat TT sorunlu hayret

Üst Alt