Avea 3g hizi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tavuklar

tavuklar

Üye
    Konu Sahibi
Avea 3g hizi
avea 3g hizi gayet iyi ben memnunum cunku fiyatina gore turkcelden kat kat guzel

tavuklar

tavuklar

Üye
    Konu Sahibi

- - - Eklendi - - -

avea 3g hızı beni gayet iyi yurt dışına buz hız yok galiba baksana orada 4g buranın 3g sine bedel

arizalidoktor

arizalidoktor

Üye
bende de 930,3 kpbs hiz veriyor gayet memlunum

tavuklar

tavuklar

Üye
    Konu Sahibi
ARKADSIŞM SENDE kpbs GÖZÜKÜYOR GALİBA DOWLOADS NEDİR ORTALAMA 1 MGBYT İNDİRİYOR BENDE

tavuklar

tavuklar

Üye
    Konu Sahibi
benim hattım avea speet teste vodafone çıkıyor

falanfilannnn24

Üye
downlpad 2,5 mbps - upload 0.35 mbps

emrahkln

emrahkln

Üye
Avea 3g Istanbul bağlantı hızım.

Diğer operatörlerin reklamlarında gösterdiği rakamları ekarte eden tüketici dostu Avea'ya teşekkürler.

tavuklar

tavuklar

Üye
    Konu Sahibi
bu avea olduguna emin misin avea ise mukemmel diyorum

Umut

Umut

Üye
Avea 3g Istanbul bağlantı hızım.

Diğer operatörlerin reklamlarında gösterdiği rakamları ekarte eden tüketici dostu Avea'ya teşekkürler.

Kullandığın SpeedMeter programı, hızı yanlış ölçüyor. Oradaki hıza inanma. Ben ADSL kullandığım zamanlar 6 Mbitlik hızımı bile 50-60 Mbitlerde gösteriyordu.

Ayrıca yanlış ölçtüğünü şuradan da anlayabilirsin: Nokia C6-01'in 3G şebekesinde desteklediği maksimum download hızı 10,2 Mbit/s.

tavuklar

tavuklar

Üye
    Konu Sahibi
ewt kardes senin tel 10.2 mbit destekliyor ama diger hatlarida taktim en iyi avea geliyor

emrahkln

emrahkln

Üye
Kullandığın SpeedMeter programı, hızı yanlış ölçüyor. Oradaki hıza inanma. Ben ADSL kullandığım zamanlar 6 Mbitlik hızımı bile 50-60 Mbitlerde gösteriyordu.

Ayrıca yanlış ölçtüğünü şuradan da anlayabilirsin: Nokia C6-01'in 3G şebekesinde desteklediği maksimum download hızı 10,2 Mbit/s.

hocam peki bağlantı hızımı en doğru nasıl öğrenebilirim? Bugün bi video indirirken ilk defa 9851.35 kbps'yi gördüm ama en doğru sonucu nasıl bulabilirim?

bu da başka bi siteden yaptığım testin sonucu.

Umut

Umut

Üye
hocam peki bağlantı hızımı en doğru nasıl öğrenebilirim? Bugün bi video indirirken ilk defa 9851.35 kbps'yi gördüm ama en doğru sonucu nasıl bulabilirim?

bu da başka bi siteden yaptığım testin sonucu.

Tam olarak öğrenebileceğin sağlıklı bir program yok. Kullandığın site gerçeğe yakın sonuç veriyor. Oradan test yapabilirsin.

Bir de telefonun kendi tarayıcısında aşağıdaki sitelerden hız testi yapınca kaç çıkıyor?

phasan

phasan

Üye
Tam olarak öğrenebileceğin sağlıklı bir program yok. Kullandığın site gerçeğe yakın sonuç veriyor. Oradan test yapabilirsin.

Bir de telefonun kendi tarayıcısında aşağıdaki sitelerden hız testi yapınca kaç çıkıyor?

Bunlar flas playir li

tavuklar

tavuklar

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar ben bir sey dowlaods yapmamda saniyede1.5 megabiyt indiriyor

- - - Eklendi - - -

arkadasim senn indirme hizin odogrudur senin tel 3g hizin 7.2 megabittir eger kilobyt olursa 900 kusur kilo bayt olur.

Umut

Umut

Üye
Bunlar flas playir li

Nokia C6-01 ve diğer Symbian ^3 cihazlarda Adobe Flash Lite 4 sürümü yüklü. Verdiğim sayfayı sorun yaşamadan görüntüleyip, hız testi yapabiliyor.

emrahkln

emrahkln

Üye
Nokia C6-01 ve diğer Symbian ^3 cihazlarda Adobe Flash Lite 4 sürümü yüklü. Verdiğim sayfayı sorun yaşamadan görüntüleyip, hız testi yapabiliyor.

hocam verdiğin siteden yaptım 2.28 çıktı bu kadar az çıkmasının sebebi vodafone server'i olduğundan olmasın?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...