automatic call recorder

Sponsorlu Bağlantılar

gezgin1881

gezgin1881

Üye
    Konu Sahibi
automatic call recorder
Merhaba arkadaslar

Android telefonlarda en büyük sorun cagrı kayıt programlarının her android cihazda aynı sekilde calısmamasıdır. Bircok android cihazda arayan kişinin sesini net olarak kaydetmez. İşte gelen arama sesinide net sekilde kayıt eden bir program automatic call recorder.

Andorid telefonlarda cagrı kayıt programları icinde en iyisi Automatic call recorder dir. Hem kendi sesinizi hem karsı tarafın sesini cok net bir sekilde kayıt edebiliyorsunuz. Özellikleri oldukca gelismis olan bu programı asagıdaki adresten indirebilirsiniz

İcerigindeki gelişmis özellikleri ile ihtiyacınızı tamamen karsılayacaktır. Google play store da en iyi ses kayıt programı olarak önerecegimiz tek programdır. Uygulamayı deneme sürümünden sonra satın alacagınızı garanti ederim.

Automatic call recorder bizzat denenmis bir görüsme kayıt programıdır.
Program icinde görüsme kayıt arama, silme, guruplandırma, belirli yerden sonra kayıt, tema degişikligi gibi bircok gelismis özellik mevcuttur.

Yukarıdaki linke tıklayıp hemen simdi yükleyebilirsiniz

seyits

Üye
Konu açmışsınız.link yok.Tşk ama, Googleplay hariç link verebilir mi sin.Ama sana zahmet sınırsız sürümünün linki vardır mutlaka. ben bulamadım.

ameloblastoma

Üye
Automatic Call Recorder

SHS

SHS

Üye
:tşk:

eminx99

eminx99

Üye
Evet programı yükledim ve memnun kaldım .satın aldım.çok program denedim eniyisi bence bu.kaliteli ses kaydediyor

Üst Alt