Automatic Call Recorder Pro 2019 - ACR Tool v2.9.15

Sponsorlu Bağlantılar

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
Automatic Call Recorder Pro 2019 - ACR Tool v2.9.15
Call Recorder – ACR Pro, gelen ve giden aramalarda sesleri kayıt edebileceğiniz bir uygulamadır. Bu uygulama ile artık sizi kim ararsa, veya siz kimi ararsanız, konuşmalarınız cihazınızda kayıt edilir. (Unutmayın, bazı ülkelerde konuşmaların kayıt edilmesi yasal olmayabilir. Bunun sorumluluğu uygulamayı yükleyen son kullanıcıya aittir.)

What's New:
Arabic language added And more languages coming soon

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Ekli dosyalar

suat1111

suat1111

Üye
sağol arkadas

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
bveo1990

bveo1990

Üye
Link ölmüş Muı 9s arama gelen giden ses kaydedici varmı aceba hiç bir ses kayıt programı çalışmıyor

gonyalı

gonyalı

Üye
Link ölmüş Muı 9s arama gelen giden ses kaydedici varmı aceba hiç bir ses kayıt programı çalışmıyor
Acr pro kullanıyorum hiçbir sorunu yok.
Benzerlerinden daha iyi
Linki yarın gün içinde atarım.
Eğer denemek istersen.

bveo1990

bveo1990

Üye
Acr pro kullanıyorum hiçbir sorunu yok.
Benzerlerinden daha iyi
Linki yarın gün içinde atarım.
Eğer denemek istersen.
Tamam yarın at senin android sürümün kaç benimki 10
Mesaj birleştirildi:

Acr nin bir çok sürümünü denedim ama kayıt yapmıyor senin vereceyini deneyelim birde

gonyalı

gonyalı

Üye
Tamam yarın at senin android sürümün kaç benimki 10
Mesaj birleştirildi:

Acr nin bir çok sürümünü denedim ama kayıt yapmıyor senin vereceyini deneyelim birde
Android 7.1
Link :

Coolwhisper

Üye
  • Şaşırdım
Tepkiler: gonyalı
bveo1990

bveo1990

Üye
çalışmaz sadece kendi sesini kaydeder, karşı tarafı kaydetmiyor, benim telde android 10, ancak root yapıcan cihazı ondan sonra belki.
Doğru söylüyorsun çalışmadı ancak şöyle birşey var oda mikrofonu açınca ve kulaklık kullanınca çalışıyor
Mesaj birleştirildi:

Bu siteden buna bir çare bulmalarını bekliyorum 15 yıldır buradayım belkide birkaç küçük rica harici birşey istemedim kullanmadığım da program kalmadı burada neredeyse şimdi ise yeni bir çalışan ses kaydedici istiyorum bunu sade ben deyil herkez kullanır ister

Son düzenleme:
  • Şaşırdım
  • Beğen
Tepkiler: Coolwhisper ve gonyalı
gonyalı

gonyalı

Üye
Doğru söylüyorsun çalışmadı ancak şöyle birşey var oda mikrofonu açınca ve kulaklık kullanınca çalışıyor
Mesaj birleştirildi:

Bu siteden buna bir çare bulmalarını bekliyorum 15 yıldır buradayım belkide birkaç küçük rica harici birşey istemedim kullanmadığım da program kalmadı burada neredeyse şimdi ise yeni bir çalışan ses kaydedici istiyorum bunu sade ben deyil herkez kullanır ister
Android sürümü yükselttikçe daha çok kısıtlama yapıyor.
Android 6 sürümü ile kısıtlamalar başlamıştı zaten ufaktan
Android sürümü 7, 6 olana geçersen acr uygulamasını ve diğer uyg. fazla kısıtlanmadan rahatlıkla kullanabilirsin.
Yani eski bir model telefon alman gerekiyor.

• Beğen
Tepkiler: Coolwhisper
bveo1990

bveo1990

Üye
Android sürümü yükselttikçe daha çok kısıtlama yapıyor.
Android 6 sürümü ile kısıtlamalar başlamıştı zaten ufaktan
Android sürümü 7, 6 olana geçersen acr uygulamasını ve diğer uyg. fazla kısıtlanmadan rahatlıkla kullanabilirsin.
Yani eski bir model telefon alman gerekiyor.
A7 2016 vardı ekran kırıldı bunu yeni aldım not9 android sürümü 12.06 ve malesef bunda çalışmıyor

• Beğen
Tepkiler: Coolwhisper
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Mesaj birleştirildi:

Size Xiaomi de en sorunsuz uygulamanın kendi uygulaması olduğunu ve onunda hindistan endonezya yada eu romlarda mevcut olduğunu söylemiştim. Bir telefon tamircisine giderek bu cihaza hindistan romu varmış onu yükler misiniz bootloader kilidini açmadan derseniz yapacaklardır. Sizde yapabilirsiniz fakat yapacağınız en ufak hata da telefon açılmaz olabilir.

• Beğen
Tepkiler: Coolwhisper ve TheNightMare.
bveo1990

bveo1990

Üye
Bu romda herşey çalışır yani diyorsun

Üst Alt