AudioLab Ses Editörü 1.0.16 Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
    Konu Sahibi
AudioLab Ses Editörü 1.0.16 Türkçe
Uygulamaya resmi türkçe dil desteği tarafımca verilmiştir....

AudioLab‘de sesleri istediğiniz şekilde düzenledikten sonra “Anında Önizleme” seçeneği ile yaptığınız değişikliklerin her adımını hızlıca görebiliyorsunuz. Ses kırpma özelliğinden yararlandığınızda, seçtiğiniz müziğin en iyi kısımlarını keserek bunu, zil sesi, alarm sesi, müzik dosyası, bildirim tonu olarak kaydetmeniz ve kullanmanız münkün.

Ses Karıştırıcı

AudioLab – Audio Editor Recorder & Ringtone Maker uygulamasında remix oluşturmak için seçtiğiniz sesi farklı ses parçaları ile karıştırabilirsiniz. Yankı, Whoosh, Reverb, 3d Ses Spatializer gibi farklı efektler ekleyebilir ve ses hızı üzerinde de değişiklikler yapabilirsiniz.

Ses Dönüştürücü

Ses kalitesi kaybı olmadan sesleri birleştirebileceğiniz gibi farklı formatlardaki ses dosyalarını da AudioLab ile bir biçimden diğerine dönüştürebilirsiniz. Uygulamada, MP3, WAV, AAC, MP4, FLAC, OGG, OPUS gibi ses formatları arasından seçimlerinizi yapabiliyorsunuz.

Cihazınızda kayıtlı olan sesler ya da uygulamada kaydettiğiniz sesler üzerinde komik düzenlemeler yaparak değiştirilmiş sesinizle eğlenin. Helyum, sincap, sarhoş gibi birçok komik efekt ekleyerek AudioLab – Audio Editor Recorder & Ringtone Maker uygulaması ile eğlenceli anlar geçirebilirsiniz.

Tüm ses düzenleme özellikleriyle müziklerinizde farklılıklar yaratacağınız AudioLab – Audio Editor Recorder & Ringtone Maker uygulamasına siz de bir şans vermek istiyorsanız, uygulamayı Play Store üzerinden cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: köprülü, Buğra, ÇaRşI 2387 ve 2 diğerleri

rear2011

rear2011

Üye
Teşekkür ederiz.

bveo1990

bveo1990

Üye
Teşekkür

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Teşekkürler elinize sağlık ama gm5plus 7.1 ile uyumsuz diyor indiremedim.Eklenti olarak ekleyebilirmisiniz?
Mesaj birleştirildi:

Gm5 e yükleniyor ama Gm5 plus için uyumsuz diyor ilginç

Son düzenleme:
By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler elinize sağlık ama gm5plus 7.1 ile uyumsuz diyor indiremedim.Eklenti olarak ekleyebilirmisiniz?
Mesaj birleştirildi:

Gm5 e yükleniyor ama Gm5 plus için uyumsuz diyor ilginç
Ekledim

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387
ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Anlayamadım gitti gm5 plus 7.1.1 e ne online ne de offline kurulmuyor başka cihazda mağazadan yükleniyor

By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
    Konu Sahibi
Yeni sürüm çıktı magazadan indirebilirsiniz

By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
    Konu Sahibi
Yeni sürüme güncellendi

Üst Alt