Audi'den 5 Dünya Prömiyeri


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Krizden ‘En Güçlü Premium Marka’ olarak çıkmayı hedefleyen Audi, Frankfurt Fuarı’nda 5 yeni modelinin dünya tanıtımlarını yapacak.

Yılın ilk yarısında elde ettiği başarıyı Ağustos ayında da sürdüren, Amerika ve Çin pazarında satışlarını önemli ölçüde artıran ve Avrupa’da da ‘En Başarılı Premium Marka’ olan Audi, tamamen beyaz rengin hakim olduğu 6000 metrekarelik standta, 34 modelini sergileyecek

Kuzey Amerika, Asya-Pasifik ve Avrupa Pazar rakamlarını açıklayan Audi, ilk 9 aylık dönemde bir kez daha Avrupa’nın En Başarılı Premium Markası oldu. Ağustos ayında geçen yıla oranla yüzde 2,7 bir düşüşle 65.900 adet araç satışı gerçekleştiren Audi, ilk 9 ay sonunda da yüzde 7,5 oranında bir azalmayla 616.850 adet satış yaptı.

Yeni modeller 900 bin hedefine ulaşmada itici güç olacak
Frankfurt Fuar’ında 5 yeni modelin tanıtımını yapacak olan Audi’nin bu modelleri; 900 bin adetlik yıl sonu satış adedi hedefine ulaşmada itici güç olacak. R8 Spyder, V6 motora sahip S5 Sportback, quattro A4 3.0 TDI ve 100 km’de sadece 5,5 litre yakıt tüketen A3 1.2 TFSI ve yılın sürpriz show aracı bu yıl perdelerini kaldıracak olan modeller.

Doğru modeller ve doğru zamanlamayla krizden güçlü çıkacak
Yaşanan ekonomik krize rağmen, yıl sonu hedeflerinden sapmayan ve doğru ürün ve zamanlamayla ilk dokuz aylık sonuçlara göre Avrupa’nın En Güçlü Premium Markası olan Audi, bu stratejisinin bir sonucu olarak krizden daha güçlü çıkmayı planlıyor.

Audi’nin kalbinde ‘Teknolojiyle Bir Adım Önde’
63. Furankfurt Motor Show’da tamamen beyaz bir stand tasarlayan Audi, ziyaretçilerini 100 yıllık tarihinin önemli izleri olan Auto Union C yarış otomobili ve Audi’nin sportif S modelleriyle
karşılayacak. Ziyaretçiler, kırmızı LED’leri takip ederek Audi’nin tarihini araçlarla ve filmlerle yaşabilecek.

Standın en ilgi çekici bölümü ise ‘Audi’nin Kalbi’; Bir R8’in bulunduğu bu alanda, Audi’nin Vorsprung durch Technik (‘Teknolojiyle Bir Adım Önde’) felsefesiyle yaratılan quattro, TDI Motor Teknolojisi, Hafiflik Tasarım Anlayışının örnekleri ve tarihsel başarıları sergilenecek.

6,000 metrekare üzerinde kurulu standta, dünya tanıtımı yapılacak 5 modelin yanı sıra, 34 araç sergilenecek. 55 bin saatte planlanan standın parçaları 90 kamyonla fuar alanına getirildi. 300 kişilik bir ekibin çalışmasıyla tam 25 günde kurulan standta, 560 metrekare cam cephe, 230 ton çelik, 67 km. kablo kullanıldı.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt