Atrix Donanımsal Wifi/Bluetooth Sorunu Çözümü

Sponsorlu Bağlantılar

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Atrix Donanımsal Wifi/Bluetooth Sorunu Çözümü
Wifi ve bluetoothunuz bozulduysa ve farklı romlarda yada orjinal romdada çalışmıyorsa sorununuz donanımsal demektir. Peki nasıl çözeceksiniz? Basit resimdeki gibi küçük bir parçayı diğer resimde gösterilen yere sokmanız yeterli :)

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

asuheylb

asuheylb

Üye
bu ilaç zımbırtısımıdır?

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
O incelikte bişey olsun yeter

Nihatyuksel

Nihatyuksel

Üye
s.a arkadaşlar ben telefonumu pates ile rootladım rds lite ile flaslanması gereken dosyayı flasladım pass yazısını görünce telefonumu usb den çektim sonrada telefonumu kapatıp fastboot moduna getirdim tekrar taktım ve fastboot kodlarını girmek için dosyayı açmak istiyorum fakat açılmıyor dosya açıldıgı an geri kapanıyor bu aşamayı bir türlü geçemedim az önce bu siteye üye oldum bu soru hakkında bilgi almam için. Bana yardımcı olursanız sevinirim..

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
O dosyada cmd aç ona yaz kodları

Nihatyuksel

Nihatyuksel

Üye
nasıl açıcam cmd yi nerden açıcam anlamadım bu işi ilk defa yapıyorum.
bilgisayarm windows 8

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
dosyaların olduğu yere gir shift tuşuna basarak fare sağ tuşuna bas komut penceresini burada aç ı tıkla sonrada kodlrı yaz

ffrmnn

ffrmnn

Üye
Ise yaramadi yontem. Ustadim kurdugumuz romlar yapmis olabilir mi? Ayni anda wifi ve bluetooth ile dokunmatik ekranin belli bi bolgesi algilamaz oldu. Hastasi oldugum atrixten sogudum. Var midir bi cozum onerin. Garatisi de bitti.

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Romdan değil atrix kaynaklı

Üst Alt