Galaxy S3 i9300 ATILA ROM 4.4.4 3G ARAMA VAR !!!

Sponsorlu Bağlantılar

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
s3 icin suanda en iyi stabil rom atilla mı ? 3g konusmasi oldugundan bunu kullanıyorum ancak eksik olan ultra güç tasarrufu ve klavye eksileri var. tavsiye verecek arkadaslarin cevabini bekliyorum
Ultra güç bilmiyorum klavye sorunu yok uygun bir klavye flaşhlarsın ben S5 klavyesi kullanıyorum

necii

Üye
linconman

linconman

Üye
Atilla v7 de 3 farklı seçenek var Odex Kopet Version bunlar nedir ?

necii

Üye
v7 nin v6 dan farklari neler?

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
kartal2378

kartal2378

Üye
Biri açıklama yapabilir mi ?
Odex romlarda modifiye yapmak systrm ui lere falan modifiye çok zordur, yani değişik klavye falan gibi şeyleri flashliyamazsin ,deoxed lerde ise bunları yapabilirsin,ama odex daha hızlı çalışır ve açılma suresi kisadir,deodex biraz daha yavaş çalışır,program açılışı ve telefonun açılışı gibi,yani kendine göre avantajları var,brn böyle biliyorum,yanlissa arkadaşlar düzeltsin

necii

Üye
rom yükler gibi flaşhla
S5 klavye oldu saol.başka neler yapilabir acaba. Çünkü atilla çok stabil olduğundan terk eemiyorum ve bişeyler eklemek hosuma gidiyor.

necii

Üye
atillanin v7 yükledim.bi fark goremedim eskiye göre. sizce nasıl?sadece bütün ayarlari uygulamaları yeniden yapmak durumunda kaldım.

linconman

linconman

Üye
Boefla kernelde kamera çalışmıyor. Galen kernel kurdum düzeldi çözümü nedir ?

cgokhana

Üye
biraz önce şöyle bir sorun oluştu: internet gitti arkadaşlar. whatsapp mesajları falan gelmiyor hiçbir şey. mobil veri açık. kapatıp açıyorum değişiklik yok. telefonu kapatıp açtım değişmedi. hattımı başka telefona taktım internet var. 4.5g çekiyor hatta. ama benim telde sıkıntı var. Bu romu kullanıyorum. telefona arama geliyor, arıyor, smsde sıkıntı yok. fabrika ayarlarına dönmeden önce sorayım dedim. yoksa rom atacağım tekrar akşam.

Yanlış alarm arkadaşlar. Telekom kaynaklıymış :)

Son düzenleme:
cihanata_1

cihanata_1

Üye
tamamı büyük harfle mesaj yazmak bağırmak anlamına geldiğinden yasaktır:) (@funny_halil)

Aksoy9801

Üye
S.a. Bu root konusunda çok cahilim. Kullandığım S3 e bu rom u nasil atarım? Ama aptala anlatır gibi anlatin. 3g üzerinden görüntülü görüşme falan calissin ama. kernel mernel bilmem ben. Flaslayin falan anlamiyom. Allah rızası icin. [email protected]

Aziz04

Aziz04

Üye
Bence sen hiç bulaşma bu root işlerine.
Cihazı tuğla edersin sonra.
@Aksoy9801

sahatay63

Üye
V7 deodex yüklü başta iyiydi ama artik takilmaya epeyi agirlasmaya başladı greenify ve boefla kernel 7.9 yüklü yüklerken de bütün wipe lari yaptim acaba onerebileceginiz daha stabil ve hizli bir rom varmi

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aksoy9801

Üye
4 defa rootladim fakat 3g görüşme işini çözemedim. En guzeli blekota diye bir romdu. Bu sammy i de çok konuşulduğu için merak ettim. Bir de 3g görüşme varmış. Özel bir yükleme tarzı mı var diye sormuştum.

kartal2378

kartal2378

Üye
4 defa rootladim fakat 3g görüşme işini çözemedim. En guzeli blekota diye bir romdu. Bu sammy i de çok konuşulduğu için merak ettim. Bir de 3g görüşme varmış. Özel bir yükleme tarzı mı var diye sormuştum.
bu romda goruntulu gorusme calisiyor,hicbir sıkıntı olmamasi lazim

• Beğen
Tepkiler: Aziz04

Aksoy9801

Üye
Bunu da odin ile atiyoruz dimi? Özel bir işlem var mı? Kernel falan lazım mı ya da başka birşey?

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
Bunu da odin ile atiyoruz dimi? Özel bir işlem var mı? Kernel falan lazım mı ya da başka birşey?
Odinle değil romu indir sd karta at recowey moda gir wipeleri yap wipeleri yapmanın amacı telefonda önceki kurulu olan romu silmek temizlemek telefonu sıfırlamak için yapılır recowey ye girmeyi biliyorsun dur inşallah bunun kolayı olan bir program var indir linkten recowey yazan yere tıkla romu bul yükleme başlar

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Aziz04 ve mustafaaa35

Üst Alt