Galaxy S3 i9300 ATILA ROM 4.4.4 3G ARAMA VAR !!!

Sponsorlu Bağlantılar

necii

Üye
atila rom dün yükledikten sonra geç sarj olnaya basladi.sabaha jadar telfonun sarji dolmadi.ne yapmam lazim.*#0228# kodu girip quick start yaotim ama düzelmedi.bu arada atila rom s3 o jinal romundan farki yok.neden bu jadar tutuldu bu rom anlamadim??

afocen

Üye
tutulmasının sebebi yeni versiyon ve kendi stock romundaki hatalar yok base alındığı rom önemli...

samsung uygulamaları devre dışı bırak gayet iyi güzel senin şarj aletinde bi sıkıntı olmasın yada bataryada boeffla at boeffla config ile kernelden şarj voltajını yükselt

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

baronsavas

baronsavas

Üye
aşırı ısınma söz konusu romda

sahatay63

Üye
Maalesef bende de GPS sorunu çıktı kırk yılda bir lazım oldu HERE navigasyonu açtım bi türlü uydu yu bulamadı aynısınu
Yandexte de yaptı, bendeki yalnız son sürüm değil

baronsavas

baronsavas

Üye
Maalesef bende de GPS sorunu çıktı kırk yılda bir lazım oldu HERE navigasyonu açtım bi türlü uydu yu bulamadı aynısınu

aynı sorun bendede başladı malesef ve romdan kaynaklı değil gibi bu kaçıncı rom ama gps bi türlü bulunamıyor

ishak18

ishak18

Üye
Benim s3te imei atılmış rom yüklersem imei gider mi

afocen

Üye

gps fix deneyiniz
aşırı ısınma söz konusu romda
boeffla 7.9 yükle öyle bi sorun kalmaz kernel değiştircem stock kernelde oluyor
gps fix deneyiniz

gps sorunu ile test gps olması lazım uygulamanın ado agps clear yapıp update yapacaksın yeniden başlat kaç uydu görüyor kaç tanesine bağlanıyor bak
gps fix deneyiniz

gps sorunu ile test gps olması lazım uygulamanın ado agps clear yapıp update yapacaksın yeniden başlat kaç uydu görüyor kaç tanesine bağlanıyor bak
düzeltiyorum

Şuna bir göz atın: "GPS Status & Toolbox"
bu uygulama ile a gps durumunu sıfırla yapıp ardından indir derseniz sorunsuz çalışır gps

baronsavas

baronsavas

Üye
gps fix deneyiniz

düzeltiyorum

bu uygulama ile a gps durumunu sıfırla yapıp ardından indir derseniz sorunsuz çalışır gps
malesef değişen bişey olmadı hala gps fix uyarısı veriyor gps test uygulamasında

afocen

Üye
ben deoxed kullanıyorum belki ondandır odex de bende yaşamıştım aynı sorunu

cgokhana

Üye
arkadaşlar bu gps sorunu romdan kaynaklı olabilir mi? bende de önceki versiyon var. telefonu açıp gps antenine folyo koymaya kadar yaptım. gps fix olayını zaten denemiştim. sorun uyduları bulması fakat kilitlenememesi. arada bir kilitleniyor bazen hiç kilitlenmiyor. telefonu yeniden başlattığımda yakalıyor. donanımsal olsa telefonu yeniden başlatınca da uyduyu yakalayamaması gerekir.

baronsavas

baronsavas

Üye
arkadaşlar bu gps sorunu romdan kaynaklı olabilir mi? bende de önceki versiyon var. telefonu açıp gps antenine folyo koymaya kadar yaptım. gps fix olayını zaten denemiştim. sorun uyduları bulması fakat kilitlenememesi. arada bir kilitleniyor bazen hiç kilitlenmiyor. telefonu yeniden başlattığımda yakalıyor. donanımsal olsa telefonu yeniden başlatınca da uyduyu yakalayamaması gerekir.
atilla, hyper v5 ve v7de, cm13 de de sorun aynıydı böyle oluncada yazılımsal değilde donanımsal bi hata olduğunu düşünmeye başladım

• Beğen
Tepkiler: afocan3

afocan3

Üye
atilla, hyper v5 ve v7de, cm13 de de sorun aynıydı böyle oluncada yazılımsal değilde donanımsal bi hata olduğunu düşünmeye başladım
aynen sorun donanımsal gibi

necii

Üye
gps fix deneyiniz

düzeltiyorum

boeffla 7.9 indir sarj hizli olur demissin.saol.birde link ve boeffla 7.9 un kullanımını anlatan biyer varmi?

necii

Üye
atlada ultra güç tasarrufu yok.bide klavyede nunarakandirma mevcut degil üst tarafta.uktra güç tasarrufu önemli aslinda.nasil çözüm buluyorsunuz

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
v7 çıkmış şimdilik nasıl bilmiyorum sadece can sıkıcı mobil veri uyarı veriyor kapatılmıyorda

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
Arkadaşlar v7 system ui yi v6 yükledim ayarlar apk dosyasını da system app içine attım hiçbir değişiklik olmadı bu mobil veri uyarı ayarları nerde peki ui içinde yok ayarlar apk içinde de yok nerde olabilir acaba bazı eksiklikler giderilmiş rom rootlu kamera sorunu yok birazdaha stabil şuan romu mobil veri uyarısı için kaldırdım

necii

Üye
s3 icin suanda en iyi stabil rom atilla mı ? 3g konusmasi oldugundan bunu kullanıyorum ancak eksik olan ultra güç tasarrufu ve klavye eksileri var. tavsiye verecek arkadaslarin cevabini bekliyorum

Üst Alt