Atari oyunu

Sponsorlu Bağlantılar

Duende03

Üye
    Konu Sahibi
Atari oyunu
Merhaba arkadaşlar bugün süper game vcd300 deki oyunları oynamaya başladım fakat 1.sayfada takılı kaldı her şeyi denedim diğer sayfalara geçmek için fakat işe yaramıyor acaba onun için kumandası falan mı olması gerekiyor bilgilendirirseniz çok mutlu olurum çok eski bir şey olduğu için inrenette hiçbir şey bulamıyorum

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Merhaba arkadaşlar bugün süper game vcd300 deki oyunları oynamaya başladım fakat 1.sayfada takılı kaldı her şeyi denedim diğer sayfalara geçmek için fakat işe yaramıyor acaba onun için kumandası falan mı olması gerekiyor bilgilendirirseniz çok mutlu olurum çok eski bir şey olduğu için inrenette hiçbir şey bulamıyorum
Vcd çalardan mi oynuyorsun

Duende03

Üye
    Konu Sahibi
M
Cd yi temizle. Vcd çaların vcd okuma gözünü de saç kurutma makinesi ile temizle.
Maalesef işe yaramadı. Biraz internetten araştıedım ve sanırım ileri ve geei alma tuşlarıyla yapılıyormuş sayfa geçişi fakat bende o tuşlar yok nasıl halledrbilirim acaba bu sorunu?

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
M

Maalesef işe yaramadı. Biraz internetten araştıedım ve sanırım ileri ve geei alma tuşlarıyla yapılıyormuş sayfa geçişi fakat bende o tuşlar yok nasıl halledrbilirim acaba bu sorunu?
Oyun oynamak için oyun kolun var mı

PALA.

PALA.

Üye
2 yolla yapılıyor;
1) VCD Kumandası ile yapılır.
2) VCD Üzerindeki +10 tuşuna (bazılarında +5 dir) Her basmanda 1 sayfa atlar.

Ben o vcd ler ile çok oyun oynadım, oyunlarda kafana takılan varsa sor.
Ayrıca yanlışım yoksa o oyunlar zaten cihaz belleğinde CD sadece oyunu seçmede işe yarıyor diye hatırlıyorum.

Duende03

Üye
    Konu Sahibi
2 yolla yapılıyor;
1) VCD Kumandası ile yapılır.
2) VCD Üzerindeki +10 tuşuna (bazılarında +5 dir) Her basmanda 1 sayfa atlar.

Ben o vcd ler ile çok oyun oynadım, oyunlarda kafana takılan varsa sor.
Ayrıca yanlışım yoksa o oyunlar zaten cihaz belleğinde CD sadece oyunu seçmede işe yarıyor diye hatırlıyorum.
Merhaba evet 10+ diye bir tuş var ama işe yaramıyor veya ben mi yanlış yapıyorum anlamadım:( markası supersony
Mesaj birleştirildi:

Oyun oynamak için oyun kolun var mı
Evet var ama her tuşu denedim olmuyo

Son düzenleme:
PALA.

PALA.

Üye
+10 tuşuna her basmada 1 sayfa atlar ama sorun nedir bilmiyorum.