asus zenpad C7.0 Z170CG telefon özelliği

Sponsorlu Bağlantılar

mbmeva

Üye
ustam dediklerinmi yapıyorum botloader unloc olmuyor bir türlü

C:\Program Files (x86)\Minimal ADB and Fastboot>fastboot oem unlock
...
FAILED (remote: UNKNOWN COMMAND!)
finished. total time: 0.009s

C:\Program Files (x86)\Minimal ADB and Fastboot>fastboot oem lock
...
FAILED (remote: UNKNOWN COMMAND!)
finished. total time: 0.002s

C:\Program Files (x86)\Minimal ADB and Fastboot>fastboot oem asus-go
...
(bootloader) Device is already unlocked!
OKAY [ 0.008s]
finished. total time: 0.009s

C:\Program Files (x86)\Minimal ADB and Fastboot> fastboot getvar al
getvar:al FAILED (remote: UNKNOWN COMMAND!)
finished. total time: 0.003s

C:\Program Files (x86)\Minimal ADB and Fastboot> fastboot getvar all
(bootloader) version-baseband: 24832
(bootloader) version-bootloader: 1622.100_M1S1
(bootloader) product: SF_3GR
(bootloader) secure: YES
(bootloader) unlocked: YES
(bootloader) off-mode-charge: 1
(bootloader) ========== parition type =========

06Nurettin

Üye
Arkadaşımız anlattığı bilgi ile kendisi yapmış ise sorun yoktur,eğer yapamıyan varsaki sorunu kendinde arasın illaki bir hususu atlamıştır..boşuna paranızı bilgiyi paraya dönüştüren zihniyetlere prim vermeyiniz..

mbmeva

Üye
arkadaşlar bir şekilde unlock olmadan ww recovery kurdum sonrada ww güncellemeyi yaptım artık tr kurulmuyo zaten
yanlız sd karttan yüklemeyi yaptıktan sonra fw faill diyor sonrasında wipe cach yapıp başlatıyorum açılışta asus yazısının altında dönüp duruyor akşamdan beri açılır diye bekledim şarjda ama açılmadı sanırım fw ile alakalı şimdi nasıl yaparız
yada tr img dosyası nerden bulurum raw yazanların hepsi ww yardımcı olun şu tableti bugün açalım kaç gündür uğraşıyorum
ayrıca root img dosyasını attığım zaman recovery ye girmiyor bootta sürekli reset atıyor
ww recovery kurulu
ww update de yapıyorum güncellemeyi yiyor
yanlız yeniden başlattığımda fwu fail diyor açılış logosunda dönüp duruyor bi yardımcı olun ne yapmalıyım buraya kadar geldim

xxironarmxx

Üye
bende de unlock olmuyor aynı hataları alıyorum. hatta z170cg rom atmayı denedim o zaman da cihazınız z170cg değil diyor.

mbmeva

Üye
evet raw dosyasını yükle dediğimde cihaz z170cg değil diye bendede diyor

Seglopsi

Seglopsi

Üye
kapağı açıp altta model numarası var, benim tabletimde z170cg yazmakta.

xxironarmxx

Üye
root u hallettim ama ww skulu zip dosyasını atamıyorum. sizinki tr diyor bir de unlock dediğim de unknown command diyor. son olarak da benim cihazda model olarak P01Y_S yazıyor

ercijuana

Üye
ben de root yapabildim ww sku atamıyorum hiç bir şekilde olmuyor. bir çok yolu denedim bir çok forumda konu okudum. yardımcı olursanız sevinirim
sd karttan atınca this package is for ww sku; this is a tr diyor status7 installition aborted
EDIT= recovery ww oldu ama şimdi de sizin cihaz p0z diyor ww rom atınca

Son düzenleme:

yilanali

Üye
arkadaşlar bir şekilde unlock olmadan ww recovery kurdum sonrada ww güncellemeyi yaptım artık tr kurulmuyo zaten
yanlız sd karttan yüklemeyi yaptıktan sonra fw faill diyor sonrasında wipe cach yapıp başlatıyorum açılışta asus yazısının altında dönüp duruyor akşamdan beri açılır diye bekledim şarjda ama açılmadı sanırım fw ile alakalı şimdi nasıl yaparız
yada tr img dosyası nerden bulurum raw yazanların hepsi ww yardımcı olun şu tableti bugün açalım kaç gündür uğraşıyorum
ayrıca root img dosyasını attığım zaman recovery ye girmiyor bootta sürekli reset atıyor
ww recovery kurulu
yanlız yeniden başlattığımda fwu fail diyor açılış logosunda dönüp duruyor bi yardımcı olun ne yapmalıyım buraya kadar geldim
merhaba sorunu giderdinizmi acaba giderdiyseniz nasıl yaptınız anlatabilirmisiniz? tr sku bulamadım ben.

yilanali

Üye
ww recovery kurulu
merhaba cözüm buldunuzmu acaba bulduysanız nasıl yaptınız?

orthh

Üye
Selam, ZenPad için TR skulu bir rom yapabildiniz mi? Driverleri tam olarak kurmama rağmen adb fastboot komutlarını algılamıyor. Aygıt yöneticisinde her hangi bir ünlem vs de yok. Windows10x64 kullanıyorum bunla alakalı olabilir mi?
apağı açıp altta model numarası var, benim tabletimde z170cg yazmakta.
Yardımcı olabilme ihtimaliniz varmıdır acaba?

OBLIVION007

Üye
kapağı açıp altta model numarası var, benim tabletimde z170cg yazmakta.
her yolu denedim ama bir türlü WW sürüm kurulmuyor, recovery değiştikten sonra WW yazılım atılıyor fakat reboot yapınca fw hatası veriyor alet, güç bela tekrar TR recovery kurdumda öyle açabildim aleti...cihaz şuan rootlu TR rom kurulu bir şekilde system/priv-app içindeki asusincallUI (asus calling screen) uygulamasını aktif etme yolu varmıdır? apk mirror'dan calling screen.apk bulup oraya atıp permission değiştim ama uygulamayı görmüyor sistem...

karamurat 2017

Üye
superonline bu tableti sadece bize vermedi sanırım yaklaşık 10 bin tane dağıttığını biliyorum.yok mu bi çözüm bulan güzel bir insan.

waterback

waterback

Üye
bu fonepad7 romunu felan uyarlanmazmı ?
onda açıktı

OBLIVION007

Üye
superonline bu tableti sadece bize vermedi sanırım yaklaşık 10 bin tane dağıttığını biliyorum.yok mu bi çözüm bulan güzel bir insan.
yapan arkadaş nasıl yaptıysa bi video çeksede faydalansak, yada kendiside yapamadı yaptım diye yazdı buraya, 70 TL ye yapan adam zaten ayrı bi kafa yapısı....

• Beğen
Tepkiler: karamurat 2017

karamurat 2017

Üye
yapan arkadaş nasıl yaptıysa bi video çeksede faydalansak, yada kendiside yapamadı yaptım diye yazdı buraya, 70 TL ye yapan adam zaten ayrı bi kafa yapısı....
aynen kardeşim bu meret cihazı telefon olarak kullanmak istememin amacı ev telefonu niyetiyle kullanmak bu koca takozu cebimizde taşıyacak halimiz yok.hem merak hem hobi.bu takoz durduğu yerde bir işe yarasın.olmasa da olur bu saatten sonra.

orthh

Üye
Anladığım kadarı ile ölü bi konu. Çözüme dayalı hiç bir şey yok. Takibi bırakabiliriz sanırım..

waterback

waterback

Üye
:zuhaha:

polsisdem

Üye
asus yazısı çıkıyor altında tekerlek gibi birşey dönüyor ve günlerce açılmıyor ne yapmak lazım bir fikri olan var mı

seyyah26

seyyah26

Üye
@Seglopsi gereksiz bir video paylaşımı yapmadım, İhtiyacı olan bana ulaşıp telefon özelliğini açtırıyor. Müşterilerimin aklına laf etmen hiç uygun değil, burada özür dilemem gerekir. Herkes her şeyi bilecek diye bir kaide yok, emek yok demişsiniz, siz bu iş için siz ne kadar emek harcayıp da sonuca ulaşabildiniz. Yazılım işini pek çoğu tek tuşa basarak halledebilirim zanneder, fakat işin arka planı zannettiğiniz kadar kolay olmuyor. Sağlıcakla kalın.

sizingiblere kalsa bilgi paylaşımı olmaz biryerlerden edinilen "bilgi"leri parayla satardınız sadece!
sizingibilere kalsa root/recovery işlerini kimse öğrenmemeli bir sorunda sizingibilere para kazandırmalı!

ne diyeyim dilerim sayılarınız azalır ve paylaşımı yardımlaşmayı sevenlerin sayısı çoğalır...
şimdi bazılarınız acındırarak "işyerimiz var vergi veriyoruz çoluk çocuk bakıyoruz" vs. de der!
sizingibleri ben "eservisler com" ve benzer forumlarda da çok gördüm... bir arıza için soru sordum adam bana "sen yapamazsın bir elektronikçiye götür o yasın" dedi ben" madem eletronikçiye gidecektim neden üye olup yardım isteyeimki, sizler ne işe yararsınız" dediğim için işlerine gelmediyazdığımı silip forumdan banladı ADİLER!!!

Son düzenleme: