Telefon Tavsiyesi Asus Zenfone 6 Alsam mı? (Şarjı az gidiyormuş.)

Sponsorlu Bağlantılar

mcnpl4

mcnpl4

Üye
uygun fiyatta iyi bi tablet bulursam ben de alicam valla:D ama telefon olarak kullanilacak bi cihaza gore oyun suresi kotu degil diyebilirim benim telefonum da o civarda dayaniyodur heralde ama uzun zamandir oyun oynamiyorum oyun harici kullanimda hep yeterli oluyor. ustelik cm tabanli rom oldugu icin uykudayken de orjinale gore daha fazla harciyor yine de yetiyor gun boyu

nokia 603

Üye
modern combat 5 uyumsuz acaba alip 4.4 yapsak androidi sorun cozulebilir mi youtube da oynatmislar mc5 i

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
Otroligt

Otroligt

Üye
modern combat 5 uyumsuz acaba alip 4.4 yapsak androidi sorun cozulebilir mi youtube da oynatmislar mc5 i
Yakında 4.4 güncellemesi geliyormuş onunla birlikte MC5 te uyumlu hale gelecekmiş. Ufak tefek uyumsuzluk sorunları tabii ki olacak arkadaşlar intel sonuçta alışkın olmadığımız bi marka kullanmış asus. Yavaş yavaş optimizasyonu sağlarlar elbette.

signor ramon

signor ramon

Üye
Ben kullanan bırı olarak soyluorum sarjı hıc az da gıtmıo hatta cok da ıyı gıdıo full parlaklık yerıne otomatık kullanırsan baya fark edersın hatta guc tasarufu modunda ben yuzde yuz sarjla 2 gune yakın kullandım sureklı kurcalmama ragmen ıyı forumlar

• Beğen
Tepkiler: minoo
Otroligt

Otroligt

Üye
Ben kullanan bırı olarak soyluorum sarjı hıc az da gıtmıo hatta cok da ıyı gıdıo fu ll parlaklık yerıne otomatık kullanırsan baya fark edersın hatta guc tasarufu modunda ben yuzde yuz sarjla 2 gune yakın kullandım sureklı kurcalmama ragmen ıyı forumlar
Çok teşekkürler bilgi için. Tek bir sorum var telefon hakkında. Cebinde rahat taşıyabiliyomusun :ehe tek sorunum bu şuan telefonla ilgili

signor ramon

signor ramon

Üye
walla yapıyla dogru orantılı bu ıs bıraz kardesım ben 190 adamım elımde we cebımde sorun olmuo ama ufak tefek adamda egretı durur :)

fk555897

fk555897

Üye
3 küsür bin mAh bataryası var. Bence şarj sorunu yaşanmaz. Intel işlemciler biraz fazla şarj tüketiyor ama ben sorun yaşayacağını sanmıyorum. Batarya büyük sonuçta.

Üst Alt